Zarządzanie Nauka i Edukacja Kursy online

Specjalista HR

location icon
online
calendar icon
Od 30 lip 20:30 do 30 lip 20:30
ticket icon
Od 357,00 zł

SZKOLENIE JEST DOSTĘPNE.  DOSTĘP OTRZYMASZ DO DWÓCH GODZIN OD ZAKUPU

Wybierz szkolenie, które ukończyło już ponad 

1 tys. osób, a jego średnia ocena to 4,87/5 

Czym się różni bilet promocyjny od normalnego?

Jeśli widzisz dostępny bilet promocyjny to nie zastanawiaj się długo :) Otrzymasz pełnowartościowe szkolenie w niższej cenie :) Pula biletów promocyjnych jest ograniczona.


Potrzebujesz faktury proforma? - napisz [email protected]


W ciągu kilku godzin od zakupu na adres mailowy podany w zgłoszeniu otrzymasz ode mnie link do materiałów szkoleniowych (ok. 500 min. nagrań + 500 min dostępów do webinarów)

Webinary są prowadzone również "na żywo" w formie spotkań z uczestnikami w poniedziałki o godz. 19.00 (są również nagrywane i udostępniane nieobecnym)


Pamiętaj, że zawsze uczysz się kiedy chcesz - nie wymagamy obecności konkretnego dnia i konkretnej godzinie.


Co dostaniesz?

- dostęp do szkolenia na okres 360 dni - linki do  filmów szkoleniowych otrzymasz bezpośrednio na swój adres mail przez co nie tracisz czasu na logowanie się na platformę.

- certyfikat po ukończeniu pełnego szkolenia (certyfikat NIE ZAWIERA informacji, że szkolenie odbyło się w formie online)

- ciągły kontakt z prowadzącym szkolenie

- udział i dostęp do nagrań  specjalnych webinarów HR WAY  - webinary odbywają się w poniedziałki od godz. 19.00 (nagrania są udostępniane nieobecnym)


Kontakt mail - [email protected] lub telefonicznie - 500-75-32-79 

Zapraszamy do nas na FB https://www.facebook.com/hrwaykarolinakrzyzaniak/


Data szkolenia jest planowanym terminem zakończenia sprzedaży - szkolenie jest dostępne i uczestnik otrzyma dostęp online do dwóch godzin po dokonaniu zakupu.Program szkolenia "Specjalista HR"


WPROWADZENIE:

1. Po co firmom HR ? Skąd się wziął HR? Zadania pracownika działu HR

2. Różne stanowiska pracy w działach HR
3. HR Business Partner  - rola i zadania w organizacji. Kompetencje HR Business Partnera

BUDOWANIE PARTNERSTWA W OBSZARZE HR 

1. Strategia personalna a strategia firmy

ZARZĄDZANIE KOMPETENCJAMI  W ORGANIZACJI

1. Pojęcie kompetencji

2. Kompetencje firmowe, stanowiskowe

3. Przegląd najważniejszych kompetencji

4. Księga kompetencji

5. Opisy stanowisk pracy

REKRUTACJA i SELEKCJA 

1. Modele polityki rekrutacyjnej w firmie

2. Kanały poszukiwanego kandydata

3. Scenariusze rozmów rekrutacyjnych

4. Employer branding w rekrutacji

5. Prawne aspekty rekrutacji

6. Onboarding (adaptacja)

7. Podstawy administracji personalnej.

MOTYWOWANIE

1. Budowanie satysfakcji i zaangażowania

2. Badanie satysfakcji

3. Badanie zaangażowania

OCENA I ROZWÓJ 

1. Rodzaje ocen

2. Błędy w procesie oceny

3. Przygotowanie do rozmów oceniających

4. Projektowanie działań rozwojowych po ocenie 

ODEJŚCIE PRACOWNIKA z FIRMY

1. Odejście z inicjatywy pracownika

2. Odejście z inicjatywy pracodawcy

BADANIE EFEKTYWNOŚCI DZIAŁAŃ w OBSZARZE HR

1. Wskaźniki w HR

2. Benchmark

3. Badanie efektywności działań rozwojowych

4. Kluczowe wskaźniki efektywności  pracowników ( KPI)

ZARZĄDZANIE TALENTAMI - NOWOŚĆ 

1. Kto to jest talent?

2. Budowanie programów talentowych

KSZTAŁTOWANIE WYNAGRODZEN - NOWOŚĆ 

1. Podstawy wartościowania stanowisk

2. Systemy premiowe i benefity

3. Rodzaje systemów wynagrodzeń

JAK ROZPOCZĄĆ PRACĘ W HR?

1. Jak szukać pracy w HR bez doświadczenia?

2. Źródła poszukiwania pracy w HR


TEMATY WEBINARÓW 

🔸 Budowanie strategii HR🔸 Zarządzanie kompetencjami🔸 ABC rekrutacji🔸 Prowadzenie rozmowy rekrutacyjnej🔸 Skuteczny onboarding🔸 Budowanie marki pracodawcy🔸 Efektywny system motywacyjny🔸 System ocen tak czy nie?🔸 Projektowanie rozwoju pracowników🔸 Odejście pracownika🔸 Wyzwania dla HR🔸 Jak rozpocząć pracę w HR?🔸Zarządzanie projektami rozwojowymi - NOWOŚĆ 🔸 Budowanie partnerstwa biznesowego w koncepcji HR BP - NOWOŚĆ
Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat ukończenia szkolenia


Poniżej wybrane opinie uczestników szkoleń z obszaru HR realizowanych przez HR WAY


Pozostałe opinie na stronie HR WAY na  FB

https://www.facebook.com/hrwaykarolinakrzyzaniak/

Trener - Prowadzący Karolina Krzyżaniak

HR interim menedżer, pracuje z organizacjami w procesie wdrożenia polityki HR w przedsiębiorstwach, posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na różne poziomy stanowisk, jej szczególnym obszarem zainteresowań jest wdrażanie modeli zarządzania kompetencjami w firmach sektora MŚP. Certyfikowany trener biznesu. Właściciel firmy szkoleniowej HR WAY.* cena biletów - najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Regulamin szkoleń online organizowanych przez firmę HR WAY Karolina Krzyżaniak 1.Administratorem Danych Osobowych jest Karolina Krzyżaniak prowadząca pozarolniczą działalność gospodarczą pod firmą:. HR WAY Karolina Krzyżaniak ulica Grabowa 2/4 85-601 Bydgoszcz NIP 554 249 79 85 2. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b - c RODO w celu, a także wykonania ciążących na Administratorze obowiązków prawnych, takich jak obsługa reklamacji, egzekucja należności, wystawienie dokumentów księgowych. 3. Odbiorcami danych osobowych przetwarzanych w ramach zawieranych umów mogą być, w przypadku kontroli podatkowej lub innych urzędowych kontroli prowadzonych na podstawie przepisów prawa: Urzędy Skarbowe, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Ochrony Danych Osobowych lub inne podmioty. 4. Administrator Danych Osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 5. Dane osobowe przetwarzane w celach, o których mowa w punkcie 2 będą przechowywane 5 lat od momentu ich uzyskania, w przypadku przechowywania danych księgowych terminy wynikają z odpowiednich ustaw podatkowych. 6. Administrator Danych Osobowych nie podejmuje decyzji zautomatyzowanych, w tym nie dokonuje profilowania. 7. W momencie zakupu szkolenia oświadczam, że chcę natychmiastowego rozpoczęcia świadczenia usługi i rozumiem, że nie będę mógł/mogła odstąpić od umowy na dostarczanie treści usługodawcy przed upływem 14 dni, o którym mowa w art. 27 i n. Ustawy o prawach konsumenta z dnia z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) ze zm. 8. W ramach dokonanej opłaty szkoleniowej uczestnik szkolenia w ciągu maksymalnie 12 godzin otrzyma dostęp do materiałów szkoleniowych. Dostęp ten będzie aktywny przez 180 dni licząc od daty rozpoczęcia szkolenia. 9. W momencie zakończenia szkolenia uczestnik zgłasza zakończenie szkolenia na adres [email protected], a organizator przesyła uczestnikowi w ciągu 7 dni certyfikat ukończenia szkolenia (w sposób ustalony między stronami). 10. Udostępnione materiały są przeznaczone tylko dla uczestnika szkolenia (z wyłączeniem materiałów przekazanych w drodze mailowej) Powielanie, udostępnianie (również w social mediach), przekazywanie materiałów możliwe jest tylko za zgodą prowadzącego szkolenie. W przypadku naruszenia zakazu organizator ma prawo do roszczenia w wysokości dziesięciokrotności zakupionego biletu szkoleniowego. 10. W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Specjalista HR - promocja

dostępnych: 2

30 Lipca 2024, 23:59 357,00 zł
  Specjalista HR - cena regularna

dostępnych: 10

30 Lipca 2024, 23:59 497,00 zł