Szkolenie online "Personal branding w generowaniu pomysłów na biznes"

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 27 lip 14:30 do 27 lip 16:00

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie online pt. "Personal branding w generowaniu pomysłów na biznes", które odbędzie się 27.07.2020 r., w godz. 14.30-16.00. Wydarzenie odbędzie się w ramach programu "Akcja Akceleracja!".


Cel szkolenia: Zapoznanie uczestników warsztatu z narzędziami Personal Brandingu, celem określenia własnego pomysłu na założenie firmy.

Grupa odbiorców: warsztaty skierowane są do osób myślących o założeniu własnej firmy.


Plan szkolenia:

  • Czym jest Personal Branding? Studium przypadku i omówienie pojęcia.
  • Moje cechy szczególne, zalety, mocne strony - jaką firmę w oparciu o nie chciałabyś/chciałbyś prowadzić? Dopasowanie do strategii generowania pomysłów na biznes.
  • Jak budować swoja markę osobistą - porady.
  • Autodiagnoza kompetencji biznesowych - co muszę poprawić?

Czas: 1,5 h: godz. 14.30-16.00


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Szkolenie poprowadzi dr Maciej Górecki, starszy specjalista ds. wspierania przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, wykładowca akademicki, certyfikowany trener przedsiębiorczości, zajmujący się w pracy zawodowej organizacją szkoleń dla przedsiębiorców oraz szeroko pojętym doradztwem biznesowym, skierowanym do osób myślących o założeniu działalności gospodarczej.


Partnerami całego programu "Akcja Akceleracja!" są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Szkolenie online "Personal branding generowaniu pomysłu na biznes", 27.07.2020 r., godz. 14.30-16.00.
już niedostępne -