Nauka i Edukacja Zdrowie i Medycyna

Cyfrowo sprytni - warsztaty dla młodzieży 15-17 lat

location icon
Boży Młyn ul. Jabłonkowska 18, Kraków
calendar icon
Od 17 maj 17:00 do 17 maj 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Masz problem z koncentracją? Często bywasz zmęczony? Nie potrafisz czerpać radości z codziennych czynności? Odczytywanie emocji i rozumienie innych ludzi sprawia Ci problem? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi "tak", to warsztaty Cyfrowo Sprytni są właśnie dla Ciebie!

Warsztaty mają na celu ukazanie problemu, który często sprowadzamy na siebie w sposób nieświadomy. Mowa o coraz częstszym uzależnieniu od różnego rodzaju technologii. Technologia, która ma być naszym przyjacielem, niestety często zamienia się w przestrzeń, która zabiera nam chęci do życia.

Nigdy nie jest za późno, żeby znowu zacząć żyć w pełni i właśnie to jest głównym celem warsztatów.

W trakcie warsztatów zaczniemy od krótkiego wprowadzenia teoretycznego na temat wpływu technologii na nasz mózg i naszą percepcję świata. Następnie przejdziemy do konkretnych sposobów i technik, które możemy stosować w codzienności, aby ochronić się przed negatywnymi skutkami nadmiernego korzystania z technologii.

Jeżeli stwierdzisz, że jednak nie dasz rady wziąć udziału w warsztatach, daj nam znać - zwolnimy miejsce dla innej osoby!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na warsztaty Cyfrowo sprytni
już niedostępne -