Microsoft EXCEL w biznesie - dla zaawansowanych

location icon
Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Unii Lubelskiej 33b, Kołobrzeg
calendar icon
Od 12 kwi 9:00 do 12 kwi 9:00

Microsoft Excel w biznesie - warsztaty dla zaawansowanych

Nasz zaawansowany warsztat pozwoli Ci opanować skomplikowane techniki i narzędzia w Excelu, które wykorzystasz w swojej w pracy i w biznesie. Poznasz zaawansowane formuły, tabele przestawne, makra oraz narzędzia analityczne, które pomogą Ci w analizie danych i podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych.

Zaprzyjaźnij się z Excelem!

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i zyskaj przewagę w biznesie.

Zakres warsztatu zostanie dopasowany do potrzeb i praktycznych wyzwań uczestników. Będzie czas na pracę i konsultacje bezpośrednio pod okiem doświadczonego trenera.

Szkolenie będzie prowadzone w formie warsztatowej, w czasie której uczestnicy będą mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach oraz zadawania pytań. Wymagane jest posiadanie własnego laptopa z zainstalowanym oprogramowaniem MS Excel (preferowane oprogramowanie office 365)


Przykładowy zakres technicznych umiejętności znajdziesz w zakładce tutaj: https://app.evenea.pl/event/exceldlazaawansowanych...


Warsztaty poprowadzi: dr Grzegorz Basiński

dr Grzegorz Basiński - Chief Executive Officer of Service Oriented Architecture. Z wykształcenia oraz pasji fizyk i informatyk. Uznany specjalista, audytor i wykładowca w zakresie technologii teleinformatycznych, bezpieczeństwa informacji, cyberbezpieczeństwa, analizy ryzyka, IT oraz zamówień publicznych. Absolwent Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach na kierunku Fizyka oraz Apsley Business School w Londynie i Głównej Szkoły Menadżerskiej Collegium Humanum, na których uzyskał tytuły Executive Master of Business Administration (EMBA), Doctor of Business Administration (DBA) oraz w najbliższym czasie przystąpi do obrony tytułu Doctor of Laws (LL.D.) - Prawo w biznesie. Posiada certyfikaty: Audytora Wiodącego ISO/IEC 22301 ISO/IEC 27001 oraz MoR® Certificate in Risk Management. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Factor Analysis of Information Risk w Kalifornii oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Wykładowca Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Kielcach na Kierunkach Administracja o specjalności Cyberbezpieczeństwo, Frontend developer, Cyberbezpieczeństwo z elementami audytu w administracji publicznej. Współautor wytycznych kształcenia dla Krajowego Systemu Certyfikacji Cyberbezpieczeństwa KS2C.

Program szkolenia:

09:00-10:30 — szkolenie
10:30-10:45 — przerwa
10:45-12:15 — szkolenie
12:15-12:30 — przerwa
12:30-14:00 — szkolenie
14:00-14:30 — przerwa kawowa
14:30-15:30 — szkolenie
15:30-15:45 — przerwa
15:45-17:00 — szkolenie

Jak się zapisać?

Na samej górze strony, w polu "Dołącz do wydarzenia", na wysokości "Microsoft EXCEL w biznesie - dla zaawansowanych", wybierz liczbę biletów na "1", a następnie kliknij guzik "Zapisz się!" i przejdź przez proces rejestracji (uzupełnij dane).

Jeśli bilety w polu "Microsoft EXCEL w biznesie - dla zaawansowanych" są już niedostępne, zapraszamy do wpisania się na listę rezerwową (również poprzez wybranie liczby na "1", i guzik "Zapisz się!".

Zapisy na powyższe warsztaty i szkolenia odbywają się w dwóch etapach:

1. Zgłoszenie online (od 04.04.2023 r. godz.12:00)

  • decyduje kolejność zgłoszeń,
  • po wyczerpaniu się ilości miejsc możesz zapisać się na listę rezerwową,

2. Wypełnienie kart potrzeb szkoleniowych uczestnika ( 48h od daty rejestracji )

  • wypełnienie w terminie jest warunkiem zakwalifikowania na warsztaty,
  • w przypadku zwolnienia się miejsc, do wypełnienia kart zaprosimy kolejne osoby z listy rezerwowej,

Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailowo lub telefonicznie.

Ważna informacja:

W ramach cyklu odbędzie się łącznie 10 tematów szkoleń ( tytuły podane na stronie www.szkolenia.kolobrzeg.pl ).

Chcemy dać możliwość udziału jak największej liczbie osób, dlatego zachęcamy: wybierz jedno szkolenie, które najbardziej Cię interesuje, a na kolejne zapisz się na listę rezerwową.

Pierwszeństwo zapisu na listę uczestników danego warsztatu, będą miały osoby, które zapisują się po raz pierwszy.


Prośba:

Staraliśmy się przygotować proces zapisów, aby był możliwie prosty i dostępny - jednak będziemy bardzo wdzięczni za informację zwrotną i wszelkie uwagi na temat jego możliwego udoskonalenia. Prosimy o maila na adres: [email protected]


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Microsoft EXCEL w biznesie - dla zaawansowanych

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Lista rezerwowa

dostępnych: 27

już niedostępne -