Wykład Pawła Fabjańskiego "Dokąd zmierza fotografia? Trendy w fotografii"

location icon
Concordia Design Wrocław Wyspa Słodowa 7, Wrocław
calendar icon
Od 11 maj 18:00 do 11 maj 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Gościem specjalnym tegorocznego Photo Summit Day będzie Paweł Fabjański, który wygłosi wykład pt. "Dokąd zmierza fotografia. Trendy w fotografii". 

Opowie nie tylko o tym jak dziś robimy zdjęcia, ale także o tym, jak je postrzegamy. Zaprezentuje nowości technologiczne i zmiany, które powodują, że dzisiejsza fotografia wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. W swoich rozważaniach przejdzie od AI przez fotografię mobilną, aż do wracającej mody na kliszę i analogowość. Przeanalizuje nowe wyzwania i możliwości dla fotografów oraz zastanowi się nad przyszłością swojej ukochanej dziedziny.

Wydarzenie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy

Termin: 11 maja godz. 18.00 - 19.30

Miejsce: Concordia Design Wrocław, Sala Kamienica

O autorze:

Paweł Fabjański, nieustannie eksploruje granice między sztuką, a komercją, ustanawiając nowe standardy w świecie fotografii. Reprezentowany w Polsce przez agencję ShootMe, a we Włoszech przez Take Production. Wykorzystuje kolor i światło w charakterystyczny dla siebie sposób, tworząc poruszające obrazy zainspirowane popkulturą, kinem i klasyką plakatu filmowego. Wyróżniony w prestiżowym albumie "200 Best Ad Photographers Worldwide", laureat Srebrnego Lwa na Festiwalu Reklamy w Cannes. Dzieli się swoją wiedzą jako wykładowca w Szkole Filmowej w Łodzi, inspirując przyszłe pokolenia twórców.Uwielbia nowe technologie i stara się wykorzystywać je w procesie twórczym oraz jako narzędzie edukacyjne. Jego prace, wystawiane na wystawach w wielu zakątkach świata, przekraczają granice kulturowe i artystyczne, a okładki albumów muzycznych, takich artystów jak Taco Hemingway, Taconafide czy O.S.T.R., już zdążyły stać się ikonami współczesnej popkultury.


Regulamin Photo Summit Day

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wykład Pawła Fabjańskiego " Dokąd zmierza fotografia. Trendy w fotografii"
już niedostępne -