Business Market - II Edycja Konferencji

location icon
ESPORT SPOT (ESPOT) Warszawa, Elektrownia Powiśle Zajęcza 2a, Warszawa
calendar icon
Od 21 kwi 15:00 do 21 kwi 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Business Market to marka mentor, która swoją działalność dedykuje ludziom prowadzącym i planującym własne biznesy, ale również tym, którzy chcą rozwijać najważniejsze kompetencje XXI wieku. Chcemy dzielić się z nimi wiedzą i doświadczeniem online i offline.

Inicjatywa powstała z połączenia misji Fundacji Think!, która od 2007 skutecznie wspiera wszechstronny rozwój zawodowych i społecznych kompetencji XXI wieku wśród osób młodych i dorosłych, oraz zaangażowania cenionych ekspertów i praktyków biznesu.

Chcemy łączyć ze sobą ludzi przedsiębiorczych, wierzących w swoje siły i działania oraz tych, którzy chcą się aktywnie rozwijać zawodowo. Ludzi, których pomysły i inicjatywy przyczyniają się do rozwoju gospodarki oraz poprawy komfortu i jakości życia nas wszystkich.

Już w kwietniu odbędzie się II edycja ogólnopolskiej konferencji Business Market, której tematem przewodnim będzie "Jak budować biznes elastyczny - odporny na zmiany i turbulencje". Konferencja będzie realizowana na żywo w nowoczesnej przestrzeni Espot w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Dzięki streamingowi dotrzemy także do szerokiego grona odbiorców, którzy będą mogli dołączyć do wydarzenia z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Udział w wydarzeniu | Na żywo w Warszawie
już niedostępne -
  Udział w wydarzeniu | Online
Wyprzedane Brak wolnych miejsc