Cybersecurity Business Mixer by #CyberMadeInPoland

location icon
Restauracja Techies Ul. Na Zjeździe 11, Kraków
calendar icon
Od 18 cze 18:00 do 18 cze 22:00

CYBERSECURITY BUSINESS MIXER by #CyberMadeInPoland


Serdecznie zapraszamy na wydarzenie networkingowe organizowane przez Polski Klaster Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeInPoland w unikatowej przestrzeni Techies Space w Krakowie!


Cybersecurity Business Mixer to networkingowe wydarzenie, na którym spotykają się przedstawiciele biznesowego środowiska cyberbezpieczeństwa - przestrzeń spotkań, nawiązywania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk w dziedzinie budowania partnerstw w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Wydarzenie dedykowane jest członkom klastra #CyberMadeInPoland oraz przedstawicielom kanałów partnerskich, poszukujących nowych, wartościowych partnerstw z polskimi vendorami cybersecurity.


Na spotkanie zapraszamy na dzień przed jednymi z największych targów cyberbezpieczeństwa w Polsce - CYBERSEC CEE EXPO & FORUM 2024. Wszystkim uczestnikom spotkania zapewniamy darmowy bilet STANDARD na konferencje! Będzie to doskonała okazja do kontynuowania rozmów i poszerzenia swojej sieci kontaktów w branży.


Zapewniamy ciekawych uczestników, drinki oraz poczęstunek.


AGENDA:

18:00 - Rejestracja, powitalny drink i networking

19:15 - Panel dyskusyjny: Najlepsze praktyki budowania kanałów partnerskich z polskimi vendorami w cyber


Paneliści:

Mateusz Kopacz, Chief Information Secuirty Officer, Alma

Przemysław Kucharzewski, Sales Channel Director, CyCommSec

Beata Kwiatkowska, Business Development Officer, Secfense

Grzegorz Świrkowski, Prezes, Net Complex

Łukasz Gawron, CEO, Polski Klaster Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeInPoland


20:15 - Networking i poczęstunek


Zapraszamy 18 czerwca do Krakowa! Wstęp jest BEZPŁATNY, uprzedzony wcześniejszą rejestracją na wydarzenie. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego każda rejestracja będzie weryfikowana i rozpatrywana indywidualnie (w przeciągu 7 dni roboczych poinformujemy Państwa o zaakceptowaniu bądź odrzuceniu Państwa zgłoszenia). Każdy zaakceptowany uczestnik zostanie o tym poinformowany przez organizatora. Ostateczne potwierdzenie przybycia od uczestników zaakceptowanych przez organizatora wymagane jest do dnia 3 czerwca. Obowiązuje limit 2 osób na firmę. Zaproszenie nie jest transferowalne.


Mateusz Kopacz - Architekt, Senior Security Engineer, Menedżer z 16-letnim doświadczeniem. Od początku kariery związany z sektorem bankowym. Obecnie odpowiedzialny za rozwój i tworzenie produktów z obszaru cyberbezpieczeństwa. Entuzjasta transformacji cyfrowej i pasjonat sztucznej inteligencji. Rozwija autorskie narzędzie do wczesnego reagowania przed wystąpieniem incydentu. Wyznawca maksymy "sharing is caring. Członek Rady Programowej ISSA Polska w projekcie Cyfrowy Sk@ut. Eksperci w grupach roboczej ds. AI, IoT i technologii przełomowych w Ministerstwie Cyfryzacji.


Przemysław Kucharzewski - Przemysław Kucharzewski jest menedżerem z blisko 30-letnim doświadczeniem w budowaniu kanałów sprzedaży, marketingu i komercjalizacji rozwiązań IT. W ostatnich latach koncentruje się na cyberbezpieczeństwie wspierając polskie startupy z tego obszaru w ich rozwoju, komercjalizacji i budowaniu kanałów sprzedaży.
W przeszłości pracował głównie dla największych dystrybutorów IT w regionie CEE: począwszy od JTT Computer SA, Incom SA, AB SA i Eptimo. Odpowiadał w szczególności za zarządzanie zespołami odpowiedzialnymi za sprzedaż projektów i zaawansowanych rozwiązań w obszarze infrastruktury, oprogramowania i bezpieczeństwa. Pracował jako Interim Manager dla integratorów i dostawców systemów IT w obszarze sprzedaży zaawansowanych rozwiązań.
Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Informatyka i Zarządzanie, specjalność Inżynieria Oprogramowania oraz studiów podyplomowych na kierunku Marketing i Zarządzanie


Beata Kwiatkowska - Beata Kwiatkowska jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie zarządzania strategicznego oraz studiów MBA Oxford Brookes University. Ukończyła także studia podyplomowe SGH na kierunku "Blockchain, Inteligentne Kontrakty oraz Waluty Cyfrowe" oraz "Zarządzanie Cyberbezpieczeństwiem" w Akademii Leona Koźmińskiego. Z branżą IT Beata związana jest od ponad 25 lat, z czego ostatnia dekada to zdobywanie bogatego doświadczenia w obszarze cybersecurity. Pracując dla producentów, dystrybutorów oraz integratora, poznała potrzeby poszczególnych uczestników łańcucha dostaw do klienta końcowego, a także szeroki przekrój rozwiązań cybersecurity. Legitymuje się certyfikatami Audytora Wiodącego systemu ISO 27001 oraz Certified in Cybersecurity (ISC)2. W ramach wolontariatu aktywnie działa w Radzie Dyrektorów
Stowarzyszenia ISSA Polska. Jest także członkinią organizacji branżowych ISSA International,Cyber Women Community, (ISC)2 oraz Rady Programowej konferencji SEMAFOR i SecurityFirst. Kierując się maksymą "To nie korporacje robią biznes, lecz ludzie" uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi.


Łukasz Gawron - Absolwent stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie skończył również studia licencjackie. Od wielu lat związany z Instytutem Kościuszki gdzie odpowiedzialny był za organizację kilkunastu wydarzeń spod szyldu CYBERSEC. Koordynował projekt Digital Innovation Hub w Instytucie Kościuszki. Początkowo Wiceprezes zarządu, a od września 2021 r. Prezes Polskiego Klastra Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeinPoland. W klastrze odpowiedzialny jest za rozwój biznesu, nadzór nad projektami oraz wyznaczania strategii rozwoju klastra. Członek międzynarodowej sieci ekspertów CyAN. Posiada certyfikat z zarządzania projektami PRINCE2 Foundation oraz Agile Foundation.Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, napisz do nas a z chęcią odpowiemy na twoje wątpliwości - [email protected]


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Cybersecurity Business Mixer - bilet
już niedostępne -