Grafika i Sztuki Wizualne

IgersKraków na wyjeździe: Tarnów

location icon
Tarnów
calendar icon
Od 11 maj 10:00 do 11 maj 10:00

Cześć Igersi!

W maju zapraszamy Was na wydarzenie wyjazdowe! 11 maja udamy się do Tarnowa, gdzie będziemy mogli zwiedzić miasto, a także zajrzeć do Teatru im. Ludwika Solskiego. Naszą wycieczkę rozpoczniemy o godz. 10.00 w Teatrze, by później móc zajrzeć do różnych zakamarków miasta wraz z Tarnowskim Centrum Informacji. Szczegóły jeszcze dopinamy, ale już teraz możecie zapisać datę w kalendarzu!

Wydarzenie odbędzie się 11 maja i rozpocznie się o godz. 10.00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego, ul. Mickiewicza 4. Dojazd do Tarnowa odbywa się we własnym zakresie.

𝗪𝗬𝗠𝗔𝗚𝗔𝗡𝗜𝗔:
- publiczne konto na Instagramie
- ukończenie 18 roku życia

𝗥𝗘𝗝𝗘𝗦𝗧𝗥𝗔𝗖𝗝𝗔: od 16 kwietnia, godz. 19.00

𝗛𝗔𝗥𝗠𝗢𝗡𝗢𝗚𝗥𝗔𝗠:

10:00 - zbiórka, sprawy organizacyjne, rozpoczęcie zwiedzania Teatru im. Ludwika Solskiego
13.00 - przerwa obiadowa
14.30 - rozpoczęcie zwiedzania miasta (szczegółowy plan zostanie opublikowany w późniejszym terminie)

𝗢𝗙𝗜𝗖𝗝𝗔𝗟𝗡𝗘 𝗛𝗔𝗦𝗛𝗧𝗔𝗚𝗜 𝗜 𝗢𝗭𝗡𝗔𝗖𝗭𝗘𝗡𝗜𝗔:
#igerskrakow #igerskrakow_nawyjezdzie #igerskrakow_tarnow #teatrtarnow @teatrtarnow #zwiedzajtarnów #tarnowtrawel #tarnów @tarnowtravel

𝗭𝗚𝗢𝗗𝗬
Zgłoszenie na wydarzenie jest jednoznaczne z wrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby organizacji wydarzenia oraz udzieleniem zgody na fotografowanie i wykorzystanie wizerunku dla celów promocyjnych organizatora.

𝗢𝗥𝗚𝗔𝗡𝗜𝗭𝗔𝗧𝗢𝗥𝗭𝗬
IgersKraków, Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, Tarnowskie Centrum Informacji

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Rejestracja na wydarzenie nie jest jednoznaczna z uczestnictwem w wydarzeniu. Potwierdzenie udziału w wydarzeniu zostanie przesłane drogą mailową po zaakceptowaniu zgłoszeń przez organizatora. Jednocześnie informujemy, że w przypadku wcześniejszego wyczerpania dostępnej ilości zgłoszeń potwierdzenia udziału zostaną wysłane wcześniej. Zgłoszenie na InstaMeet

Rejestracja na wydarzenie nie jest jednoznaczna z uczestnictwem w wydarzeniu. Potwierdzenie udziału w wydarzeniu zostanie przesłane drogą mailową po zaakceptowaniu zgłoszeń przez organizatora. Jednocześnie informujemy, że w przypadku wcześniejszego wyczerpania dostępnej ilości zgłoszeń potwierdzenia udziału zostaną wysłane wcześniej.

już niedostępne -