Bądź gotowy na KSeF

location icon
Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania ul. 28 czerwca 1956r. nr 406, sala A, Poznań
calendar icon
Od 15 mar 10:00 do 15 mar 10:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Czy prowadzisz swoją księgowość samodzielnie? A może obsługuje Cię wykwalifikowane biuro rachunkowe? Bez względu na odpowiedź, ustawa wprowadzająca KSeF, która wkrótce zacznie obowiązywać w Polsce, nakłada obowiązek na Ciebie, przedsiębiorco - nie na Twoje biuro rachunkowe. Czy jesteś na to gotowy?

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w ramach programu "Bądź gotowy na KSeF" pod patronatem honorowym Ministerstwa Finansów:

TERMIN: 15 marca 2024 r godz. 10:00 -13:00

LOKALIZACJA: Poznań | ul. 28 czerwca 1956r. nr 406, sala A


Dowiesz się:

● Co to jest Krajowy Rejestr e-Faktur? Aspekty prawne, formalne i techniczne.

● Jakie obowiązki ustawa nakłada na przedsiębiorców?

● Jak prawidłowo wywiązać się z obowiązku i uniknąć kar?

● Jakie technologie możesz wykorzystać, aby wdrożyć KSeF szybko i skutecznie?


Szkolenie składa się z części merytorycznej, prowadzonej przez Dyrektor Zarządzającą OSCBR, księgową z 20-letnim doświadczeniem, autorkę programu "Bądź Gotowy na KSeF" pod patronatem Ministerstwa Finansów - Anitę Gołębiewską oraz części praktycznej i technologicznej, dotyczącej wdrożeń systemów księgowych, wspierających obsługę KSeF.

Przedsiębiorca wychodzi ze spotkania z kompletem wiedzy na temat nowego obowiązku KSeF i możliwości jego realizacji w praktyce.

Pomimo odroczenia terminu KSeF z powodu audytu systemu z dnia 01.07.2024 Ministerstwo Finansów jasno deklaruje, że Krajowy System e-Faktur jest drugim po ustawie budżetowej najważniejszym projektem do realizacji w Ministerstwie Finansów. Należy więc spodziewać się rychłego wdrożenia KSeF, który obejmie większość przedsiębiorców. Właśnie teraz przedsiębiorcy mają czas na wdrożenie zmian do systemów finansowo-księgowych i procesów biznesowych, które umożliwią generowanie prawidłowych e-faktur.

Program "Bądź Gotowy na KSeF" pod patronatem Ministerstwa Finansów, realizowany przez Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) to kompleksowy program szkoleniowo-edukacyjny skierowany do przedsiębiorców i biur rachunkowych. W projekcie przewidziano szkolenia merytoryczne i techniczne, które ułatwią przejście przez nadchodzącą cyfrową rewolucję - obowiązkową dla wszystkich przedsiębiorców.

Organizatorem szkolenia jest Biuro Rachunkowe Mariola Skórzyńska - Ostatek przy współpracy z Ośrodkiem Poznań Biznes Partner, Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania oraz Ogólnopolską Siecią Certyfikowanych Biur Rachunkowych.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  normalny
już niedostępne -