Rozwój osobisty

Klub Miasta Kobiet: To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse

location icon
Restauracja Vanilla Sky Flisacka 3, Kraków
calendar icon
Od 24 maj 18:00 do 24 maj 18:00

Podczas najbliższego spotkania Klubu Miasta Kobiet (24.05.2024), porozmawiamy o tym, jak w zmianach i nieoczekiwanych sytuacjach widzieć szanse, a nie trudności. Gościnią Specjalną będzie Joanna Chmura - psycholożka i autorka książki "To nawet lepiej"


KTO: Joanna Chmura - psycholożka, trenerka, coachka. CEO platformy rozwojowej "On my way". Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Jest jedyną w Polsce certyfikowaną facylitatorką metodologii Dare to Lead™ stworzonych przez dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston. Prowadzi warsztaty, wykłady, webinaria. Jest autorką książki "To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse". 

CO: 47. spotkanie Klubu Miasta Kobiet 

GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków 

KIEDY: 24.05.2024 (UWAGA:piątek), godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00 

BILETY: normalny: 149 zł dla osób ze społeczności Kobiet Krakowa projektu Fundacji Miasto Kobiet: 119 zł - hasło dostępne jest w zamkniętej grupie na FBDodaj opis wydarzenia

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Zapłać teraz online, a przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj. Jeśli należysz do społeczności Kobiet Krakowa (Fundacja Miasto Kobiet), przy zakupie biletu nie zapomnij podać hasła upoważniającego do zniżki. Bilet na spotkanie Klubu Miasta Kobiet

Zapłać teraz online, a przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj. Jeśli należysz do społeczności Kobiet Krakowa (Fundacja Miasto Kobiet), przy zakupie biletu nie zapomnij podać hasła upoważniającego do zniżki.

Wyprzedane 149,00 zł Wyprzedane