Stolica Przygody - Geocaching

location icon
Pracownia Nauki I Przygody Jazdów 8/2,, Warszawa
calendar icon
Od 17 mar 11:00 do 17 mar 14:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy młodych mieszkańców i mieszkanki Warszawy w wieku od 18 do 26 lat do udziału w Geocachingu! To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, poznać nowych ludzi i odwiedzić ciekawe miejsce na mapie Warszawy. 

Spotykamy się 17 marca 2024 o godz.11:00 przed Domkiem Przygody przy ulicy Jazdów 8/2, 00-467 Warszawa. Grę zaczniemy od wzajemnego poznania się w grupie. Spotkanie zakończymy wspólnym podsumowaniem ok godz. 14:00. 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz do 15 marca do godz. 23.59. [Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.] Potwierdzenie przyjęcia uczestnika zostanie wysłane mailem oraz sms do dnia 16.03

Uczestnicy zobowiązują się do posiadanie obowiązującego ubezpieczenia NNW na czas trwania spotkania.

*"Stolica Przygody - Geocaching" to kolejne spotkanie w ramach programu Stolica Przygody. Projekt zakłada comiesięczne spotkania młodych dorosłych (osób w wieku 18-26 lat). Tematem przewodnim każdego spotkania będzie aktywność sportowa, którą można uprawiać w Warszawie. Po niej odbędzie się warsztat/dyskusja/ forma podsumowania, na której zdobyte umiejętności i doświadczenie uczestnicy przeniosą do realnego życia i prawdziwych sytuacji, a to wszystko w nurcie outdoor education.

Projekt realizowany jest przez wolontariuszki Fundacji Pracownia Nauki i Przygody. Więcej informacji o organizacji znajduję się na stronie internetowej: https://naukaprzygoda.edu.pl/. Projekt Stolica Przygody finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu Solidarności Europejski Korpus Solidarności.

Polityka przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-esc/index/pri

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania regulaminu spotkania.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zgłoś się!

dostępnych: 11

już niedostępne -