Dzień Otwarty dla rodziców we Franklin Templeton w Poznaniu - 26 kwietnia 2023

location icon
Franklin Templeton, Nowy Rynek ul. Przemysłowa 3, Poznań
calendar icon
Od 26 kwi 11:00 do 26 kwi 14:00

Z mitami stykamy się niemal na każdym kroku. Część z nich dotyczy zmiany pracy bądź powrotu do pracy. Inne narosły wokół regulacji prawnych dotyczących rodzicielstwa. Panuje też wiele stereotypów na temat tego, kto może pracować w finansach i jakie trzeba mieć zaplecze edukacyjno-zawodowe, żeby zatrudnić się i rozwijać w tej branży. Czas się z nimi rozprawić!

Zapraszamy na Dzień Otwarty dla rodziców w firmie Franklin Templeton. Zapisz się już dziś.

Informacje organizacyjne

Mieszkasz w Poznaniu lub w okolicach?

Jesteś rodzicem? Myślisz o pracy w sektorze finansowym, ale nie masz kierunkowego wykształcenia lub doświadczenia? Albo je masz, ale szukasz nowych możliwości?

Koniecznie weź udział w Dniu Otwartym dla rodziców, przygotowanym wspólnie z firmą Franklin Templeton z Poznania. Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia (środa) w godz. 11-14 w siedzibie firmy przy ul. Przemysłowej 3 w Poznaniu.

Dlaczego warto?

Podczas Dnia Otwartego:

  • poznasz możliwości rozwoju w branży finansowej (również dla osób spoza branży);
  • skonfrontujesz zasłyszane opinie czy stereotypy o pracy w finansach, rekrutacji, prawach i obowiązkach pracodawcy wobec rodzica z informacjami "z pierwszej ręki". Spróbujemy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania;
  • będzie możliwość indywidualnego spotkania konsultacyjnego w sprawie Twojego CV czy sprawdzenia swoich sił w rozmowie w języku angielskim;
  • nie zabraknie dobrej kawy i przestrzeni do rozmów w przyjaznej atmosferze;
  • jeśli przyjdziesz z dziećmi (zapraszamy!), gwarantujemy, że nie będą się nudzić. Znajdziemy zajęcie i dla nich (warsztaty muzyczne).

Szczegółowy program spotkania:

11:00-11:15 Powitanie

11:15-11:30 Praca w firmie finansowej z sektora SSC (Shared Services Centers). O tym, co się zmieniło w ostatnich latach.

11:30-12:00 Obalamy mity związane z rekrutacją. Spotkanie z Talent Advisor'ami.

12:00-12:30 Przerwa i warsztaty muzyczne prowadzone przez Fundację Nordoff Robbins Polska.

12:30-13:00 Rodzic w pracy. O urlopach, benefitach, rodzicielskiej żonglerce i znaczeniu wsparcia ze strony pracodawcy opowiedzą konsultanci HR.

13:00-13:30 Panel dyskusyjny z pracownikami Franklin Templeton.

13:30 Czas na networking, spotkanie przy kawie, warsztaty muzyczne i indywidualne konsultacje.

Jak się zapisać?

Zapisy na to wydarzenie właśnie się rozpoczęły, a udział jest BEZPŁATNY. Nie zwlekaj! Liczba miejsc jest ograniczona.

Aby wziąć udział w Dniu Otwartym, wystarczy, że zapiszesz się, korzystając z poniższego linku. Przed spotkaniem poprosimy Cię o potwierdzenie obecności. Jeśli planujesz przyjść z dzieckiem, pamiętaj, aby zaznaczyć to przy zapisie w formularzu rejestracyjnym.

Zapisz się już dziś. Zostań pogromcą mitów J

Kilka słów o firmie

Franklin Templeton to globalna organizacja finansowa z siedzibą w San Mateo w Kalifornii. Od ponad 75 lat świadczy wysokiej jakości usługi związane z zarządzaniem aktywami dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Poznańskie biuro, mieszczące się w nowoczesnym i ekologicznym budynku w centrum miasta, jest naszym największym oddziałem w Europie. Obecnie zatrudniamy tu ponad 600 osób w kilkudziesięciu różnych działach takich jak: Investment Management Services, Marketing, Finance, Legal & Compliance, HR, Technology i inne. 

Partnerzy spotkania


Ważne informacje praktyczne:

Podczas spotkania będzie obecny fotograf, aby przygotować dla nas relację ze spotkania. Jeśli czujesz, że to dla Ciebie problem i nie możesz się zgodzić na robienie Ci zdjęć (mamy nadzieję, że tak nie będzie) - prosimy, nie zapisuj się. Dziękujemy za zrozumienie.

Do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Dzień Otwarty dla Rodziców we Franklin Templeton 26.04.2023
już niedostępne -