Szkolenie online "Kształtowanie pomysłu na biznes z modelem Business Canvas"

location icon
Szkolenie online Dla uczestników, Dostep zdalny
calendar icon
Od 28 lip 14:30 do 28 lip 16:00

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie online pt. "Kształtowanie pomysłu na biznes z modelem Business Canvas", które odbędzie się 28.07.2020 r., w godz. 14.30-16.00. Wydarzenie odbędzie się w ramach programu "Akcja Akceleracja!".


Cel szkolenia: Zapoznanie uczestników warsztatu z zasadami tworzenia modelu Business Canvas, celem określenia najważniejszych aspektów funkcjonowania ich firmy (kluczowi partnerzy, działania, zasoby, propozycje wartości, relacje z klientami, kanały dystrybucji, segmenty klientów, struktura przychodów i kosztów).


Grupa odbiorców: warsztaty skierowane są do osób myślących o założeniu własnej firmy.


Plan szkolenia:

  • Model Business Canvas - analiza pojęcia
  • Tworzenie modelu Business Canvas krok po kroku

Czas: 1,5 h: godz. 14.30-16.00


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Szkolenie poprowadzi dr Maciej Górecki, starszy specjalista ds. wspierania przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, wykładowca akademicki, certyfikowany trener przedsiębiorczości, zajmujący się w pracy zawodowej organizacją szkoleń dla przedsiębiorców oraz szeroko pojętym doradztwem biznesowym, skierowanym do osób myślących o założeniu działalności gospodarczej.


Partnerami całego programu "Akcja Akceleracja!" są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Szkolenie online "Kształtowanie pomysłu na biznes z modelem Business Canvas", 28.07.2020 r., godz. 14.30-16.00.
już niedostępne -