Forum Inżynierów Przyszłości NOT Wrocław

location icon
Dom Technika NOT Wrocław ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 74, Wrocaw
calendar icon
Od 23 paź 15:00 do 25 paź 12:00

Forum Inżynierów Przyszłości otwiera dyskusję o inżynierach, jakich będzie potrzebował przemysł oraz jak powinna wyglądać ich ścieżka kształcenia. Dzisiejsi programiści pracują na stanowiskach, które nie istniały, kiedy przychodzili na świat. Zatem pojawia się pytanie: jakie umiejętności będą potrzebne absolwentom polskich uczelni za kolejne 5, 10 czy 15 lat?

Forum to wydarzenie, które ma łączyć studentów kierunków technicznych, młodych absolwentów, przedstawicieli uczelni oraz przedsiębiorców. Przez wspólną rozmowę, wymianę doświadczeń oraz poznawanie nowych ludzi chcemy kształtować nowe pokolenie inżynierów.

Konferencja to wiele warsztatów, szkoleń, paneli dyskusyjnych oraz prelekcji. Na wydarzeniu nie zabraknie ekspertów z całej Polski, którzy zarówno swoją wiedzą, jak i doświadczeniem, będą pokazywać i tłumaczyć młodym ludziom jak rozpocząć swoją drogę zawodową jako przyszłych inżynierów.

Program wydarzenia został podzielony na cztery obszary tematyczne. Wszystkie wystąpienia, szkolenia, warsztaty i panele dyskusyjne będą dotyczyły jednego z nich: