Grafika i Sztuki Wizualne

InstaMeet IgersKraków & Krakowski Park Technologiczny

location icon
Krakowski Park Technologiczny Podole 60, Kraków
calendar icon
Od 23 mar 11:00 do 23 mar 11:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Cześć Igersi!

Po zimowej przerwie nie zwalniamy temta i zapraszamy Was na InstaMeet IgersKraków & Krakowski Park Technologiczny!

23 marca zajrzymy do Krakowskiego Parku Technologicznego, który charakteryzują ciekawe rozwiązania architektoniczne i aranżacje wspólnych przestrzeni. Budynek został oddany w 2015 roku i jest inspirowany kosmosem nawiązując do statku kosmicznego. Głównym elementem architektonicznym budynku jest "Atrium Meteorytów" wypełniające wewnętrzną cześć kubatury i będące częścią wspólną dla wszystkich kondygnacji budynku. Naturalne światło słoneczne przenika do holu Atrium pod różnymi kątami poprzez ażurową osłonę dachową. Akcentem artystycznym wnętrza jest instalacja przestrzenna złożona z zawieszonych w całej przestrzenni Atrium tradycyjnych żarówek żarnikowych, których intensywność i konfiguracja świecenia są sterowane elektronicznie.

Zapisujcie datę w kalendarzach! 😊

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 23 marca 2024 roku o godz. 11.00.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, należy się na nie zarejestrować.

START WYDARZENIA: 23 marca, godz. 11.00.

LOKALIZAJCA: Krakowski Park Technologiczny, ul. Podole 60

WYMAGANIA:

- publiczne konto na Instagramie
- ukończenie 18 roku życia

REJESTRACJA: od 4 marca, godz. 19.00

HARMONOGRAM:

10:45 - zbiórka, sprawy organizacyjne

11.00 - rozpoczęcie oprowadzania po przestrzeni KPT

14.00 - integracja dla chętnych

OFICJALNE HASHTAGI I OZNACZENIA:

#igerskrakow #igerskrakow_instameet #igerskrakow_KPT #instameet_KPT #igerspoland #KPT #krakowskiparktechnologiczny @igerskrakow @krktechpark

ZGODY

Zgłoszenie na wydarzenie jest jednoznaczne z wrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby organizacji wydarzenia oraz udzieleniem zgody na fotografowanie i wykorzystanie wizerunku dla celów promocyjnych organizatora.

ORGANIZATORZY

IgersKraków, Krakowski Park Technologiczny

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Rejestracja na wydarzenie nie jest jednoznaczna z uczestnictwem w wydarzeniu. Potwierdzenie udziału w wydarzeniu zostanie przesłane drogą mailową po zaakceptowaniu zgłoszeń przez organizatora. Jednocześnie informujemy, że w przypadku wcześniejszego wyczerpania dostępnej ilości zgłoszeń potwierdzenia udziału zostaną wysłane wcześniej. Zgłoszenie na InstaMeet

Rejestracja na wydarzenie nie jest jednoznaczna z uczestnictwem w wydarzeniu. Potwierdzenie udziału w wydarzeniu zostanie przesłane drogą mailową po zaakceptowaniu zgłoszeń przez organizatora. Jednocześnie informujemy, że w przypadku wcześniejszego wyczerpania dostępnej ilości zgłoszeń potwierdzenia udziału zostaną wysłane wcześniej.

już niedostępne -