MUZYCZNY KURS JĘZYKOWY ONLINE: AMO CASTELLANO - HISZPAŃSKI NATURALNIE 2020

location icon
calendar icon
Od 3 wrz 19:00 do 3 wrz 19:00
ticket icon
Od 99,00 zł

Kurs startuje 3/09, zapraszaMy! Wskakuj na pokład! :)


Radosna nauka języka hiszpańskiego w sposób przyjemny i skuteczny?

💜 Jak to jest możliwe? 💜

👉 naśladujemy naturalny proces przyswajania wiedzy - ten sam, który pozwolił nam na przyswojenie języka ojczystego w dzieciństwie. Mamy nie wykładały nam gramatyki, prawda? :) Poznawaliśmy spopniowo pełne zwroty codziennego użytku. Proces przyswajania wiedzy był dzięki temu szybszy. I efektywniejszy.

👉 osoba o przeciętnej inteligencji używa na co dzień 500-1000 słów - ile to jest utworów muzycznych?

👉 by mózg przyswajał wiedzę potrzebujemy EMOCJI - znudzony uczeń nad książką układa przyswajane informacje na półkach z pamięcią krótkotrwałą, ta jest ulotna! - my dzięki pracy z muzyką zapamiętujemy NA ZAWSZE!


Każda lekcja to kilkadziesiąt słów i kilkanaście konstrukcji gramatycznych. Po pół roku znasz już tysiące słów i setki zwrotów gotowych do użycia. Masz swobodę, by Twój umysł kreatywnie wykorzystywał zgromadzoną wiedzę. Masz odwagę, by mówić - zaczynasz przecież śpiewając! 💃

Nie pracujemy nad gramatyką - poznajemy ją w sposób naturalny, by móc z niej korzystać intuicyjnie - Czy Twoja Mama wykładała Ci odmianę przez przypadki? Czy mówiła do Ciebie w czasie teraźniejszym przez pierwszy semestr życia? Dlaczego języka ojczystego uczymy się szybko, a potem spędzamy długie lata w szkołach językowych, gdzie, bez większych efektów, ślęczymy nad tabelkami i słupkami słówek skrzętnie wybranych z chaotycznych podręczników?

TU uczymy się w SPOSÓB NATURALNY!


Czy to jest MEDTODA CUD?

Nie, zadziała tylko wówczas, gdy będziesz systematycznie przyswajać otrzymane materiały. Raz w tygodniu otrzymasz utwór muzyczny oraz przejrzyste materiały do pracy. Utworu słuchaj codziennie, na materiały poświęć 30-60 min tygodniowo. Zanurz się w języku: słuchaj radia, audiobooków, oglądaj filmy, bajki, seriale, rozwijaj swoje pasje korzystając z hiszpańskojęzycznych materiałów. W grupie na Facebooku znajdziesz całe mnóstwo inspiracji! Po trzech tygodniach i trzech lekcjach będzie czas na puzzle - mieszanki leksykalno-gramatyczne z przyswojonego materiału.

Jakie postępy deklarują uczniowie?
- po 12 tygodniach tworzą płynne zdania w myślach
- po 24 tygodniach komunikują się swobodnie i gotowi są do tego, by mówić!

Co nam pozostaje?
- praktyka
- szlifowanie
- eksploracja nowych szans i możliwości

Jaka jest podstawowa motywacja do działania?
- pasja
- radość
- obserwacja własnych postępów

Kurs sprawi, że jeśli kiedykolwiek zrodziło się w Tobie przekonanie, że jesteś beztalenciem językowym - zobaczysz, że to nieprawda. To z kolei pozwoli Ci na umocnienie wiary w siebie i, kto wie, ile drzwi się przed Tobą otworzy. Posługiwanie się językiem hiszpańskim otwiera przed Tobą cały świat!

Wyobraź sobie, że Twój dom wypełnia hiszpańskojęzyczna muzyka i cała rodzina śpiewa razem codziennie!

Wskakuj na pokład!😍😍😍 OPINIE O KURSIE 😍😍😍

Karina Z.: Świetna i bardzo przyjemna forma nauki!

Natasza F.: Odkryłam, że śpiew, muzyka i taniec to coś czego mi brakowało.... od początku chodzę uśmiechnięta i pełna radości... dziękuję

Agnieszka M: Mega fajny, śpiewający kurs hiszpańskiego, brałam udział w pierwszej edycji! Polecam! 🤗

Katarzyna R: Super to działa! Idea jest genialna, uwielbiam!

Joanna D.: Genialny pomysł, muzyka działa tak pozytywnie i zachęcająco że ciężko się oderwać! 😁

Joanna C.: Brałam udział, wszystkie piosenki wyśpiewane. Najlepszy kurs w jakim brałam udział, intuicyjny. Moje dzieci też śpiewają  Oprawa graficzna świetna. Pomysł ze śpiewaną naukę języka jest po prostu genialny! Dla kogoś kto ma pamięć słuchową niezastąpiony! Po części też jest to sprawka hiszpańskiego języka, który się po prostu wlewa do ucha i umysłu, piękny i śpiewny język!

Aneta O.: Metoda jest świetna! Śpiewam, słucham w każdej wolnej chwili i to nie tylko piosenek z kursu. Staram się otaczać językiem z każdej strony. Kucie słówek na pamięć nigdy mi nie wychodziło, szybko zapominałam, a przy piosenkach słowa same "wchodzą" do głowy

Marta G.: Ponad rok temu uczestniczyłam w kursie j. hiszpańskiego w szkole językowej, jednak forma zajęć nie bardzo przypadła mi do gustu. Śpiewamy rodzinnie, a sąsiedzi pewnie co najmniej nucą;) Nawet teraz, kiedy dzieci śpią ja siedzę z słuchawkami  Czekam na więcej i śpiewam dalej!

Dużo rozumiem, sporo już potrafię powiedzieć, sama z siebie jestem zadowolona i co najważniejsze jest to dla mnie świetna zabawa  ! Nie twierdzę oczywiście, że znam wszystkie słowa i zwroty, bo często zaglądam do tekstów żeby sobie coś przypomnieć lub żeby się po prostu upewnić czy dobrze rozumiem, ale to przecież też jest nauka 

Ula U.: Koleżanka tak zachwalała ten kurs, że chętnie podejmę wyzwanie i będę polecać kolejnym osobom.

Kamila P.: Pomysł jest genialny ❤️

Mirosława J.: Piosenki super, zabawa przednia!

Anna M: Cieszę się kawałkami, które chwytam. Wiem, ze więcej przyjdzie z czasem. Kluczowe jest cieszyć się, mózg i pamięć lubią radość. Pracują skuteczniej ;- )

Anna D: Nina (lat 7) śpiewa już cały refren. Podziwiam dzieci za taką umiejętność,za szybkość łapania i zapamiętywania słów !! Ja daleko w tyle, ale codziennie piosenka leci. To jest nasz tygodniowy hit samochodowy

Agnieszka M: mega fajny, śpiewający, kurs hiszpańskiego brałam udział w pierwszej edycji! Polecam! 🤗Podstawowe informacje:

  1. Jest to kurs online - uczysz się skąd chcesz i kiedy chcesz - możesz słuchać materiałów kiedy spacerujesz, biegasz, jedziesz pociągiem czy stoisz w korku.
  2. Uczysz się w swoim rytmie, samodzielnie dostosowujesz intensywność pracy do swoich potrzeb, możliwości i ambicji.
  3. Materiały dostajesz na maila, co tydzień, raz w tygodniu, zgodnie z harmonogramem, który otrzymasz.
  4. Utwory wybrane zostały tak, by każda kolejna lekcja była podróżą w inny zakątek świata - język hiszpański jest bardzo zróżnicowany na całym świecie - nie będziesz mieć z tym problemów, bo od samego początku praktykujesz lokalne zwroty, rozmaite sposoby wymowy i akcenty!
  5. Uzyskasz pomoc zawsze kiedy będziesz jej potrzebować.


Twój radosny umysł sam będzie chłonął wiedzę! Koniecznie przeczytaj komentarze. Na stronie Amo na Facebooku znajdziesz więcej recenzji. Kurs sam się poleca! :)


Efektywność Kursu

Nasz kurs to kilkadziesiąt nowych słów co tydzień i gotowe konstrukcje gramatyczne. Pojawiające się w utworach zwroty uzupełniane są o zwroty codziennego użytku.

Wyobraźmy sobie, że jako dziecko pierwszy raz słyszysz słowo: 'Kocham Cię'. Gdyby Mama zaczęła zaraz potem wykładać odmianę przez osoby i dalej przez przypadki to wszyscy zaczynalibyśmy mówić w wieku ośmiu lat. Zaufaliśmy szkolnej metodzie nauki, a ta, jak wiemy, jest żmudna, nudna i mało efektywna.

Kurs pozwala na przyswajanie wiedzy w sposób naturalny, dzięki czemu możliwe jest szybkie osiągnięcie płynności. Nauka przez zabawę jest najbardziej efektywna - rozluźniony mózg przyswaja więcej, szybciej i nie zapomina przyswojonych informacji.

To najbardziej efektywny istniejący kurs językowy - pracujemy na bazie tego samego mechanizmu, który zadziałał już raz w naszym dzieciństwie, kiedy uczyliśmy się języka ojczystego; który pozwala osobom wielojęzycznym na płynność, na swobodną komunikację i budowanie możliwości na kolejnych kompetencjach językowych. Każdy z nas nauczył się w ten sposób języka już raz i chciałabym podstawową wersję kursu skierować do tych, których szkolna metoda nauki nie urzekła. Którzy chcą przyswajać język naturalnie. Do dzieła!


 Co tydzień śpiewamy jeden utwór z jednego hiszpańskojęzycznego kraju. 

Do każdego bloku trzech lekcji dostaniesz 'puzzle' - zabawy gramatyczno-językowe, które pozwolą Ci bawić się poznanymi konsytukcjami gramatycznymi i słownictwem. Puzzle z czasem będą coraz bogatsze - materiały z kolejnych utworów będą się sumować. Zdziwisz się, na jak wiele tematów będziesz się potrafił(a) wypowiedzieć po kilku tygodniach!


Zalety kursu:

- możesz uczyć się kiedy chcesz i skąd zechcesz

- nie musisz tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej

- możesz uczyć się razem z całą rodziną

- przyswajasz wiedzę w sposób naturalny

- jeśli masz blokadę przed przyswajaniem języków obcych, rozluźnisz się

- jeśli uważasz, że jesteś językowym beztalenciem, przekonasz się, że to nieprawda

- materiały są przejrzyste, czyste i bez zbędnych rozpraszaczy

- poznajesz nie tylko język, ale i kulturę krajów hiszpańskojęzycznych

- Twoimi nauczycielami są rozmaici artyści z całego hiszpańskojęzycznego świata

- masz darowy dostęp do mnóstwa materiałów edukacyjnych na grupie Amo Castellano - Hiszpański Naturalnie

- zawsze możesz zasięgnąć pomocy na grupie Amo Castellano - Hiszpański Naturalnie

- Twój dom wypełni radosna muzyka


Kamila Gronowska

O mnie

Nazywam się Kamila Gronowska, ukończyłam Stosunki Międzynarodowe na UE we Wrocławiu. Jestem podróżnikiem, tłumaczem języka hiszpańskiego, fotografem,. Stworzyłam ten kurs z chęci podzielenia się ze światem wspaniałą metodą przyswajania językow obcych.

Pierwsze doświadczenia z metodą z 2009 roku pozwoliły moim uczniom na swobodną komunikację z nativami już po pół roku.

W późniejszym okresie metoda wykorzystywana była m.in. w Fundacji Prahu (Barcelona), gdzie osoby zagrożone wykluczeniem społecznym uczyły się języków obcych jednocześnie wzmacniając swoją pewność siebie oraz poczucie bezpieczeństwa w grupie.

Idea kursu online zrodziła się w 2019 roku. Pierwsza edycja była darmowa, z okresu próbnego skorzystały 333 osoby. Kurs został sprawdzony, ulepszony, dostosowany do potrzeb Słuchaczy. Dziś w

Kurs jest niedrogi, chciałabym bowiem, by dotarł do jak największej liczby osób. Wszystkie środki pozyskane ze sprzedaży kursu są przeznaczone na rozwój projektu.

Świat jest dziś otwarty - możemy przemieszczać się i spełniać najbardziej szalone marzenia. Jeśli przeszkodą ma być język - do dzieła!


Jeśli chcesz przyswoić język hiszpański w naturalny sposób - jesteście we właściwym miejscu!

Zapraszam Cię bardzo serdecznie!

Kamila Gronowska


UWAGA! W najbliższej edycji możesz skorzystać z kombo: lekcje śpiewane Amo plus lekcje z nativem - przez 9 miesięcy raz w miesiącu będziesz mieć swoje konwersacje online - dzięki temu obserwować możesz na bieżąco swoje postępy :) Lekcje będą odbywały się przez Zoom i będą trwać 40 minut. 


Jeśli masz jakieś pytania napisz na amocastellano@gmail.com. Zapraszam z całego serca!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Muzyczny Kurs Języka Hiszpańskiego Online - Amo Castellano - Hiszpański Naturalnie - JEDEN MIESIĄC
3 Września 2020, 19:00 99,00 zł
  Muzyczny Kurs Języka Hiszpańskiego Online - Amo Castellano - Hiszpański Naturalnie - TRZY MIESIĄCE
3 Września 2020, 19:00 199,00 zł
  Muzyczny Kurs Języka Hiszpańskiego Online - Amo Castellano - Hiszpański Naturalnie - SZEŚĆ MIESIĘCY
3 Września 2020, 19:00 299,00 zł
  Muzyczny Kurs Języka Hiszpańskiego Online - Amo Castellano - Hiszpański Naturalnie - DZIEWIĘĆ MIESIĘCY oraz DZIEWIĘĆ SPOTKAŃ Z NATIVEM
3 Września 2020, 19:00 999,00 zł