Szkolenie online "Bezzwrotna dotacja NCBR na projekty B+R finansowane z POIR"

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 3 lis 10:00 do 3 lis 11:30

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju serdecznie zapraszają na szkolenie online "Bezzwrotna dotacja NCBR na projekty B+R finansowane z POIR", które odbędzie się 3.11.2020 r. w godz. 10.00-11.30.


Plan szkolenia online:

1.  Omówienie aktualnych konkursów realizowanych przez NCBR

2. Co to jest projekt B+R?

3. Co można sfinansować z dotacji?

4. Jak aplikować?


Szkolenie online przeprowadzi Pan Łukasz Kurek, główny specjalista. Z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju związany od czterech lat. Przez dwa lata, z ramienia NCBR uczestniczył w ocenie wniosków o dofinansowanie ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój w konkursach: sektorowych, Programach Aplikacyjnych oraz Szybkiej Ścieżce. Od dwóch lat zajmuje się kwestią szkoleń potencjalnych przedsiębiorców w aplikowaniu o środki NCBR z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Szkolenie online "Bezzwrotna dotacja NCBR na projekty B+R finansowane z POIR", 3.11.2020 r., godz. 10.00-11.30.
już niedostępne -