IT i Nowe technologie Prawo i Podatki

"E- Doręczenia instruktażowy kurs dla prawników z obsługi e-skrzynek"

location icon
Uzyskaj dostęp do nagrania video z dnia 05.12.2023
calendar icon
Od 31 gru 0:00 do 31 gru 0:00
ticket icon
Od 60,27 zł

👉Szkolenie Online | e-Doręczenia w praktyce

e-Doręczenia - praktyczny kurs dla prawników - uzyskaj dostęp do nagrania video z dnia 5/12/2023. 

Pamiętaj, że nie należy czekać do października bo czasu jest bardzo mało aby przygotować siebie i swoją organizację.

Po wykupieniu dostępu, na email dostaną Państwo link do nagranego szkolenia oraz prezentacji.

Tematyka szkolenia: e-Doręczenia - praktyczny kurs dla prawników.  Czas trwania 1,5 h.

→ Dlaczego powinieneś/powinnaś wziąć udział w szkoleniu?

Wiele rozwiązań przyjętych w realizacji systemu e-doręczeń jest nieoczywistych i nie intuicyjnych, dlatego zakładamy, że nasz kurs zaoszczędzi Państwu wielu godzin na samodzielne rozpoznawanie i zrozumienie działania systemów.

DLATEGO UWAGA! 

Dowiesz się: Jak założyć skrzynkę krok po kroku. Zobaczysz jak zalogować się do skrzynki doręczeń, jak zarządzać użytkownikami i ich uprawnieniami, czyli jak wskazać administratorów, uprawnionych, obserwatorów (jest taka możliwość w ustawieniach skrzynki).

Dowiesz się, gdzie przychodzą Powiadomienia o przesyłce oczekującej w SD i na jaki adres ( i gdzie można to zmienić w ustawieniach skrzynki). 

Co się dzieje z przesyłką po 14 dniach bez odbioru i czy po tym terminie jest jeszcze do odczytu. 

Gdzie pojawia się przesyłka po zaakceptowaniu i kiedy dokładnie dowiesz się kto nam ją przysłał ( i jaki ma temat i treść). 

To pierwszy tak obszerny instruktażowy kurs obsługi e-skrzynek!

e-Doręczenia to elektroniczny odpowiednik listu poleconego za potwierdzeniem odbioru, co oznacza, że elektroniczna przesyłka z systemu e-Doręczeń ma prawnie uznawaną ważność tradycyjnej przesyłki poleconej. 

Nasz webinar jest zaprojektowany tak, aby dostarczyć Państwu praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego wykorzystania systemu e-Doręczeń. 

Program nagrania obejmuje:

  1. Proces zakładania adresów elektronicznych: szczegółowe omówienie kroków wymaganych do założenia adresu elektronicznego, ze szczególnym uwzględnieniem zawodów zaufania publicznego.
  2. Podział e-Doręczeń na usługę publiczną i niepubliczną: wyjaśnienie różnic i zastosowań obu rodzajów usług, aby umożliwić Państwu świadome wybieranie odpowiedniej opcji.
  3. Procesy obsługi skrzynek, wysyłki i odbioru przesyłek: praktyczne wskazówki dotyczące procedur wysyłki i odbioru elektronicznych przesyłek, a także zarządzanie skrzynkami elektronicznymi, w systemie e-Doręczeń.

Uczestnicy szkolenia wskazują:

"Szkolenie bardzo jasne, ma Pani technikę wypowiedzi, która sprzyja słuchaniu :) Pani szkolenie skupiło się  na instrukcji obsługi tego, co jest dostarczone przez PP. To oczywiście wartościowe, ponieważ przełamuje barierę ewentualnej niechęci i "odczarowuje" w sumie prostą rzecz jaką są e-doręczenia."

"Szkolenie jest bardzo instruktażowe" 

"Praktyczne i jasno wytłumaczone działania skrzynek PURDE i KURDE:)"

Prowadząca:

Katarzyna Abramowicz- radczyni prawna, była przedstawicielka KIRP w Brukseli.Prelegentka i mentorka z ponad 20-letnimdoświadczeniem w dziedzinie prawa, e-commerce, nowych technologii oraz obszarami cybersec, regtech i fintech.

Jest współtwórczynią kliku znaczących serwisów internetowych, związanych z płatnościami (Przelewy24.pl), zakupami usług przez Internet (Bilety24.pl), ochroną danych (Specfile.pl) i sygnalistów (Sygnanet.pl). Jej praca ma istotny wpływ na rozwój e-commerce oraz bezpieczeństwo transakcji online.

Katarzyna Abramowicz jest częstym prelegentem na konferencjach LegalTech i Cybersecurity. Jako jedna z pierwszych kobiet w Polsce zaczęła przybliżać prawnikom tematy związane z połączeniem dziedziny prawa oraz technologii informatycznych w celu poprawy efektywności i jakości usług prawnych, cyberbezpieczeństwem w kancelariach oraz przyszłością prawa i Internetu i AI..

Mentorka Women in Law i Global Legal Hackathon oraz wykładowczyni SWPS na studiach podyplomowych z zakresu "Legaltech i Innowacje w Branży Prawnej". Otrzymała wiele nagród i nominacji za swoją pracę, w tym tytuł jednej z 50 najbardziej kreatywnych osób w biznesie i nominację do nagrody European Women of Legal Tech.

→ Dla kogo jest szkolenie z doręczeń elektronicznych?

  • Dla wszystkich osób wykonujących zawody zaufania publicznego np. adwokat, radca prawny, doradca podatkowy, doradca restrukturyzacyjny, rzecznik patentowy, notariusz, radca Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
  • Osób, które planują korzystanie z e-Doręczeń i tych, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. 

ZAPRASZAMY. Po wykupieniu dostępu, na e-mail dostaną Państwo link do nagranego szkolenia oraz prezentacji.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Dostęp do nagrania video
31 Grudnia 2024 60,27 zł