Jak stworzyć idealne CV i jak zabłysnąć na rozmowie rekrutacyjnej?

location icon
on-line
calendar icon
Od 18 sty 19:00 do 18 sty 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Chcesz znaleźć nową pracę? Pracujesz właśnie nad swoim CV? A może właśnie przygotowujesz się do rozmowy rekrutacyjnej? Weź udział w ekskluzywnym, bezpłatnym warsztacie on-line prowadzonym przez Natalie Marciniec, ekspertkę firmy Alstom już 18 stycznia br. Mamy tylko 20 miejsc!

Zapisz się już dziś!


Spotkanie jest bezpłatne, przygotowane przez firmę Alstom we współpracy z Fundacją NESsT oraz Mamo Pracuj.

W trakcie warsztatu dowiesz się:

  • Jak rekruter patrzy na CV?
  • Co pomoże Ci stworzyć idealne CV?
  • Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?
  • Jak zabłysnąć na rozmowie rekrutacyjnej?
  • A na deser, kilka ważnych podpowiedzi wprost od rekruterów!

Zapisz się już dziś! 

Warsztat prowadzi Natalia Marciniec, która pisze o sobie: "Całe zawodowe życie jestem HRówką. Tak wybrałam ponad 20 lat temu i to samo wybieram codziennie. To dla mnie ogromny przywilej, że od tylu lat mogę pracować z ludźmi i dla ludzi. To kim jestem? Kształtowałam się głównie w międzynarodowych firmach produkcyjnych, ale też w polskiej spółce usługowej. Przez lata zajmowałam się rekrutacją, rozwojem pracowników, tworzeniem, organizowaniem i prowadzeniem szkoleń, tworzeniem i wdrażaniem systemów ocen okresowych. Budowałam Zespoły, ale też projekty HR, EB, zajmowałam się także komunikacją, współpracą z organizacjami związkowymi, zarządzaniem systemami wynagradzania, administracją kadrową, aż po doradztwo biznesowe dla Zarządów i wsparcie dla Pracowników.

To wszystko sprawiło, że łatwiej mi teraz rozumieć, pomagać i budować. Nabrałam pokory, tak potrzebnej do zarządzania Ludźmi".

Spotkanie jest bezpłatne, przygotowane przez firmę Alstom we współpracy z Fundacją NESsT oraz Fundacją Mamo Pracuj. 

Zapisz się już dziś!

Zapraszamy!

Partnerzy i organizatorzy:

ALSTOM

Światowy lider zrównoważonego i inteligentnego transportu Alstom jest obecny w Polsce od ponad 25 lat i jest największym producentem w branży kolejowej w kraju, w 9 polskich oddziałach firmy pracuje ponad 4 000 osób. Firma czerpie z bogatego dziedzictwa przemysłowego zakładów: 180 lat Pafawagu we Wrocławiu, 150 lat Konstalu w Chorzowie i 100 lat zakładu ZWUS w Katowicach.

Alstom to jedyna firma z branży transportu szynowego w Polsce z tytułem Top Employer 2020, 2021 oraz 2022 - potwierdzającym najlepsze praktyki HR zgodne z międzynarodowymi standardami Top Employers.

Alstom opracowuje i wprowadza na rynek rozwiązania w zakresie mobilności, które są podstawą dla niskoemisyjnego transportu przyszłości i jest producentem pierwszego na świecie pociągu wodorowego sprawdzonego w ruchu komercyjnym - Coradia iLint.

Fundacja NESsT

NESsT inwestuje w przedsiębiorstwa, które tworzą wysokiej jakości miejsca pracy dla społeczności zagrożonych wykluczeniem, jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

Pomimo silnego wzrostu gospodarczego w Polsce, wiele osób ma trudności z zapewnieniem sobie stabilnego zatrudnienia i pewnych zarobków. Tylko 51% młodych ludzi poniżej 30 roku życia jest aktywnych zawodowo, przy czym szczególnie dotknięte są kobiety, osoby mieszkające na wsi i osoby niepełnosprawne.

W Polsce NESsT inwestuje w przedsiębiorstwa społeczne, które wspierają osoby z grup marginalizowanych, oferując im szkolenia i zatrudnienie w rozwijających się sektorach usług informatycznych, outsourcingu procesów biznesowych czy w usługach opiekuńczych.

Fundacja Mamo Pracuj

Wspieramy kobiety w rozwoju zawodowym i pomagamy pracodawcom znaleźć zaangażowanych kandydatów do pracy.

Jak działamy?

Wspieramy kobiety, które szukają pracy pozwalającej łączyć życie rodzinne i zawodowe. Codziennie publikujemy oferty pracy przyjazne mamom i podpowiadamy, jak szukać pracy, jak się organizować, aby work-life-balance był możliwy. Prezentujemy także Pracodawców Przyjaznych Rodzicom, pokazując w jaki sposób firmy mogą wspierać pracujących rodziców.

Pomagamy pracodawcom dotrzeć do niezauważanej dotąd grupy kandydatek, dzięki czemu mogą skuteczniej poszukiwać nowych pracowników, posiadających cenne kwalifikacje i umiejętności, a także budować swój wizerunek pracodawcy przyjaznego rodzinie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na warsztat!
już niedostępne -