Warsztat z podstaw obsługi plotera laserowego w FabLabie

location icon
FabLab powered by Orange Targowa 56, Warszawa
calendar icon
Od 28 wrz 17:30 do 28 wrz 20:30

Zapraszamy serdecznie na nasze warsztaty z podstaw obsługi plotera laserowego!

Podczas trzygodzinnych zajęć poznasz podstawy grafiki wektorowej i stworzysz prosty projekt graficzny. Główną częścią zajęć będzie jednak zagłębienie się w temat obsługi plotera laserowego, czyli maszyny CNC umożliwiającej szybkie prototypowanie. To dzięki tej maszynie, jesteśmy w stanie przenieść swój design z komputera na np. Drewno, metal, skórę, czy wiele innych materiałów. Wykonany przez Ciebie podczas warsztatów projekt wektorowy wspólnie wytniemy na ploterze laserowym w FabLabie, żebyś mógł_mogła zabrać je ze sobą do domu.

Nie ma ograniczeń wiekowych ani poziomu doświadczenia w pracy z grafiką. Wszystkie narzędzia i materiały potrzebne do wykonania projektów zostaną zapewnione na miejscu.

Czekamy na Was w FabLabie! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału.

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.

* Samochód na zdjęciu w tle wydarzenia został wykonany na ploterze laserowym. Podczas warsztatów nie będziemy tworzyć takich samochodów - jest to zdjęcie podglądowe, reprezentujące możliwości maszyny. 

Bilety dostępne od 14.09 od 00:00.

Ważna informacja:

Przy zapisach na warsztaty wprowadziliśmy zasadę dwumiesięcznej rotacji osób. Oznacza to, że osoby, które brały udział w darmowych warsztatach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, będą akceptowane na listę uczestników w drugiej kolejności. W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które brały udział w warsztatach dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu, lub które w ogóle nie brały w nich udziału. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu :) Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie, dostępnym w formularzu rejestracyjnym wydarzenia. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
UWAGA - pobranie biletu nie determinuje wzięcia udziału w warsztatach! Wybierając ten bilet, zgłaszasz chęć udziału w warsztatach.
Uczestnictwo musi zostać potwierdzone przez Organizatora.
Bilet normalny

UWAGA - pobranie biletu nie determinuje wzięcia udziału w warsztatach! Wybierając ten bilet, zgłaszasz chęć udziału w warsztatach.
Uczestnictwo musi zostać potwierdzone przez Organizatora.

już niedostępne -