Warsztaty Impactful days - SGGW

location icon
Budynek 22, sala 103 Nowoursynowska 159C, Warszawa
calendar icon
Od 7 lis 16:00 do 7 lis 20:00
ticket icon
Od 0,00 zł
  • Jesteś w wieku 18-29 i chcesz wywrzeć pozytywny wpływ na planetę i społeczeństwo?
  • Może denerwuje Cię to co dzieje się na świecie i masz pomysł na projekt społeczny, edukacyjny czy pro środowiskowy?
  • Może nie masz pomysłu, ale chciałbyś działać w tych obszarach?

Jeśli odpowiedź choć na jedno z tych pytań brzmi - tak, to zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach Impactful Days w ramach programu Impactful Leaders - stań się liderem pozytywnej zmiany!

Podczas warsztatów zdobędziesz praktyczne umiejętności dotyczące przedsiębiorczości, kompetencji miękkich i liderskich. Doświadczysz pracy w grupach, procesu generowania pomysłów i rozwiązań, poznasz i zintegrujesz się z fajnymi ludźmi. Zrobisz test osobowości i dobierzesz się w grupy tak, aby uzupełniać swoje kompetencje. Zainspirujesz się od topowych ekspertów, przedsiębiorców i dowiesz się o trendach przyszłości. Poznasz i posłuchasz o ścieżce rozwoju impactowego startupu Ecobean Marcina Koziorowskiego. Ecobean umożliwia ekologiczną utylizację zużytych fusów po kawie, zamienia odpady w produkty nadające się do użytku, tj. olej kawowy, antyoksydanty, kwas mlekowy, dodatki białkowe i ligninę kawową.

Przyjdź i zobacz, w jakim kierunku zmierza świat i poszukaj z nami rozwiązań na nurtujące Cię problemy lokalne. 

Po udziale w projekcie, będziesz mieć możliwość udziału w Hackathonie i dostania się do finałowej 10, która otrzyma wsparcie mentora, udział w warsztatach, a następnie powalczy o nagrody finansowe - 50 000 zł, 10 000 zł i 10 000 zł. Przeczytaj więcej o całym projekcie tutaj: https://impact.ybp.org.pl/.

Misją projektu jest zwiększenie praktycznej wiedzy i rozwój kompetencji miękkich, liderskich oraz dotyczących przedsiębiorczości i budowania projektów społecznych.

Plan warsztatów:

I. Trendy przyszłości - inspirująca prelekcja Monika Borowiecka(60  minut)

II. Spotkanie z założycielem startupu pozytywnego wpływu Marcinem Koziorowskim z  Ecobean(30-45 minut)

Przerwa

III. Poznaj swoje mocne strony! / Testy kompetencji miękkich (30 minut)

V. Wyzwania i rozwiązania / Proces generowania pomysłów, warsztaty, praca w grupach (45 minut)

🍕Pizza i networking

Prelegenci:

Monika Borowiecka - partnerka zarządzająca w Tangent Line VC, ekspertka inwestycyjna z dużą wiedzą z obszaru marketingu, zarządzania i sprzedaży. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe - zdobyte między innymi w pracy w jednej z największych międzynarodowych firm FMCG Mars Polska. Akcjonariusz i Członek zarządu spółek akcyjnych specjalizujących się w rozwijaniu innowacyjnych technologii na polskim rynku. Executive Coach & Mentor najwyższej kadry menedżerskiej.

Marcin Koziorowski - CEO EcoBean - rozwiązanie EcoBean umożliwia ekologiczną utylizację zużytych fusów po kawie. Startup zamienia odpady w produkty nadające się do użytku, tj. olej kawowy, antyoksydanty, kwas mlekowy, dodatki białkowe i ligninę kawową. Celem EcoBean jest rozszerzenie procesu gospodarki o obiegu zamkniętym. Spółka pod koniec 2022 roku zamknęła rundę finansową z EIT InnoEnergy, CofounderZone, CIECH Ventures oraz Aniołami Biznesu z COBIN Angels.

Piotr Grabowski - partnerem zarządzającym w AC/VC Foodtech Impact Fund oraz wspołzałożyciel foodtech.ac,

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Standardowy
już niedostępne -