KONIN BUSINESS MEETING 2024

location icon
Akademia Nauk Stosowanych w Koninie, Centrum Wykładowo -Dydaktyczne Księdza Jerzego Popiełuszki 4, Konin
calendar icon
Od 18 kwi 9:00 do 18 kwi 15:30
ticket icon
Od 90,00 zł

Szanowni Państwo, 

Izba Gospodarcza Wielkopolski Wschodniej wraz Turecką Izbą Gospodarczą oraz Akademią Nauk Stosowanych w Koninie po raz czwarty organizuje konferencję pod szyldem "Konin Business Meeting". Jest to wydarzenie adresowane przede wszystkim do przedsiębiorców z Wielkopolski Wschodniej, zaś jego celem jest stworzenie przestrzeni do inspiracji, dyskusji oraz integracji środowiska przedsiębiorców. 

Prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach nie należy do łatwych. Dynamika zmian w otoczeniu jest ogromna. Oprócz turbulencji takich jak epidemie czy wojny, jesteśmy świadkami rewolucji technologicznej, ale także i społecznej. Nowe technologie zaczynają istotnie wpływać na rynek pracy oraz na sposób funkcjonowania społecznego, w szczególności kolejnych pokoleń. 

Dlatego najbliższą edycję Konin Business Meeting organizujemy pod hasłem: "Kompetencje jutra nie istnieją. Czy czeka nas idiokracja? Jak prowadzić biznes w warunkach rewolucji na rynku pracy." 

Spotkajmy się by porozmawiać o tym, jak pozyskać i utrzymać pracowników, w szczególności młodego pokolenia i jak podnieść efektywność biznesu wykorzystując automatyzację, robotyzację czy sztuczną inteligencję. Zastanówmy się, jak budować i zarządzać kulturą naszych organizacji, by były zdolne do uczenia się, oduczania i uczenia na nowo, bo we współczesnym, niezwykle dynamicznym świecie, warunkiem przetrwania i rozwoju jest maksymalna elastyczność i zdolność szybkiego dostosowania się do sytuacji. 

Data wydarzenia to 18 kwietnia 2024 r., zaś miejsce:  Akademia Nauk Stosowanych w Koninie, Centrum Wykładowo -Dydaktyczne

Tegoroczne wydarzenie jest o tyle szczególne, że do jego organizacji zaprosiliśmy Turecką Izbę Gospodarczą. Tym samym reprezentowani będą przedsiębiorcy całej Wielkopolski Wschodniej. Oznacza to, że spodziewamy się gościć ponad 250 przedsiębiorców z naszego regionu. 

Konin Business Meeting to doskonała okazja dla przedsiębiorców, by posłuchać interesujących mówców, uczestniczyć w dyskusjach tematycznych oraz nawiązywać biznesowe relacje w sprzyjającej atmosferze. Planowana formuła konferencji to sesje plenarne przedzielone długimi przerwami, sprzyjającymi networkingowi, "wyspy tematyczne" oraz 2 sesje warsztatowe. 

Wydarzeniem towarzyszącym będzie wieczorne party dla uczestników konferencji. Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, które zdobywa coraz większe uznanie uczestników, postrzegających je jako szczególnie interesujące i wyróżniające się wśród innych tego typu imprez w regionie. 

Mateusz Kowalewski 

Prezes 

Izba Gospodarcza Wielkopolski Wschodniej

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet dla członków IGWW oraz TIG
już niedostępne 90,00 zł -
  bilet normalny dla pozostałych podmiotów
już niedostępne 120,00 zł -
  bilet na afterparty
już niedostępne 125,00 zł -