Granty na innowacje społeczne na Śląsku

location icon
Online
calendar icon
Od 29 gru 17:00 do 29 gru 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z woj. śląskiego na bezpłatny webinar dotyczący możliwości pozyskania grantów i wsparcia merytorycznego na rozwój innowacji społecznych.

Funkcjonujący na terenie woj. śląskiego Inkubator Innowacji Społecznych daje możliwość zdobycia dofinansowania w wysokości do 45 tys. zł na opracowanie i rozwój innowacji społecznych w takich problemach dotykających woj. śląskiego, jak: depopulacja, rewitalizacja miast w wymiarze społecznym, białe (ochrona zdrowia) i zielone (ochrona środowiska) miejsca pracy, niski wskaźnik zatrudnienia kobiet oraz osób w wieku 50+, społeczne skutki ubóstwa energetycznego.


Program webinaru:

- kto, na co i w jaki sposób może starać się o zdobycie grantów na innowacje społeczne?

- czym jest innowacja społeczna i jak wygląda proces jej rozwoju w ramach Inkubatora Innowacji Społecznych?

- jakie wsparcie merytoryczne mogą uzyskać potencjalni innowatorzy w rozwoju swoich pomysłów?


Prowadzący webinar:

Piotr Dominiak - przedstawiciel Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, które prowadzi Inkubator Innowacji Społecznych wspólnie z Fundacją Fundusz Współpracy. 


Czas webinaru:

Środa, 29.12.2021 r., start o godz. 17.00. Webinar potrwa 45 minut.


Aby wziąć udział w webinarze należy zarejestrować się poprzez niniejszy formularz - w przeddzień webinaru wyślemy stosowny link do wirtualnego pokoju w którym odbędzie się webinar.

Webinar organizowany jest w ramach projektu " Rewolucja technologiczna w 3 sektorze", realizowanego przez Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego (FOPSZ) na zlecenie Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się na webinar
już niedostępne -