Języki programowania IT i Nowe technologie

#HackathonSzczecin

location icon
Stara Rzeźnia Tadeusza Wendy 14, Szczecin
calendar icon
Od 18 lis 9:00 do 19 lis 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym

#HackathonSzczecin!


Już 18-19 listopada w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia uczestnicy wydarzenia będą pracować nad innowacyjnymi, technologicznymi rozwiązaniami, które zaktywizują osoby z różnymi niepełnosprawnościami.

Na najlepszych czekają nagrody! Zwycięzka drużyna otrzyma 15 000 zł*, a każda z dwóch wyróżnionych po 5 000 zł*.

Jeśli masz drużynę, z którą możesz podbijać świat IT, albo chcesz stać się członkiem takiego zespołu, wbijaj na #HackathonSzczecin.


Kto może wziąć udział?

Zapraszamy do udziału każdego, kto czuje w sobie moc kreowania innowacyjnych, technologicznych rozwiązań, dzięki którym czynimy świat lepszym. Jeśli tak jak my czujesz misję robienia czegoś dobrego dla innych, weź udział w #HachathonSzczecin.


Z jakimi wyzwaniami zmierzą się uczestnicy?

Osoby niepełnosprawne stawiają czoła różnorodnym wyzwaniom w swoim codziennym życiu. Te wyzwania są zróżnicowane ze względu na rodzaj i stopień niepełnosprawności oraz otoczenie, w którym żyją. Mimo podejmowanych w ostatnich latach działań mających na celu eliminację barier i poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych, wciąż pozostaje wiele do zrobienia.

Chcesz się przyczynić do tworzenia bardziej inkluzywnego społeczeństwa? Wybraliśmy kilka wyzwań, z którymi zmagają się osoby z różnymi niepełnosprawnościami. Ubraliśmy je w ścieżki pracy dla uczestników naszego hackathonu. Celem będzie zaproponowanie takiego rozwiązania technologicznego, które wesprze osoby niepełnosprawne w codziennych zmaganiach z danym problemem. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej wydarzenia.


Kto organizuje wydarzenie?

Organizatorami eventu są:

  • Demant - wiodąca na świecie grupa zajmująca się protetyką słuchu, która oferuje rozwiązania i usługi pomagające osobom z ubytkiem słuchu w kontaktach i komunikacji z otaczającym ich światem;
  • DGS Diagnostics - światowy lider w produkcji, dystrybucji oraz rozwoju instrumentów do diagnostyki słuchu i zaburzeń równowagi.


*Wysokośc nagrody podana w brutto. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie na stronie Hackathon Szczecin

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zgłoszenie uczestnika hackathonu
już niedostępne -