Szkolenie online "Instrumenty wsparcia dla przyszłych przedsiębiorców"

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 11 gru 10:00 do 11 gru 12:00

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie online pt. "Instrumenty wsparcia dla przyszłych przedsiębiorców", które odbędzie się 11.12.2020 r., w godz. 10.00-12.00. Wydarzenie odbędzie się w ramach programu "Akcja Akceleracja!".


Cel szkolenia: wskazanie osobom myślącym o założeniu własnej działalności instrumentów wsparcia z których mogą aktualnie skorzystać.

Grupa odbiorców: warsztaty skierowane są do osób myślących o założeniu własnej firmy.


Plan szkolenia:

  • Wskazanie aktualnie dostępnych na rynku instrumentów wsparcia dla przyszłych przedsiębiorców
  • Wideochat z sesją pytań i odpowiedzi

Czas: 2 h: godz. 10.00-12.00


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Szkolenie poprowadzi Paweł Mieńciuk, specjalista ds. wspierania przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, zajmujący się w pracy doradztwem w zakresie instrumentów finansowych oferowanym m.in. osobom myślącym o założeniu własnej działalności gospodarczej.


Partnerami całego programu "Akcja Akceleracja!" są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Instrumenty wsparcia dla przyszłych przedsiębiorców", 11.12.2020 r., godz. 10.00-12.00.
już niedostępne -