Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Founders Connect: Jak budować i skalować międzynarodowy biznes

location icon
Google for Startups Campus Warsaw Plac Konesera 10, Warszawa
calendar icon
Od 26 wrz 17:00 do 26 wrz 21:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Founderze, ex-Founderze, przyszły Founderze!

Budujesz globalny biznes? A może masz już za sobą startupowy projekt lub jesteś doświadczonym managerem i chciałbyś podzielić się swoim know-how z młodymi przedsiębiorcami? Dołącz do nas 26 września w Warszawie na Founders Connect! 
Poznaj founderów, którzy skutecznie rozwinęli swoje biznesy na rynkach międzynarodowych. Zainspiruj się doświadczeniami innych założycieli i zarządzających. Dowiedz się, jak poradzili sobie z największymi wyzwaniami biznesowymi. Wydarzenie organizuje Tar Heel Capital Pathfinder.

Dla kogo jest Founders Connect?

✅ założyciele startupów na każdym etapie rozwoju, ✅ ex-founderzy otwarci na nowe projekty startupowe, ✅ managerowie z wieloletnim doświadczeniem w świecie biznesu, w szczególności zainteresowani rozwojem kariery w organizacji startupowej.

Wśród speakerów znajdują się Edyta Kocyk, CEO SiDLY, Michał Sadowski, CEO Brand 24 i Mateusz Tarczyński, CEO Woodpecker.co. Warsztaty dla uczestników poprowadzą Greg Albrecht, twórca podcastu "Greg Albrecht Podcast - Wszystkie Twarze Biznesu" i Adrian Migoń, prezes zarządu Fundacji Inkubator Technologiczny, manager programu mentoringowego Youth Business Poland

💡 Program

🔹 16:30-17:00 - Rejestracja

🔹 17:00-17:10 - Powitanie

🔹 17:10-17:35 - 4 dobre praktyki budowy biznesu online - Michał Sadowski, Brand24
Kompilacja dobrych praktyk na bazie drogi od 0 do 4000+ klientów i 27M przychodu. Aspekty, o których nie miałem pojęcia startując z biznesem, a z perspektywy czasu bardzo tej niewiedzy żałuję.

🔹 17:35-18:00 - Jak trening indyjskich słoni pomógł nam pozyskać 5 tys. klientów ze 100 krajów - Mateusz Tarczyński, Woodpecker.co
Moje podejście do sprzedaży globalnej, które pozwoliło nam wejść na rynek amerykański. Jakie lekcje wyciągnąłem z sukcesów i błędów z ostatnich 13 lat sprzedaży na cały świat. Na co powinna zwrócić uwagę polska firma, która chce zacząć pozyskiwać klientów zagranicznych.

🔹 18:00-18:25 - Od jednej opaski do ponad 1 mln zł MRR. Jak rozwijać produkt, który wyprzedza swoje czasy? - Edyta Kocyk, SiDLY 
Kamienie milowe w historii SiDLY, czyli jak zapoczątkowaliśmy rozwój rynku usług teleopieki w Polsce, jak przetrwaliśmy z 0 zł na koncie firmowym i co trzeba wiedzieć planując ekspansję polskiej technologii na rynki europejskie.

🔹 18:25-18:30 - Krew, pot i łzy, czyli overnight success polskich, globalnych startupów - Krzysztof Domaradzki, Artur Kurasiński, autorzy książki Startupowcy - jak polskie start-upy podbijają świat

🔹 18:45-19:45 - Bulletproof your startup - warsztat wymiany doświadczeń moderowany przez Albrecht&Partners, prowadzący: Greg Albrecht, Adrian Migoń, Natalia Suska

🔹 19:45-21:30 - Networking przy przekąskach i winie

💬 Speakerzy

✅ Michał Sadowski - założyciel Brand24, narzędzia zajmującego się monitoringiem marek w Internecie, używanego przez tysiące klientów z ponad 150 krajów. Mentor w nowojorskiej edycji Founder Institute. Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards. W wolnym czasie skromny muzyk i fotograf.

Mateusz Tarczyński - przedsiębiorca od 17 lat budujący i rozwijający spółki IT. Współzałożyciel i CEO Woodpecker.co SA, dostarczającej SaaS do automatyzacji sprzedaży do ponad 4 tys. klientów z 100+ krajów. Współtworzył i sprzedał do inwestora branżowego software house Chop-Chop.org. 12 lat doświadczenia w sprzedaży na globalnych rynkach B2B. Pasjonat niebanalnego marketingu, nowoczesnego zarządzania i modelu SaaS.

Edyta Kocyk - prezes i założycielka SiDLY, jednej z najszybciej skalujących się firm teleopieki w segmencie deep tech w Polsce. Z technologii SiDLY korzysta ponad 50 tys. użytkowników. Firma w 2022 r. wypracowała 17 mln zł przychodu, osiągając ponad 1000% wzrostu w ciągu ostatnich 4 lat. Edyta jest też ekspertką z zakresu kierowania zespołem i zarządzania organizacjami, laureatką 30+ nagród za kreowanie nowoczesnych technologii w obszarze usług społecznych i zdrowotnych oraz tytułu CEO of the Year w konkursie European Leadership Awards (2018).

✅ Greg Albrecht - przedsiębiorca, mentor i doradca. Założyciel Albrecht&Partners - firmy wspierającej właścicieli firm i zespoły zarządzające w optymalizacji strategii biznesu oraz rozwoju kompetencji liderskich. Realizuje globalne projekty mentoringowe m.in. dla Google for Startups. Jest certyfikowanym coachem ICC oraz Gallup-Certified Strengths Coach. Wydaje newsletter - Business Unlimited. Twórca "Greg Albrecht Podcast - Wszystkie Twarze Biznesu".

Adrian Migoń - można go nazwać "ojcem" wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 5000 początkujących przedsiębiorców. Jest przedsiębiorcą społecznym i ekspertem z zakresu innowacyjności, przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku zaangażowany w rozwój Inkubatora Youth Busines Poland i polskiej sceny startupowej.

 Natalia Suska - psycholog, ekspert w dziedzinie emocji i komunikacji. Ponad 4 lata zarządzała firmą badawczo-technologiczną wprowadzającą innowacyjne rozwiązania do badań rynku. Ponad 14 lat współpracowała z największymi markami w Polsce oraz zagranicą m.in. z branży retail, finanse, farmacja i technologia. W Albrecht&Partners prowadzi projekty strategiczne dla właścicieli i zarządów firm.

✅Krzysztof Domaradzki - dziennikarz i pisarz. Od 2013 roku związany z "Forbesem", w którym opowiada historie przedsiębiorców technologicznych. Twórca polskiej edycji listy "30 under 30". Autor kryminałów i thrillerów ("Detoks", "Trans", "Reset", "Sprzedawca" i "Przełęcz"), a także książek biznesowych ("Dlaczego się udało. Filozofia i strategie twórcy Comarchu", "Patent na e-commerce").

Artur Kurasiński - przedsiębiorca, obserwator i krytyk zjawisk cyfrowych oraz nowych technologii. Twórca gier i komiksów edukacyjnych o nauce i technologii z serii "Róża, a co chcesz wiedzieć?". Autor jednego z poczytniejszych polskich blogów o nowych technologiach - kurasinski.com. Współtwórca Auli Polska, najstarszego w Polsce cyklu spotkań dla startupów, oraz nagród Aulery.

➡️Spotkanie odbędzie się 26 września 2023 r. w godzinach 17:00-21:30 w Google for Startups Campus Warsaw
➡️ Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się w języku polskim.
➡️ Liczba miejsc jest ograniczona - warunkiem udziału jest otrzymanie mailowego potwierdzenia uczestnictwa w wydarzeniu.
➡️ Prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości.

Na wydarzenie zaprasza Tar Heel Capital Pathfinder. Partnerem wspierającym wydarzenie jest Google for Startups. Partnerem merytorycznym jest Albrecht&Partners. Wsparcie medialne zapewnia MamStartup.

🔵 Organizator

✅ Tar Heel Capital Pathfinder: Jesteśmy funduszem venture capital i venture buildingowym. Współtworzymy globalne biznesy technologiczne. Naszym startupom oferujemy oprócz finansowania kompetencje techniczne, biznesowe, marketingowe i sieć kontaktów, które pozwalają im przyspieszyć, wyprzedzając konkurencję. W naszym portfolio znajdują się m.in. GAMIVO, Wellbee, Selmo.io, PerfectBot. W budowaniu biznesów wspiera nas RedSky, startup studio z 17-letnim doświadczeniem, które dało początek startupom takim jak RemoteMyApp czy PlumResearch. https://thcpathfinder.com/

🔵 Partnerzy

✅ Google for Startups: Startupy rozwiązują problemy. A kiedy im się to udaje, świat stawia kolejny krok. I kolejny. Właśnie dlatego Google for Startups stworzył kampusy, aby wspierać globalną sieć centrów najlepszych technologii, akceleratorów i organizacji zorientowanych na różnorodność w 125 krajach. Łączymy naszą społeczność z tym, co najlepsze w Google. https://startup.google.com/

✅ Albrecht&Partners: Wspieramy właścicieli i zarządy firm w wejściu na kolejny poziom rozwoju i doskonaleniu modelu funkcjonowania organizacji. Specjalizujemy się w strategii wzrostu, transformacji i przywództwie. Na bazie ponad 20 lat doświadczeń z setkami firm stworzyliśmy autorską metodę Business Unlimited. Nasz zespół doświadczonych ekspertów stosuje między innymi: dogłębną diagnozę potrzeb, warsztaty strategiczne oraz pracę coachingową i mentoringową. https://albrechtpartners.com/ 

📄 Dokumenty

◽ Polityka prywatności Founders Connect
Regulamin wydarzenia

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Founder Connect - akredytacja
już niedostępne -