Wieczór Biznesowy PTG Gdańsk

location icon
Hampton by Hilton Gdańsk Old Town Lektykarska 4, Gdańsk
calendar icon
Od 9 maj 18:00 do 9 maj 18:00
ticket icon
Od 189,00 zł

Budowanie relacji biznesowych, czyli współpraca z PTG.

Daj sobie szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy! 


Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Trójmiasta i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością - nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci podzielą się swoją cenną wiedzą o tym, w jaki sposób można współpracować z Biurem Rzecznika MŚP w relacjach z urzędami i administracją oraz jak skutecznie włączyć firmę na autopilot. 

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.


Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook - przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców, 
  • darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych, 
  • dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.


Pierwsza prelekcja:  

Co możemy wspólnie zrobić dla Małych i Średnich Przedsiębiorców?

Prelegentka: r. pr. Agnieszka Majewska 
Dyrektor Oddziału Terenowego Rzecznika MŚP w Gdańsku

Radczyni prawna z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w stosowaniu prawa administracyjnego. Doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Gdańsku. Od lutego 2019 r. pełni funkcję Pełnomocnika Terenowego Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców w Gdańsku. Aktywnie wspiera przedsiębiorców oraz organizacje pracodawców między innymi z województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodnio-pomorskiego. Ceni sobie współpracę z nimi, a także wspiera ich w sporach z organami administracji publicznej między innymi poprzez informowanie właściwych organów o dostrzeżonych barierach i utrudnieniach w zakresie wykonywania działalności gospodarczej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zwraca się o wszczęcie postępowania administracyjnego, wnosi skargi i skargi kasacyjne do sądów administracyjnych, a także uczestniczy w tych postępowaniach na prawach przysługujących prokuratorowi. Wnosi również skargi nadzwyczajne do Sądu Najwyższego w sprawach dotyczących ubezpieczeń społecznych. Ponadto wspiera przedsiębiorców poprzez organizowanie szkoleń i warsztatów. Uczestniczy również w konferencjach dotyczących działań na rzecz wspierania przedsiębiorczości.


Praktyki ZUS niezgodne z Konstytucją Biznesu:

1) ZUS obniża deklarowane przez przedsiębiorców podstaw wymiaru składek.
2) ZUS nie informuje przedsiębiorców o konieczności zgłoszenia do ubezpieczenia chorobowego po ustaniu zasiłku macierzyńskiego.
3) ZUS zmienia umowy zlecenia zawarte pomiędzy członkami rodziny we współpracę i żąda zwrotu świadczeń.
4) ZUS rozlicza konta przedsiębiorców bez podstawy prawnej, a następnie uznaje, iż wskutek zaniechania przedsiębiorcy, tj. nieopłacenia składki chorobowej w terminie, nie należy mu się zasiłek chorobowy.
5) ZUS uznaje większościowych wspólników spółek z o.o. za jedynego wspólnika sp. z o.o.


Druga prelekcja:

Zapowiedź video:

Ty jesteś biznesem, a biznes Twoim właścicielem. Jak to zmienić?


Prelegent: Piotr Majewski

Twórca CAPS^2 i kursu MAKE the CHANGE

Piotr Majewski od 2000 roku pomaga przedsiębiorcom usługowym w marketingu, a od 2013 r. rozwija unikalny model CAPS^2, w oparciu o który pomaga przedsiębiorcom usługowym stworzyć lepszą strategię, odseparować się od działalności operacyjnej i przygotować biznes na skalowanie. Misją Piotra Majewskiego jest pomaganie przedsiębiorcom osiągnąć Trójcę Sukcesu - harmonię między sukcesem finansowym, rodzinnym i osobistym. Buduje dla ekspertów powtarzalne, zautomatyzowane biznesy edukacyjne, redaktor Czas na eBiznes, Czas na Strategię i founder impleSOLUTIONS. 


Podczas prelekcji dowiesz się:

- Czy faktycznie jesteś prezesem we własnej firmie?

- Różnica między rzemieślnikiem a przedsiębiorcą

- Dlaczego nie powinno się skalować/sprzedawać lub przeprowadzać sukcesji biznesu z operacyjnym właścicielem?

- Dlaczego separacja od działalności operacyjnej jest tak trudna?

- Co zrobić przed separacją operacyjną?

- Jak bezboleśnie przeprowadzić separację?


Program wieczoru:

18.00 - Rozmowy kuluarowe, networking. 
18.15 - Pierwsza prelekcja i Q&A
18.45 - Druga prelekcja i Q&A
19.15 - Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników. 
20.00 - Rozmowy kuluarowe, integracja i networking


Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość aby zaprezentować swoją działalność w ramach sesji autoprezentacji.


Zobacz fotorelację z jednego z naszych spotkań:


Wymagana jest rejestracja przez niniejszą stronę.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O Polskim Towarzystwie Gospodarczym

Ideą Polskiego Towarzystwa Gospodarczego jest to, aby jak najwięcej firm członkowskich rozwijało się oraz aby tworzyć w Polsce jak najlepsze warunki do prowadzenia biznesu. Dlatego naszymi Członkami są najczęściej właściciele, prezesi i managerowie dużych, średnich i małych firm (często produkcyjnych), którzy są bardzo aktywni zawodowo i społecznie oraz cenią takie wartości jak: zaufanie, szacunek do człowieka, patriotyzm, pracowitość i gospodarność. Mamy już ponad 900 firm członkowskich, które łącznie zatrudniają ponad 457.000 pracowników, a ich łączny obrót wynosi ponad 313 miliardów złotych. 

Organizujemy również ogólnopolskie konferencje biznesowe oraz inicjatywy integracyjne na przestrzeni całego roku. Każde takie wydarzenie jest ogromną dawką inspiracji dla przedsiębiorców i okazją do wymiany doświadczeń.

Link do naszej strony internetowej:  www.iptg.pl

Logotypy części firm członkowskich PTG:

Szczegóły wydarzenia:

- Kiedy: 9 maja, czwartek godz. 18.00

- Miejsce: Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, ul. Lektykarska 4, 80-831 Gdańsk

- Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek


Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
[email protected]
tel. 509-38-48-58

Do zobaczenia! Znajdź nas w social mediach

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rejestracja na spotkanie biznesowe

dostępnych: 43

już niedostępne 189,00 zł -
  Rejestracja na spotkanie - wcześniejsze zapisy (pula 20 miejsc) tylko do 2.05

dostępnych: 0

Wyprzedane 139,00 zł Wyprzedane