Akademia Sundao; ISM - Ekstaza Oświecenia - Mistrz Yu Jae-Sheen & SooJin Kim

location icon
Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce Taraska 19A, Aleksandrów
calendar icon
Od 19 cze 17:30 do 23 cze 14:30
ticket icon
Od 3 300,00 zł

Akademia Sundao; ISM warsztaty stacjonarne 2024

Ekstaza Oświecenia - Mistrz Yu Jae-Sheen i SooJin Kim


KIEDY? 19-23.06.2024

GDZIE? Centrum Promocji Zdrowia Taraska (TARASKA 19A, 26-337 Aleksandrów)


Progi rabatowe:
obowiązują na pojedyncze bilety.

Do końca marca:

- 25% kod rabatowy: 25ISM

Do końca kwietnia :

- 20% kod rabatowy: 20ISM

Do końca maja:

- 15% kod rabatowy: 15ISM


Rozpocznij swoją transformującą podróż!

Sundao;ISM jest nie tylko praktyką, ale też filozofią życia, która umożliwia inne spojrzenie na wszystko, co nas w życiu otacza i spotyka. Sundao;ISM pozwala uczynić nasze życie szczęśliwym, zdrowym, radosnym, pełnym i oświeconym.

Oświecenie to wielkie słowo, ale nie boimy się go użyć.

Dzięki Sundao;ISM odnajdziesz głębokie zrozumienie i kontakt ze sobą - ze swoją Przestrzenią Wewnętrzną, które pomogą Ci nie tylko poczuć ulgę, ale też całkowicie zmienić perspektywę. Twoja nowa perspektywa, płynąca z oświecenia, którego doświadczysz stanie się katalizatorem pozytywnych zmian w całym Twoim życiu.


O warsztatach:

W odosobnieniu i pięknym otoczeniu przyrody prowadzona/prowadzony przez Mistrza Yu i SooJin Kim odnajdziesz bliskość ze swoim źródłem i zrozumiesz potęgę swojej Przestrzeni Wewnętrznej. Warsztaty z mistrzem Yu i SooJin intencjonalnie organizujemy w Tarasce, by uczestnicy znaleźli czas i przestrzeń na manifestowania swojego wewnętrznego światła i delektowanie się nim w ciszy, spokoju i odosobnieniu.

Praktyka Sundao;ISM obejmuje ciało fizyczne, emocjonalne i jego system energetyczny jako domenę uczenia się, zrozumienia, przebudzenia, integracji, podejmowania postanowień i spełnienia.

Spotkania stacjonarne obejmują lekkie (niewymagające wcześniejszego doświadczenia czy kondycji) ruchy, medytację z przewodnikiem, ćwiczenia interaktywne i inspirujące rozmowy z prowadzącymi.

Twoje ciało jest Twoim energetycznym nośnikiem w tym życiu, każde ciało wspiera inny stan Bytu i świadomości. Poprzez oświecone ciało, przybliżasz się do oświeconego umysłu i ich głębokiego połączenia.

Warsztaty Sundao;ISM są zaproszeniem dla Ciebie, abyś stał się latarnią morską w swoim świecie. Twoja obecność rzuca światło, które przynosi spełnienie i sukces.

Ta starożytna metoda pracy z Wewnętrzną Przestrzenią integruje trzy poziomy naszego istnienia poprzez połączenie kilku technik:

  • oddechowych
  • ruchowych
  • medytacyjnych

Połączenie i zrozumienie ich istoty zaprowadzi praktykującego do odkrycia sposobu na odzyskanie zdrowia, odmiany relacji, redukcji stresu i otwarcia drzwi niezwykłej sile manifestacji. Świadoma nawigacja naszego życia jest możliwa a odpowiednio poprowadzona - pozostaje także w naszym zasięgu. Wystarczy przy użyciu odpowiednich technik pracy z ciałem, umysłem i duchem rozpocząć proces przemiany, która zaprowadzi nas do manifestacji naszej Wewnętrznej Przestrzeni.

Przebudzenie i oświecenie, którego doświadczysz podczas warsztatów SUNDAO;ISM pozwoli dotrzeć do głębokiej istoty podświadomości, ducha, by stać się istotą świadomą swojej obecności i zdolności do kreacji, manifestowania swojego wewnętrznego światła.


Informacje organizacyjne:

Już drugi raz warsztaty w odosobnieniu będą odbywały się w Centrum Promocji Zdrowia Taraska.

W otoczeniu Sulejowskiego Parku Krajobrazowego uczestnicy odnajdą przestrzeń spokoju, w której zostaną przeprowadzeni przez program warsztatów SUNDAO;ISM w jedności z naturą. To ważne, by atmosfera wyciszenia i bezpieczeństwa pozwoliła każdemu z Was w poszanowaniu intymności skoncentrować się na pracy ze swoim wnętrzem pod opiekuńczym okiem mistrza Yu i SooJin Kim.

W warsztacie Sundao;ISM mogą wziąć udział zarówno osoby początkujące, chcące zgłębić temat medytacji i połączenia ze swoim wewnętrznym promieniem jak i doświadczeni uczestnicy, którzy potrzebują poznać odpowiednią metodę dotarcia do źródła oświecenia.


Liczba miejsc na warsztaty stacjonarne jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby uczestniczyć w warsztatach kup bilet na warsztaty oraz zarezerwuj sobie miejsce noclegowe i wyżywienie.

Rezerwacja miejsca - noclegu i wyżywienie:

Pokój dwuosobowy z łazienką i wyżywieniem 250 zł za osobę na dobę

Pokój trzyosobowy z łazienką i wyżywieniem 220 zł za osobę na dobę

Istnieje możliwość noclegu w domkach, pod namiotem lub we własnym kamperze - wszystkie szczegóły w linku poniżej lub pod wskazanym numerem telefonu.

Wyżywienie: wegetariańskie śniadanie, obiad i kolacja, bufet kawowy, owoce sezonowe.

https://rejestracja.centrumtaraska.pl/sundao-2024-06-19

W sprawie zakwaterowania prosimy o kontakt z Centrum Promocji Zdrowia Taraska

509 861 666, 510 021 918, email: [email protected]


Relacje uczestników


"Otworzyło się wiele okien zrozumienia, wiele inspiracji. Kiedy pierwszy raz przyjechałam na takie spotkanie, cieszę się, że czuję pełną akceptację i pełne pokrewieństwo dusz. Po długiej podróży wreszcie wróciłam do domu i mogę odpocząć . Czuję się ciepło i bezpiecznie. Jestem bardzo wdzięczny Mistrzowi Yu i SooJin za gwiaździsty świat, który dajesz mieszkańcom naszej planety."

"Co za warsztat, co za medytacja, co za wgląd, co za różnorodność prowadzonej medytacji i muzyki! Kontrolowanie życia to nie tylko iluzja, ale także próba ograniczenia obfitości. Kiedy masz bogate i trwałe doświadczenia, takie jak te w podczas odosobnień ISM Life Mastery jesteś zaskoczony i obdarzony nie do opisania."

"Każdy warsztat i rekolekcje, odkąd Cię poznałem, są inne, ale jednocześnie te same aspiracje i inspiracje. Dziś była czysta biżuteria, wieloaspektowy lśniący diament, tak jak lśniące aspekty osobowości i "piękna, wartości , czyli "wszystkich, którzy dołączyli. Głęboka wdzięczność i ukłony dla Was obojga!" "Czuję zupełnie nową jakość mojej Istoty - więcej ekspansji, więcej akceptacji, więcej miłości - większą Przestrzeń Wewnętrzną - to trudno wyjaśnić - jestem bardzo szczęśliwy, że będziemy kontynuować naszą podróż. Obejmuję Cię moim Sercem."

"Dziękuję z całego serca za te warsztaty! Wszystkie procesy były delikatne, miękkie i przyjemne. Cały czas czułam wsparcie! Wsparcie od siebie, od całego Wszechświata, wsparcie od każdego kwiatu Ziemi, od moich korzeni, od naszych bratnich dusz ISM i oczywiście od ciebie. Poczułem pełnię. To było potężne!"


Master Yu Jae Sheen

Światowej sławy wykładowca, najbardziej dynamiczny nauczyciel medytacji, filozof, autor książek oraz coach artystów, gwiazd i biznesmenów. Daje ludziom inspirację opartą na swobodzie, płynności i synchroniczności. Twórca Integralnej Metody Somatycznej (Sundao;ISM) własnej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć mechaniki kwantowej.

SooJin Kim

Współtwórczyni metody Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym połączyć się ze swoją Przestrzenią Wewnętrzną i wyrażeniu emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości. Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.

Wyszukana i wyselekcjonowana wiedza łącząca starożytne techniki, pracę z ciałem i umysłem oraz duchowość, która odmieni Twoje postrzeganie siebie i świata. Kiedy patrzysz na życie przez pryzmat Przestrzeni Wewnętrznej, dokładnie widzisz swoje cele i wiesz jak je realizować. Z tej perspektywy wszystko staje się łatwe i możliwe.

Opinie uczestniczek i uczestników:

Najpiękniejsze co bym polecił z tych warsztatów to bardzo głębokie medytacje, które prowadzi Mistrz Yu i SooJin, którzy się temu poświęcili, czują to i dają siebie w calości aby na warsztatach służyć nam wszystkim, abyśmy dokładnie przeżywali tą prawdziwą drogę do siebie. Jarosław Olewicz- terapeuta Ustawień Systemowych, mentor duchowy
"Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji." Anna K
"To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam" Katarzyna T.


Certyfikacja Facylitatora Sundao ISM:

  • Jest ważna 1 rok.
  • Każdemu spotkaniu przypisana jest odpowiednia ilość godzin.
  • Pierwsza certyfikacja: minimum 80 godzin w roku - warsztatów z Mistrzem Yu - w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.
  • Kontynuacja certyfikacji: minimum 40 godzin w roku zajęć Sundao ISM - w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.


Do zobaczenia na wspólnej praktyce!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Retreat (bez noclegu i wyżywienia)
23 Czerwca 2024, 14:30 3 300,00 zł