Warsztaty tworzenia biżuterii zero-waste.

location icon
Sala RESET - Przestrzeń Inspiracji ul. Przędzalniana 60 I piętro lok 10., Białystok
calendar icon
Od 14 cze 17:00 do 14 cze 19:00
ticket icon
Od 100,00 zł

🟣Kiedy? 14. czerwca godz. 17:00-19.00
🟣Gdzie? Sala RESET - Przestrzeń Inspiracji ul. Przędzalniana 60 I piętro lok 10. Białystok
🟣Za ile? 100 zł/os
🟣Prowadząca: Marta Halicka, właścicielka i twórczyni marki "mahabi Biżuteria na Dzień Dobry". Pasjonatka rękodzieła i nadawania drugiego życia przedmiotom. W swojej marce dba o wyjątkowość każdej sztuki biżuterii, którą tworzy ręcznie m.in. metodą haftu sutaszowego. Prywatnie matka dwójki cudownych dzieci i żona fajnego faceta. Uwielbia poranne spacery po lesie, jogę, ogród oraz spotkania z ludźmi. Wraz z rozwojem marki, rozwija również swoje poranne rytuały, dbając o dobrą energię i pozytywne nastawienie do życia.Ma doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, które zdobyła, organizując zajęcia i imprezy dla dzieci, a ostatnio zakochała się w prowadzeniu kobiecych twórczych warsztatów.

🟣Zapewniamy przepyszną kawę, herbatę oraz słodkie przekąski.

Odkryj potencjał ukryty w starych klejnotach!

Zapraszam serdecznie na warsztaty tworzenia biżuterii zero-weast! Nie potrzebujesz skomplikowanych umiejętności, ponieważ poprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces. Zainspiruję i podpowiem jak tworzyć.

Naszym celem oprócz stworzenia unikalnej biżuterii w duchu zero-waste jest odkrycie potencjału ukrytego w starych, często zapomnianych klejnotach, które leżą zakurzone w naszych szufladach, a są prawdziwą skarbnicą cudowności. To właśnie elementy starej biżuterii będą podstawą do tworzenia. Nie zabraknie również nowych półproduktów, koralików, kryształków, piór oraz elementów ze stali szlachetnej. Przekształcimy je w nowe, unikalne dzieła sztuki, takie jak kolczyki, broszki, wisiorki.

Podczas warsztatów nie tylko stworzymy wyjątkową biżuterię, ale także skupimy się na samym procesie twórczym. Będziemy pracować we wspierającej kobiecej atmosferze, przy dźwiękach kojącej muzyki i aromatycznej herbacie, aby zapewnić Ci relaksującą i inspirującą przestrzeń do twórczego wyrażania się.

Jestem przekonana, że każda uczestniczka wyniesie z naszych warsztatów nie tylko prawdziwe dzieło sztuki, ale także wiele inspiracji i radości z tworzenia.

Dołącz do nas i odkryj swoją kreatywność w przyjaznej i inspirującej atmosferze!

***************************

Podczas warsztatów będą robione zdjęcia. Pamiętaj, że zapisując się na nasze wydarzenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku w celach reportażowych i promocyjnych RES Kreatywnie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Warsztaty tworzenia biżuterii zero-waste
21 Czerwca 2024, 19:00 100,00 zł