Concordia Talks - spotkanie z Dorotą Masłowską

location icon
Concordia Design Wyspa Słodowa 7, Wrocław
calendar icon
Od 6 cze 18:00 do 6 cze 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Concordia Talks Wrocław

Spotkanie z Dorotą Masłowską 

Prowadzenie: Magda Piekarska  Podczas czerwcowego spotkania z cyklu ConcordiaTalks Magda Piekarska porozmawia z Dorotą Masłowską o tym, jak twórczość literacka autorki oddziałuje na teatr -  kilka jej powieści i dramatów doczekało się bardzo ciekawych inscenizacji. 

Dorota Masłowska ur. 1983, artystka, pisarka, autorka głośnej "Wojny polsko-ruskiej pod flagą biało-czerwoną", za którą otrzymała Paszport Polityki oraz nagrodzonego Nagrodą Nike "Pawia Królowej". Autorka wystawianych wielokrotnie na całym świecie dramatów "Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku", "Między nami dobrze jest", a ostatnio "Bowie w Warszawie". W 2018 ukazała się jej powieść "Inni ludzie", trzy lata później film w reżyserii Aleksandry Terpińskiej pod tym samym tytułem. Laureatka Samuel-Bogumił Linde Preis i nagrody "Kreator Kultury" magazynu Polityka. W 2014 jako "Mister D" wydała płytę "Społeczeństwo jest niemiłe", w 2023 ukazał się jej nowy album "Wolne".

W 2024 ukaże się jej nowa powieść. Mieszka w Warszawie. Czym jest Concordia Talks?

To nowy cykl spotkań, których gośćmi i gościniami będą autorzy_ki - pisarze_ki, reporterzy_ki, reżyserzy_rki, psycholodzy_żki, osoby, które w swojej twórczości poruszają tematy społeczne współczesnego świata. Spotkania utrzymane będą w formule moderowanej dyskusji, mocno angażujące publiczność.

Partnerami Concordia Talks są Uniwersytet SWPS oraz Katedra Grafiki Uniwersytetu SWPS.

Matronat nad wydarzeniem objęła Wrocławska Rada Kobiet.
*

Klauzula informacyjna dla uczestników spotkania organizowanego przez Concordia Design Wrocław

Osoby biorące udział w wydarzeniu organizowanym przez Concordia Design Wrocław z siedzibą na Wyspie Słodowej 7 we Wrocławiu, wyrażają zgodę na wykonywanie i upublicznianie ich wizerunków na zdjęciach, fotorelacjach lub filmach wykonanych podczas spotkania autorskiego odbywającego się w ramach cyklu "Concordia Talks", bez konieczności każdorazowego zatwierdzania.
Zgoda obejmuje zdjęcia / filmy wykonane w dniu 04.04.2024 r. przez Concordia Design Wrocław z siedzibą na Wyspie Słodowej 7 we Wrocławiu.
Udział w spotkaniu autorskim odbywającym się w ramach cyklu "Concordia Talks" i tym samym udostępnienie danych osobowych w postaci wizerunku jest dobrowolne, jednak niezbędne do uczestnictwa w ww. spotkaniu.
Nieodpłatna zgoda, o której mowa powyżej, odnosi się do korzystania z wizerunków na wszelkich polach eksploatacji, w szczególności:
1. utrwalanie na nośniku danych;
2. zwielokrotnienie jakąkolwiek techniką, w tym: cyfrową, techniką zapisu komputerowego;
3. wprowadzanie do pamięci komputera;
4. wykorzystanie w materiałach społecznościowych: Facebook i Instagram.
Concordia Design Wrocław przysługuje wyłączne prawo decydowania o formie i czasie wykorzystywania wizerunków - w całości lub w postaci dowolnych fragmentów. Wykorzystanie wizerunku osób uczestniczących w spotkaniu do celów jak w oświadczeniu nie stanowi naruszenia ochrony danych osobowych.Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Concordia Talks - spotkanie z Dorotą Masłowską
już niedostępne -