MUZYCZNY KURS JĘZYKOWY ONLINE: AMO CASTELLANO - HISZPAŃSKI NATURALNIE

location icon
calendar icon
Od 18 kwi 19:00 do 18 kwi 19:00
ticket icon
Od 199,00 zł

Wiosna, ach to Ty!

Zacznij swoją podróż już w najbliższy czwartek!
Jeśli chcesz uczyć się z przyjemnością, zapraszam :))

Amo to sprawdzona i skuteczna metoda przyswajania języka z utworów muzycznych i całe mnóstwo wiedzy przyswajanej bezboleśnie. I z przyjemnością! Poznajemy kolejne obszary języka, a słowa i formy gramatyczne - jak i w życiu - powtarzają się, dzięki czemu możemy przyswoić żywy język w odsłonie najbliższej potrzebom codziennej komunikacji. Utwory muzyczne uzupełnione są o najważniejsze zwroty, które utrwalać będziesz w ćwiczeniach. Cotygodniowe Puzzle pomogą Ci na frywolne kreacje powstałe ze znanych Ci struktur. Cały materiał powtarzamy raz w miesiącu - a Tobie pozostaje obcowanie z muzyką z kursu na co dzień:))) Czy edukacja może być przyjemna i skuteczna? OCZYWIŚCIE! :)) Wskakuj do Amo!

Każda lekcja to:

👉 utwór tygodnia - z kolejnych krajów hiszpańskojęzycznych;
👉 przejrzyste materiały PDF do pracy nad utworem tygodnia uzupełnione o zwroty codziennego użytku;
👉 ćwiczenia, które pomogą Ci w przyswojeniu najważniejszych słów i konstrukcji;
👉 lekcja w formie materiałów audiowizualnych - piękny szeleszczący hiszpański z Hiszpanii! ❤
👉 garść ciekawostek i opowieści kulturowo-podróżniczych

Każda lekcja to kilkadziesiąt słów i kilkanaście konstrukcji gramatycznych. Po pół roku znasz już tysiące słów i setki zwrotów gotowych do użycia. Masz swobodę, by Twój umysł kreatywnie wykorzystywał zgromadzoną wiedzę. Masz odwagę, by mówić - zaczynasz przecież śpiewając! 💃

Nad gramatyką zaczynamy pracować po dziewiątym miesiącu kursu - do tego czasu poznajemy ją w sposób naturalny, by móc z niej korzystać intuicyjnie, oswajamy się z językiem, poznajemy zwroty codziennego użytku i gromadzimy ogromne zasoby słownictwa bezboleśnie.

Czy Twoja Mama wykładała Ci odmianę przez przypadki? Czy mówiła do Ciebie w czasie teraźniejszym przez pierwszy semestr życia? Dlaczego języka ojczystego uczymy się szybko, a potem spędzamy długie lata w szkołach językowych, gdzie, bez większych efektów, ślęczymy nad tabelkami i słupkami słówek skrzętnie wybranych z chaotycznych podręczników? Wszelkie wątpliwości gramatyczne można zaspokoić w kilka sekund w tabelach gramatycznych - wówczas będziesz ROZUMIEĆ nad czym pracujesz, zamiast uczyć się tabel na pamięć.

👉 naśladujemy naturalny proces przyswajania wiedzy - ten sam, który pozwolił nam na przyswojenie języka ojczystego w dzieciństwie. Mamy nie wykładały nam gramatyki, prawda? :) Poznawaliśmy stopniowo pełne zwroty codziennego użytku. Proces przyswajania wiedzy był dzięki temu szybszy. I efektywniejszy.

👉 osoba o przeciętnej inteligencji używa na co dzień 500-1000 słów - ile to jest utworów muzycznych?

👉 by mózg przyswajał wiedzę potrzebujemy EMOCJI - znudzony uczeń nad książką układa przyswajane informacje na półkach z pamięcią krótkotrwałą, ta jest ulotna! - my dzięki pracy z muzyką zapamiętujemy NA ZAWSZE!

Amo to pełne zanurzenie w języku i kulturze krajów hiszpańskojęzycznych - muzyczna podróż, która pozwoli Ci wdrożyć język do Twojej codzienności i przyswajać wiedzę z utworów muzycznych wykonując czynności codzienne. Przejrzyste materiały do każdej lekcji pomogą Ci zrozumieć treści, elementy słowotwórstwa, wybrane aspekty gramatyczne, a cotygodniowe Puzzle pozwolą na regularne powtórki i kreatywną pracę z przyswojoną wiedzą.

Przez trzy kolejne tygodnie pracujemy nad trzema utworami muzycznymi z całego hiszpańskojęzycznego świata. W czwartym tygodniu miesiąca otrzymasz Puzzle - mieszanki leksykalno-gramatyczne z poznanych zwrotów.


Proces jest przyjemny a satysfakcjonujące efekty pojawiają się relatywnie szybko - to doskonała motywacja do dalszej pracy i OGROM radości!!

😍😍😍 OPINIE O KURSIE 😍😍😍

Ania P.: Piszę, żeby się pochwalić 🙂 właśnie wróciłam z Fuerte i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona 😁 ROZMAWIAŁAM PO HISZPAŃSKU!!! 😱😱😱 jestem tak bardzo zadowolona! I tak szczęśliwa! I dumna! Rozumiałam co do mnie mówią i oczywiście byłam w stanie odpowiedzieć, rzecz jasna nie na wszystko i nie rozumiałam każdego słowa ale pomagałam sobie translatorem 😅😁 co najważniejsze! Zostałam pochwalona przez mieszkańców Fuerte "Hablas muy bien español" 😍 co dało mi tylko motywację żeby uczyć się dalej 🙂 myślę, że jak na 6 miesięcy kursu to jest mega dobrze i oczywiście zamierzam uczyć się dalej! ♥️

Karina Z.: Świetna i bardzo przyjemna forma nauki!

Katarzyna R: Super to działa! Idea jest genialna, uwielbiam!

Joanna D.: Genialny pomysł, muzyka działa tak pozytywnie i zachęcająco że ciężko się oderwać! 😁

Agnieszka M: Mega fajny, śpiewający kurs hiszpańskiego, brałam udział w pierwszej edycji! Polecam! 🤗

Natasza F.: Odkryłam, że śpiew, muzyka i taniec to coś czego mi brakowało.... od początku chodzę uśmiechnięta i pełna radości... dziękuję

Joanna C.: Brałam udział, wszystkie piosenki wyśpiewane. Najlepszy kurs w jakim brałam udział, intuicyjny. Moje dzieci też śpiewają Oprawa graficzna świetna. Pomysł ze śpiewaną naukę języka jest po prostu genialny! Dla kogoś kto ma pamięć słuchową niezastąpiony! Po części też jest to sprawka hiszpańskiego języka, który się po prostu wlewa do ucha i umysłu, piękny i śpiewny język!

Aneta O.: Metoda jest świetna! Śpiewam, słucham w każdej wolnej chwili i to nie tylko piosenek z kursu. Staram się otaczać językiem z każdej strony. Kucie słówek na pamięć nigdy mi nie wychodziło, szybko zapominałam, a przy piosenkach słowa same "wchodzą" do głowy

Marta G.: Ponad rok temu uczestniczyłam w kursie j. hiszpańskiego w szkole językowej, jednak forma zajęć nie bardzo przypadła mi do gustu. Śpiewamy rodzinnie, a sąsiedzi pewnie co najmniej nucą;) Nawet teraz, kiedy dzieci śpią ja siedzę z słuchawkami Czekam na więcej i śpiewam dalej!

Dużo rozumiem, sporo już potrafię powiedzieć, sama z siebie jestem zadowolona i co najważniejsze jest to dla mnie świetna zabawa

Ula U.: Koleżanka tak zachwalała ten kurs, że chętnie podejmę wyzwanie i będę polecać kolejnym osobom.

Kamila P.: Pomysł jest genialny ❤️

Mirosława J.: Piosenki super, zabawa przednia!

Anna M: Cieszę się kawałkami, które chwytam. Wiem, ze więcej przyjdzie z czasem. Kluczowe jest cieszyć się, mózg i pamięć lubią radość. Pracują skuteczniej ;- )

Anna D: Nina (lat 7) śpiewa już cały refren. Podziwiam dzieci za taką umiejętność,za szybkość łapania i zapamiętywania słów !! Ja daleko w tyle, ale codziennie piosenka leci. To jest nasz tygodniowy hit samochodowy

Agnieszka M: mega fajny, śpiewający, kurs hiszpańskiego brałam udział w pierwszej edycji! Polecam! 🤗

Magdalena Z.: oczywiście chcę kontynuować kurs dalej. Jeszcze nigdy nauka języka nie była dla mnie tak przyjemna.

TU uczymy się w SPOSÓB NATURALNY!

Jak będą wyglądały efekty Twojej pracy przy systematycznym działaniu?

Już w drugim/trzecim utworze słówka zaczną się powtarzać. Z czasem będzie coraz łatwiej. Pierwsze puzzle mogą być jeszcze trudne, ale kiedy wrócisz do nich po drugim miesiącu okażą się być banalnie proste. Wiedzę będziemy systematycznie odświeżać w kolejnych Puzzlach. Coraz więcej słów i zwrotów będzie nam się powtarzać i z czasem bogatsze będzie rozwinięcie o treści dodatkowe. Po czterech miesiącach zaczniesz tworzyć dialogi wewnętrzne - może być to czas bezsennych nocy 🙂 W szóstym miesiącu kursanci zwykli być gotowi do samodzielnego wyruszenia w hiszpańskojęzyczny świat lub/i podjęcia konwersacji z nativem 🙂 //który jest WSPANIAŁĄ osobą do wspólnej pracy// To wszystko wynika z opowieści dumnych kursantów! ❤❤❤ To doskonała opcja dla osób kochających kulturę krajów hiszpańskomuzycznych, które chciałyby uczyć się języka z pasją. Możesz zacząć od zera lub uporządkować sobie wiedzę zdobytą w innych źródłach. Kurs nada Ci rytm pracy i pomoże w zachowaniu systematyczności. Może być bazą Twojej pracy lub dodatkiem do tradycyjnej formy nauki (znacznie przyśpiesza wówczas efekty).Materiały otrzymujesz na maila, możesz korzystać z nich w sposób dowolny w dowolnym miejscu i czasie. Materiały możesz wydrukować, dzięki czemu możesz uczyć się leżąc pod gruszą. Utworów z zajęć słuchać możesz jadąc na rowerze czy stojąc w korku - podstawą kursu jest przyswajanie bierne. Na materiały wystarczy poświęcić 1h tygodniowo - i wracać do nich, kiedy poczujesz taką potrzebę. Dodatkowo w lekcji znajdziesz ciekawostki i inspiracje do pogłębiania wiedzy. Kopalnią inspiracji jest również nasza grupa Amo, do której wszystkich serdecznie zapraszam.

Hiszpańskojęzyczne rytmy ocieplą długie zimowe wieczory i już za kilka miesięcy będziecie MÓWIĆ po hiszpańsku!


Czy to jest MEDTODA CUD?

Nie, zadziała tylko wówczas, gdy będziesz systematycznie przyswajać otrzymane materiały. Raz w tygodniu otrzymasz utwór muzyczny oraz przejrzyste materiały do pracy. Utworu słuchaj codziennie, na materiały poświęć 30-60 min tygodniowo. Zanurz się w języku: słuchaj radia, audiobooków, oglądaj filmy, bajki, seriale, rozwijaj swoje pasje korzystając z hiszpańskojęzycznych materiałów. W grupie na Facebooku znajdziesz całe mnóstwo inspiracji! Po trzech tygodniach i trzech lekcjach będzie czas na puzzle - mieszanki leksykalno-gramatyczne z przyswojonego materiału.

Kurs sprawi, że jeśli kiedykolwiek zrodziło się w Tobie przekonanie, że jesteś beztalenciem językowym - zobaczysz, że to nieprawda. To z kolei pozwoli Ci na umocnienie wiary w siebie i, kto wie, ile drzwi się przed Tobą otworzy. Posługiwanie się językiem hiszpańskim otwiera przed Tobą cały świat!

Wyobraź sobie, że Twój dom wypełnia hiszpańskojęzyczna muzyka i cała rodzina śpiewa razem codziennie!

Wskakuj na pokład!

Podstawowe informacje:

  1. Jest to kurs online - uczysz się skąd chcesz i kiedy chcesz - możesz słuchać materiałów kiedy spacerujesz, biegasz, jedziesz pociągiem czy stoisz w korku.
  2. Uczysz się w swoim rytmie, samodzielnie dostosowujesz intensywność pracy do swoich potrzeb, możliwości i ambicji.
  3. Materiały dostajesz na maila, co tydzień, raz w tygodniu, zgodnie z harmonogramem, który otrzymasz. Możesz je wydrukować i zabrać ze sobą na kocyk - nie musisz spędzać czasu przy ekranie komputera/telefonu.
  4. Utwory wybrane zostały tak, by każda kolejna lekcja była podróżą w inny zakątek świata - język hiszpański jest bardzo zróżnicowany na całym świecie - nie będziesz mieć z tym problemów, bo od samego początku praktykujesz lokalne zwroty, rozmaite sposoby wymowy i akcenty!
  5. Uzyskasz pomoc zawsze kiedy będziesz jej potrzebować.


Twój radosny umysł sam będzie chłonął wiedzę! Koniecznie przeczytaj komentarze. Na stronie Amo na Facebooku znajdziesz więcej recenzji. Kurs sam się poleca! :)

Poniżej znajdziesz opinie kursantów (one wszystkie są prawdziwe :))

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Śpiewają z Amo osoby w każdym wieku - nastolatkowie, mamy z maluszkami, niemamy i panie emerytki :))

Kurs sprawdza się zarówno w przypadku osób startujących od zera (wówczas na początku jest więcej nowości :)) jak i dla osób, które już miały styczność z językiem, ale ich wiedza jest uwięziona w tabelach gramatycznych lub/i nie mają płynności komunikacji.

Materiał dobrany jest tak, by proces nabywania wiedzy był stopniowy - wskakujemy (jak dzieci) na głęboką wodę - w świat żywego języka i odkrywamy kolejne jego obszary - z czasem zwroty w utworach zaczynają nam się powtarzać - wówczas treści w materiałach są zorientowane na rozwój innych aspektów. Najważniejsze zagadnienia gramatyczne 'zbieramy' od początku i podsumowujemy z czasem.

Efektywność Kursu

Efekty są rewelacyjne głównie dzięki temu, że korzystamy z naturalnego procesu przyswajania wiedzy, uczymy się z żywego języka, poznajemy całe zwroty, wiedzę powtarzamy regularnie i uzupełniamy; proces jest przyjemny - co stanowi dodatkową wartość i sprzyja przyswajaniu wiedzy :)

Nasz kurs to kilkadziesiąt nowych słów co tydzień i gotowe konstrukcje gramatyczne. Pojawiające się w utworach zwroty uzupełniane są o zwroty codziennego użytku.

Wyobraźmy sobie, że jako dziecko pierwszy raz słyszysz słowo: 'Kocham Cię'. Gdyby Mama zaczęła zaraz potem wykładać odmianę przez osoby i dalej przez przypadki to wszyscy zaczynalibyśmy mówić w wieku ośmiu lat. Zaufaliśmy szkolnej metodzie nauki, a ta, jak wiemy, jest żmudna, nudna i mało efektywna.

To najbardziej efektywna metoda przyswajania wiedzy - pracujemy na bazie tego samego mechanizmu, który zadziałał już raz w naszym dzieciństwie, kiedy uczyliśmy się języka ojczystego; który pozwala osobom wielojęzycznym na płynność, na swobodną komunikację i budowanie możliwości na kolejnych kompetencjach językowych. Każdy z nas nauczył się w ten sposób języka już raz i chciałabym podstawową wersję kursu skierować do tych, których szkolna metoda nauki nie urzekła. Którzy chcą przyswajać język naturalnie. Do dzieła!


Co tydzień śpiewamy jeden utwór z jednego hiszpańskojęzycznego kraju. Naszym celem jest przyswojenie trzech utworów miesięcznie. W czwartym tygodniu kursu zatrzymujemy się, by ze zgromadzoną wiedzą móc pracować w sposób kreatywny - służą temu Puzzle (mieszanki leksykalno-gramatyczne z poznanych utworów). Co miesiąc Puzzle będą podsumowywały ostatni miesiąc kursu oraz całą dotychczasową historię - dzięki temu wiedzę będziemy gromadzić, utrwalać i powtarzać regularnie).

Ponadto w każdej lekcji znajdziesz:

- materiały do pracy w formie PDF (klucz do rozumienia utworu, zwroty pochodne/codziennego użytku wraz z ćwiczeniami)

- nagrania nativa - byś słowa i zwroty ujęte w materiałach mogła trenować w wersji mówionej języka hiszpańskiego z Hiszpanii (w przypadku kursu języka hiszpańskiego wyłącznie)

- szczyptę opowieści i inspiracji do działania poza kursem: filmy, muzykę, inspiracje podróżniczo-kulturowe

Zalety kursu:

- możesz uczyć się kiedy chcesz i skąd zechcesz

- nie musisz tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej

- możesz uczyć się razem z całą rodziną

- przyswajasz wiedzę w sposób naturalny

- jeśli masz blokadę przed przyswajaniem języków obcych, rozluźnisz się

- jeśli uważasz, że jesteś językowym beztalenciem, przekonasz się, że to nieprawda

- materiały są przejrzyste, czyste i bez zbędnych rozpraszaczy

- poznajesz nie tylko język, ale i kulturę krajów hiszpańskojęzycznych

- Twoimi nauczycielami są rozmaici artyści z całego hiszpańskojęzycznego świata

- masz darowy dostęp do mnóstwa materiałów edukacyjnych na grupie Amo Castellano - Hiszpański Naturalnie

- zawsze możesz zasięgnąć pomocy na grupie Amo Castellano - Hiszpański Naturalnie

- Twój dom wypełni radosna muzyka


O mnie

Nazywam się Kamila Gronowska, jestem tłumaczem języka hiszpańskiego, poliglotką, globtroterką. Stworzyłam ten kurs z chęci podzielenia się ze światem wspaniałą metodą przyswajania językow obcych :) Recepta jest prosta, regularny gotowiec do pracy dla Ciebie, codzienny kontakt z językiem, z muzyką, z kulturą i wielobarwna podróż dla Ciebie :)) Plus wspaniała grupa na Facebooku z mnóstwem inspiracji na co dzień do codziennego zanurzania się w języku!

Pierwsze doświadczenia z metodą z 2009 roku pozwoliły moim uczniom na swobodną komunikację z nativami już po pół roku. W późniejszym okresie metoda wykorzystywana była m.in. w Fundacji Prahu (Barcelona), gdzie osoby zagrożone wykluczeniem społecznym uczyły się języków obcych jednocześnie wzmacniając swoją pewność siebie oraz poczucie bezpieczeństwa w grupie.

Idea kursu online zrodziła się w 2019 roku. Pierwsza edycja była darmowa, z okresu próbnego skorzystały 333 osoby. Kurs został sprawdzony, ulepszony, dostosowany do potrzeb Słuchaczy. Dziś w ulepszonej wersji (z nagraniami nativa i ćwiczeniami do pracy) jest dostępny dla Ciebie! :)

Kurs jest niedrogi, chciałabym bowiem, by dotarł do jak największej liczby osób. Wszystkie środki pozyskane ze sprzedaży kursu są przeznaczone na rozwój projektu.

Jeśli chcesz przyswoić język hiszpański w naturalny sposób - jesteś we właściwym miejscu!

Zapraszam Cię bardzo serdecznie!

Kamila Gronowska

Jeśli masz jakieś pytania napisz na [email protected]. Zapraszam z całego serca!

Ps. W 2021 roku miałam przyjemność uczestniczyć w konferencji twórców internetowych i uścisnąć dłoń NAJWSPANIALSZYM edukatorom Polski - Przemkowi Staroniowi, Panu Belfrowi, Supertacie.tv i wielu innym! I jedno jest pewne: jesteśmy razem i wspólnie tworzymy edukację przyszłości - bo jeśli chcemy żyć w zdrowym i mądrym społeczeństwie to zmienić musimy koncepcję edukacji - nie możemy wciąż bawić się w falę i traumatyzować - EDUKACJA MOŻE BYĆ PIĘKNA! A skoro może taka być to... dokonamy wszelkich starań, by taka była!!! Niech żyje Amo!! :))))))))) Niech żyje edukacja przyjemna i skuteczna!!! :)))))

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  AMO CASTELLANO - HISZPAŃSKI NATURALNIE - trzy miesiące kursu
18 Kwietnia 2024, 19:00 199,00 zł
  AMO CASTELLANO - HISZPAŃSKI NATURALNIE - sześć miesięcy kursu
18 Kwietnia 2024, 19:00 299,00 zł