Indywidualne konsultacje

location icon
Fundacja Pozytywnie Nakręceni Batorego 7/3, Racibórz
calendar icon
Od 16 kwi 19:00 do 31 gru 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na indywidualne konsultacje skierowane do przedsiębiorców oraz potencjalnych przedsiębiorców z Raciborza. Konsultacje dotyczą następujących tematów:

  • Konsultacje z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej oraz zarządzania biznesem i menagmentem pracowników
  • Doradztwo prawne
  • Pozyskiwanie środków zewnętrznych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej
  • Marketing i reklama
  • Księgowość

Aby wziąć udział w konsultacjach, konieczna jest rejestracja. Zarówno godzina spotkania, jak i jego forma (spotkanie w biurze, skype, zoom, telefon itd.) zostaną ustalone w trakcie wcześniejszego kontaktu. 

Konsultacje są bezpłatne i zostały przygotowane z myślą o:

  • Osobach zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej
  • Przedsiębiorcach
  • Organizacjach pozarządowych
Konsultanci:
Mikołaj Filipek - Z wykształcenia prawnik, posiada ponad 8 letnie doświadczenie przy wnioskowaniu, realizacji oraz rozliczaniu dofinansowań z licznych programów, zarówno krajowych, europejskich, jak i ze środków EOG.

W latach 2022 - 2023 pozyskał ponad 40 milionów złotych dofinansowania. W swoim doświadczeniu zawodowym, realizował projekty z programów krajowych, środków Wspólnotowych oraz Komisji Europejskiej. Zarówno w zakresie współpracy transgranicznej, wojewódzkich programów regionalnych, środków ministerialnych, źródeł organizacji pozarządowych, jak i z Krajowego Programu Odbudowy. Współpracował również przy realizacji, wnioskowaniu i rozliczeniu programów w ramach WFOŚiGW w Katowicach, KOWR, czy ARMiR. Pozyskiwał nie tylko środki dotacyjne ale również wnioskował o dofinansowania dla przedsiębiorców w zakresie preferencyjnych środków finansowych.

Jarosław Wałęga - Posiada 20 letnie doświadczenie w biznesie. Odpowiedzialny za realizację takich inicjatyw jak Raciborski Festiwal Gamingowy (4 edycje), Rodzinny Piknik na Ostrogu, spotkań branżowych i wielu innych imprez. Posiada zarówno kompetencje własne, jak i nabyte w czasie kilkudziesięciu szkoleń i praktyki zarządzania ponad 40 osobowym zespołem pracowników przedsiębiorstwa z branży telekomunikacyjnej.

Katarzyna Hordejuk - Od 10 lat prowadzi agencję marketingowo-reklamową. Współpracuje z firmami z całej Polski prowadząc kampanie reklamowe min. w social mediach. Współorganizuje spotkania biznesowe dla przedsiębiorców na Śląsku oraz wspiera start-upy poprzez organizowanie corocznych konkursów na biznesplan w Raciborzu. Jest odpowiedzialna za wizerunek i reklamę we wszystkich wydarzeniach Fundacji Pozytywnie Nakręceni.

Patrycja Siniakiewicz - właścicielka Biura Rachunkowego z Raciborza, która posiada tytuł magistra z zakresu finansów i rachunkowości oraz rozległą wiedzę zdobytą na wydziale Prawa i Administracji. Atutem Patrycji Siniakiewicz jest ponad 12 letnie doświadczenie w prowadzeniu m.in. Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałtów oraz znajomość zagadnień z zakresu VAT oraz ZUS.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Doradztwo prawne
31 Grudnia 2024
  Konsultacje z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej oraz zarządzania biznesem i menagmentem pracowników
31 Grudnia 2024
  Pozyskiwanie środków zewnętrznych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej
31 Grudnia 2024
  Konsultacje marketingowe
31 Grudnia 2024
  Doradztwo księgowe
31 Grudnia 2024