Kształtowanie pomysłu na biznes z modelem Business Canvas

location icon
Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, sala nr 4 (I piętro) Gdańska 5, Bydgoszcz
calendar icon
Od 11 cze 10:00 do 11 cze 13:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Możliwość spotkania się i omówienia w grupie założeń modelu biznesowego swojej firmy dla wielu uczestników stanowi dużą wartość i możliwość konfrontacji ze zdaniem innych. Przyjdź i opowiedz nam o swojej wizji.


Grupa odbiorców

Szkolenie skierowane jest do osób myślących o założeniu własnej firmy.


Cel szkolenia

Zapoznanie uczestników z zasadami tworzenia modelu Business Canvas, celem określenia najważniejszych aspektów funkcjonowania ich firmy (kluczowi partnerzy, działania, zasoby, propozycje wartości, relacje z klientami, kanały dystrybucji, segmenty klientów, struktura przychodów i kosztów).


Plan szkolenia

  • model Business Canvas - analiza pojęcia,
  • tworzenie modelu Business Canvas krok po kroku.

Dla kogo?

Zapraszamy zarówno osoby myślące o założeniu działalności gospodarczej.


Organizator i partnerzy

Spotkanie organizowane jest w ramach programu "Akcja Akceleracja!". Partnerami projektu są Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Oddział Zamiejscowy w Bydgoszczy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.


Udział w Spotkaniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie "Kształtowanie pomysłu na biznes z modelem Business Canvas", 11.06.2024 r., godz. 10.00-13.30, BCOPW, ul. Gdańska 5, sala nr 4 (I piętro).
już niedostępne -