Degustacja win w Brzask Bistro: Niemcy i Austria

location icon
Brzask Bistro Rynek Wildecki 3a, Poznań
calendar icon
Od 18 kwi 19:00 do 18 kwi 21:00
ticket icon
Od 180,00 zł

Hallo!

Zespół Brzask Bistro wraz z sommelierem Krystianem Blejderem zaprasza na degustację win oraz potraw pochodzących prosto z Niemiec i Austrii!

O warsztatach: Zbliża się ten czas w roku gdzie na talerzach królować będzie warzywo wybitnie smaczne! Szparagowe szaleństwo to kulinarny czas bogaty w doznania i wariacje. Jak wiadomo do szparaga najlepsze jest wino, a w tym temacie dość sporo do powiedzenia mają kraje niemieckie. Tym razem zabierzemy was w kulinarno-winiarską podróż do Niemiec i Austrii. Będą szparagi - ale nie tylko... Będą rieslingi i grunery. Wspólnie odkryjemy wina od 4 wybitnych producentów. Tego wieczora skosztujecie nawet wina pomarańczowego! I nie, nie jest to trunek z pomarańczy, a z winogron! Mamy nadzieję, że wystarczająco Was zaintrygowaliśmy. 

O prowadzącym: Krystian Blejder, doświadczony poznański sommelier. Absolwent Wine & Spirits Education Trust, gdzie certyfikat WSET3 Advanced in Wines zdał z wyróżnieniem. Student programu WSET Diploma in Wines. Prowadzi warsztaty tematyczne oraz kursy WSET1 i WSET2 w Poznaniu. Autor licznych artykułów w kwartalniku "Trybuszon", gdzie w dziale Akademia Wina regularnie zgłębia tajniki procesów zachodzących w winie, jego produkcji, klasyfikacji winnic europejskich czy organicznej i ekologicznej certyfikacji wina.


Do zobaczenia w Brzask Bistro!

Dokonując zakupu potwierdzam, że zapoznałem/am się z Regulaminem.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na degustację win w Brzask Bistro: Niemcy i Austria
17 Kwietnia 2024, 17:00 180,00 zł