HOMEOPATIA praktycznie - dr Aleksander Fadiev

location icon
ONLINE
calendar icon
Od 6 kwi 10:00 do 6 kwi 18:00
ticket icon
Od 690,00 zł

HOMEOPATIA praktycznie - dr Aleksander Fadiev

6 Kwietnia 2024

10.00 - 18.00 (czas środkowoeuropejski) | on-line

Tłumaczenie: j. rosyjski z tłumaczeniem na j.polski

Prowadzi: dr Aleksander Fadiev wybitny ekspert radiologii i czytania oraz analizy skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w analizie skanów mózgu w kontekście Medycyny Klasycznej i Nowej Medycyny opartej na odkryciach dr Ryke Gerarda Hamera.


Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

-  3 miesieczny dostęp do nagrania webinarium


W dniu szkolenia na e-mail podany podczas zakupu webinarium otrzymasz link do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją.

Nauka homeopatii nie jest możliwa w samej teorii, można nauczyć się jej tylko w praktyce, przy konkretnym kliencie. W Homeopatii najistotniejsza jest praktyczna sztuka leczenia i umiejętność dobierania skutecznych receptur.

Często zdarza się, że posiadając zaawansowaną wiedzę z Homeopatii, podczas pracy z klientami pojawiają się problemy i wątpliwości, a entuzjazm opada w zderzeniu z niuansami, z którymi mierzą się szczególnie początkujący homeopaci. Mamy na to rozwiązanie - możliwość ćwiczenia i pracy z realnymi pacjentami pod okiem doświadczonego mentora - dr. Aleksandra Fadieva.

Zajęcia praktyczne pomogą Ci uporządkować swoją wiedzę i dadzą Ci możliwość sprawdzenia i podniesienia swoich praktycznych umiejętności.

W programie:

  • Dogłębne, szczegółowe studium podejścia systemowego w homeopatii klasycznej i szkolenie w zakresie repertoryzacji przy użyciu filtrów systemowych.
  • Samodzielne prowadzenie i przygotowanie recepcji pod kierunkiem Mistrza i przy wsparciu grupy, co daje pewność w podejmowaniu i analizowaniu przypadku przy użyciu repertoryzacji i podejścia systemowego.
  • praca na konkretnych przykładach

Korzyści z warsztatów:

  • praktyczne ćwiczenia i przygotowywanie recepcji
  • praktyczna nauka dobierania leków homeopatycznych na konkretnych przykładach (podczas warsztatów omówione zostaną dwa przypadki - praca z dwoma osobami)
  • więcej pewności w podejmowaniu decyzji i analizowaniu przypadku
  • możliwość dyskusji i analizy sposobu leczenia

Priorytetem w Szkole Totalnej Biologi IWW jest nauka holistycznych metod, ale także praktyczna sztuka leczenia. Na zajęciach z dr Aleksandrem Fadievem zapraszamy osoby zaawansowane, posiadające wiedzę z homeopatii, które chciałyby doszlifować swoje praktyczne umiejętności i nabrać większej pewności siebie dla dalszej, samodzielnej praktyki.

W wydarzeniu dostępne jest także nagranie ze szkolenia podstawowego - Homeopatia.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  HOMEOPATIA praktycznie - dr Aleksander Fadiev
Wyprzedane 690,00 zł Wyprzedane
  Homeopatia - szkolenie podstawowe
Wyprzedane 1 580,00 zł Wyprzedane