IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Prawo i Podatki Polityka i Gospodarka

FORUM BEZPIECZEŃSTWA ORGANIZACJI | 21 kwietnia 2023 r. | RZESZÓW

location icon
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa ul. Cegielniana 14 (boczna al. Rejtana), Rzeszów
calendar icon
Od 21 kwi 9:00 do 21 kwi 22:00

Tytuł konferencji: Bezpieczeństwo jako fundament osiągania strategicznych celów organizacjiKilka ostatnich lat to dla większości podmiotów, zarówno sektora prywatnego jak i publicznego, prawdziwy rollercoaster. Zdarzenia takie jak pandemia czy wojna w Ukrainie zmieniły optykę większości z nich. Wiele organizacji musiało bowiem zderzyć się z nową rzeczywistością, w tym m.in. z lockdownami, przerwanymi łańcuchami dostaw, sankcjami gospodarczymi, wzrostem cen źródeł energii, etc.


Dodatkowo, w drodze do realizacji swoich strategicznych celów, organizacje muszą także nieustannie dostosowywać się do stale zmieniającego się otoczenia prawnego. Coraz liczniejsze przepisy krajowe oraz unijne m.in. z obszaru szeroko pojętego compliance narzucają coraz więcej obowiązków, z których część obwarowana jest sankcjami prawnymi. W najbliższym czasie wiele podmiotów zmierzy się (część z nich już to czyni) z nowymi wymaganiami dotyczącymi systemów zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalistów, ESG, prawa pracy czy KSH. Nie można także zapomnieć o innych istotnych aspektach funkcjonowania organizacji, wymagających nieustannego zarządzania ryzykiem, w tym o RODO, weryfikacji kontrahentów, cyberbezpieczeństwie czy zarządzaniu kryzysowym.


Nie da się ukryć, że bezpieczeństwo stanowi fundament osiągania strategicznych celów większości organizacji. Dlatego różne aspekty bezpieczeństwa będą poruszane przez ekspertów na pierwszej edycji Forum Bezpieczeństwa Organizacji, która odbędzie się w Rzeszowie już 21 kwietnia 2023 r. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się między innymi:

  • bezpieczeństwo psychologiczne w firmie,
  • różne oblicza bezpieczeństwa organizacji,
  • biznesowy wywiad strategiczny,
  • bezpieczeństwo informacji, w tym danych osobowych,
  • cyberbezpieczeństwo,
  • nowe wymagania KSH w zakresie oceny sytuacji spółki,
  • zgłaszanie naruszeń i ochrona sygnalistów,
  • zarządzanie kryzysowe.

SPRAWDŹ PROGRAM KONFERENCJI >>


ZOBACZ SYLWETKI PRELEGENTÓW >>


Gościem specjalnym Forum będzie były wieloletni CEO NIKE Poland Witold Kowalski. 


Dla uczestników konferencji przygotowano także dodatkowe atrakcje. W trakcie Forum będzie m.in.odbywała się degustacja aromatycznej włoskiej kawy. Degustacji tej będą towarzyszyły ciekawostki dotyczące tego znanego na całym świecie napoju, opowiadane przez Zbigniewa Chlebowskiego współwłaściciela marki włoskiej kawy Loredana Caffe - "Najbardziej Włoskiej Kawy w Polsce".Ponadto w trakcie przerw, dzięki zaangażowaniu firmy Celius, będzie można zapoznać się z praktycznym działaniem aplikacji do zarządzania kryzysowego z użyciem profesjonalnych urządzeń końcowych oraz zobaczyć, jak wygląda mobilny posterunek łączności w obszarze wspomagania procesu zarządzania kryzysowego.


Uwaga! Chcesz zarejestrować więcej niż jedną osobą na naszą konferencję? Napisz na adres [email protected], aby otrzymać specjalny kod rabatowy!


ORGANIZATOR

E-nform

WSPÓŁORGANIZATORZY

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oraz Kozioł i Hady-Głowiak Radcowie Prawni (współorganizator merytoryczny)

REGULAMIN


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Udział w konferencji Forum Bezpieczeństwa Organizacji w Rzeszowie
Wyprzedane 300,00 zł Wyprzedane
  Udział w kolacji z networkingiem dla uczestników konferencji
Wyprzedane 100,00 zł Wyprzedane
  Udział w kolacji z networkingiem bez udziału w konferencji
Wyprzedane 160,00 zł Wyprzedane