FMEA PROCESU W PRAKTYCE ONLINE

location icon
calendar icon
Od 18 gru 9:00 do 19 gru 16:00

FMEA - Failure Mode and Effects Analysis - czyli analiza przyczyn i skutków potencjalnych wad, polega na analitycznym ustalaniu związków przyczynowo-skutkowych powstawania potencjalnych wad produktu oraz uwzględnieniu w analizie czynnika krytyczności (ryzyka). Jej celem jest konsekwentne i systematyczne identyfikowanie potencjalnych wad produktu lub procesu, a następnie ich eliminowanie lub minimalizowanie ryzyka z nimi związanego.

CEL SZKOLENIA

Szkolenie przygotowuje do efektywnego wykorzystania metody pFMEA w przedsiębiorstwie. Uczestnicy dowiadują się, jak stworzyć FMEA, jakie techniki jakościowe wykorzystać w poszczególnych etapach tworzenia FMEA, w jaki sposób typować wady i analizować przyczyny oraz przeprowadzać analizę ryzyka, z późniejszym zaplanowaniem i wdrożeniem działań doskonalących.

FORMA SZKOLENIA

Szkolenia realizowane online przez Lynsky Solutions, z wykorzystaniem platformy streamingowo-e-learningowej, umożliwiają przekazywanie, w sposób kompleksowy, profesjonalnej wiedzy przez naszych trenerów i ekspertów.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

16 godzin - 2 dni po 8 godzin

CERTYFIKAT

Rejestrowany Certyfikat LQcert potwierdzający zdobyte kompetencje w zakresie FMEA wydawany przez Lynsky Solutions.


Więcej informacji na temat szkolenia znajdziesz klikając w link >>> FMEA

Kliknij i sprawdź >>> Harmonogram szkoleń Lynsky Solutions.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  FMEA PROCESU W PRAKTYCE ONLINE
już niedostępne 1 832,70 zł -