Employer Branding Stage #4: Badanie satysfakcji jako podstawa wewnętrznego Employer Brandingu

location icon
Online Online, Online
calendar icon
Od 16 lip 18:00 do 16 lip 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

⏱ Data: 16.07.2024 roku, godz. 18:00
🔵 Miejsce: Online (każda osoba, która zarejestruje się na wydarzenie, otrzyma link do transmisji)

Zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia Employer Branding Stage #4, które odbędzie się już 16 lipca 2024 o godzinie 18:00 w formie transmisji online.


Employer Branding Stage to niezależna społeczność zrzeszająca profesjonalistów i pasjonatów z obszarów EB, komunikacji, rekrutacji, marketingu i diversity. Zrzesza specjalistów z dużych, średnich i małych firm. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami i uczestniczkami społeczności i umożliwienie im rozwoju.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

❎ AGENDA ❎

➡ 18:00 - Otwarcie wydarzenie i przywitanie z uczestnikami i uczestniczkami
➡ 18:05 - Start prezentacji: Badanie satysfakcji jako podstawa wewnętrznego Employer Brandingu - Paweł Lasota
➡ Q&A - Pytania do prelegenta


❎ OPIS PREZENTACJI ❎

➡ Badanie satysfakcji jako podstawa wewnętrznego Employer Brandingu - Paweł Lasota

Chcesz dowiedzieć się:

  • dlaczego badanie satysfakcji może spełnić oczekiwania różnych interesariuszy - od pracowników, przez menedżerów, aż po dział HR/EB?
  • jakie korzyści niesie za sobą regularnie przeprowadzany eNPS (employee Net Promoter Score)?
  • jak wyniki badania mogą wpłynąć na (re)definicję strategii działań Employer Brandingowych i komunikacyjnych?

Podczas prelekcji Paweł Lasota podzieli się praktycznymi wskazówkami i doświadczeniem z projektowania, wdrażania i wykorzystywania wyników corocznego badania satysfakcji oraz kwartalnego eNPS na bazie case study firmy Craftware (sektor IT).

Weź udział i zainspiruj się, jak wykorzystywać potencjał badania satysfakcji w swojej organizacji ;)

❎ PRELEGENT❎

➡ Paweł Lasota

Employer Branding i Komunikacja w Craftware 🔸 Menadżer Pionu Trenerów w Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości 🔹 #lasotatrenuje

Paweł ma prawie 10-letnie doświadczenie w branży HR, zdobyte między innymi podczas współpracy z firmami z sektora rekrutacyjnego, bankowego, FMCG, budowlanego oraz IT. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami HR, komunikacji wewnętrznej, koordynowaniu akcjami i eventami HR-owymi, a także w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych. Odpowiadał kompleksowo za Employer Branding w firmie Strabag, a obecnie opiekuje ten obszar w Craftware (część Grupy Orange Polska).

Od ponad 8 lat rozwija swoją pasję i drugą odnogę biznesową - prowadzenie szkoleń. W 2021 roku ukończył Szkołę Trenerów Biznesu. Do tej pory przeprowadził ponad 700 godzin szkoleń stacjonarnych i online dla różnych grup. Od ponad 3 lat zgłębia tajniki Talentów Gallupa, wspierając innych w odkrywaniu ich potencjału na podstawie wyników. Jego TOP 5 talentów według Instytutu Gallupa to: Komunikatywność, Czar, Aktywator, Poważanie oraz Maksymalista.

Paweł jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej (SGH) - ukończył następujące kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zarządzanie Strategiczne oraz Marketing Internetowy. Prywatnie jest wielkim fanem roweru jako środka komunikacji i do turystyki podmiejskiej. Jego życiowe motto to: "Wszystko zaczyna się od uśmiechu" 😃.


❎ PARTNER WYDARZENIA ❎

Partner Główny: Techevents

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -