Rozwój osobisty

Webinar Widoczność w IT: strategia, narzędzia, Twoja droga do celu

location icon
online / Stacjonarnie Splunk ul. Pawia 21, Kraków
calendar icon
Od 8 maj 18:00 do 8 maj 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy serdecznie na czwarty webinar projekt Be Visible in IT: "Widoczność w IT: strategia, narzędzia, Twoja droga do celu". To już ostatnie wydarzenie z pierwszego, otwartego etapu naszego programu. Do kolejnych, zamkniętych etapów trwa właśnie rekruatacja, do udziału w której również Cię zachęcamy 🚀

W trakcie panelu dyskusyjnego prowadzonego przez Anię Szwiec, poruszymy m.in. poniższe tematy:

 • Mam swój cel i co dalej?
 • Jaką strategię można przyjąć do konkretnych celów?
 • Czy istnieją narzędzia, które szczególnie sprzyjają budowaniu widoczności mark osobistej?
 • 3 różne punkty widzenia na potrzebę budowania widoczności w branży IT:
  • Sylwia Klusek spojrzy na zagadnienie z perspektywy talent acquisition i rekrutacji, 
  • Asia Grzywna - software engineering managerki, 
  • Dominika Ramotowska - talent development.

Nasze ekspertni podzielą się swoją wiedzą i doradzą, co sprawdzi się w Twoim przypadku. Weź udział w naszym spotkaniu, przygotuj pytania, które Cię nurtują i zacznij działać!

📅 Kiedy: 8 maja, o 18:00

📍 Gdzie: 

 • ONLINE - otrzymasz dedykowany link do spotkania
 • STACJONARNIE - Kraków, otrzymasz szczegóły dotarcia na spotkanie /liczba miejsc ograniczona!/

Poznaj nasze Ekspertki:

👩💼 Sylwia Klusek, Talent Acquisition Director EMEA| Product & Engineering

Rekrutacja to moja miłość - przypadkowa, za to od pierwszego wejrzenia, trwa już ponad 15 lat i wciąż jest gorąca jak świeżo parzona kawa! Od 2006 roku przeszłam pełną ścieżkę zawodową, od roli sourcerki przez rekruterkę, business partnerkę, aż po liderkę rekrutacji. Począwszy od butikowej agencji rekrutacyjnej, przez globalnych dostawców RPO, po pracę w wewnętrznych działach rekrutacyjnych firm produktowych - wspólny mianownik był zawsze ten sam: pomaganie takim firmom jak MSFT, Broadcom, Sabre, czy Oracle w realizacji ich celów biznesowych poprzez pozyskiwanie talentów w branży IT.

Od 2023 roku jestem w Splunk, gdzie wspieram ekspansywny rozwój naszego software hubu w Polsce, z sukcesem skalując procesy rekrutacji i wspierając kobiety w znalezieniu swojej drogi w labiryncie świata IT. 


👩💼 Joanna Grzywna, Engineering Manager | Cloud Ops Automation

Z IT jestem związana od ponad 20 lat. Przeszłam pełną drogę od programowania w C++/.NET, przez zarządzanie projektami i programami, po budowanie i prowadzenie efektywnych zespołów. W roli Managera spełniam się od ponad 10 lat, zarządzając zarówno małymi zespołami, jak i dużymi departamentami. Rok temu postanowiłam wrócić do bezpośredniej współpracy z inżynierami nad rozwojem produktu, i dołączyłam do Splunk w roli Engineering Managera.

Jako lider stawiam na otwartość, wzajemny szacunek i dobrą komunikację. Lubię pomagać moim zespołom w osiąganiu satysfakcji z realizacji celów biznesowych i wspierać ich rozwój, zarówno zawodowy, jak i osobisty.

Prywatnie pasjonuje mnie strzelectwo sportowe i genealogia.


👩💼 Dominika Ramotowska, Senior Manager Learning and Development

Kariera Dominiki zdecydowanie nie jest prostą drogą do celu - cel rozwijał się i klarował podczas jej wędrówek od rekrutacji i księgowości przez HR i psychoterapię. Zarządzała dużymi zespołami i prowadziła własną firmę, a we wszystkich tych miejscach najwięcej przyjemności znalazła w pomaganiu ludziom osiągać ich cele. Lubi podejmować skalkulowane ryzyko - chętnie stawia na ludzi i wierzy w ich potencjał. Nie lubi nudy i stagnacji - chętnie zwiedza ścieżki mniej uczęszczane i bada sposoby na inspirowanie ludzi by sięgali po więcej.


👩💼 Rozmowę poprowadzi Anna Szwiec, Prezeska Fundacji Imagine Inclusive Technology

Od 8 lat wspieram kobiety, które chcą być równo traktowane w IT. Jako liderka społeczności Women in Technology Poland, aktywnie wspieram i promuję kobiety w IT. Jestem członkinią Zarządu Fundacji Imagine Inclusive Technology, która promuje wartości diversity&inclusion w zespołach IT (i nie tylko). W branży IT jestem ponad 10 lat. Najpierw jako programistka, a dziś zarządzam zespołem na stanowisku Manager Product Management. Chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem, jako mentorka na hackatonach i programach, takich jak: Tech Leders, Leadi IT, Lady!, HackYeah i Start up weekendy, i prowadząca warsztaty z programowania dla dzieci. Jestem mamą dwójki wspaniałych chłopaków. Kiedy nie "rządzę" i nie "mamuję", to kopię. Bo trenuje boks i kickboxing.


💫 Partner Projektu jest firma Splunk

Nagła awaria systemu cyberatak czy krytyczny incydent, to typowe zagrożenia cyfrowego świata i biznesów, które w nim operują. Nawet te najlepiej chronione organizacje rozumieją, że są bezpieczne jedynie do czasu. W tym coraz bardziej niepewnym świecie ataków i rosnących niebezpieczeństw, Splunk pomaga funkcjom IT odzyskać nieco przejrzystości i kontroli. Dając im dostęp do kluczowych i wiarygodnych danych, pomaga stworzyć bezpieczną cyberprzestrzeń dla firm oraz lepszy cyfrowy świat dla ich klientów.

Gdyby hasło "Splunk" trafiło do słownika, byłoby synonimem cyberodporności.

Splunk to 20 lat doświadczenia w świecie technologii, ponad 20 000 klientów i 30 biur na całym świecie. Splunk to jednak przede wszystkim ludzie - ich różnorodne doświadczenia, perspektywy i historie dają nam to, czego potrzebujemy, by skuteczniej tworzyć bezpieczną przyszłość. Dowiedz się więcej o tym, kim jesteśmy i co robimy na: www.splunk.com. Poznaj nasz niesamowity zespół i znajdź swoją historię na: www.splunk.com/krakow


💫 Organizatorem wydarzenia jest Społeczność Women In Technology Poland by Fundacja Imagine Inclusive Technology

Jest to jedna z największych społeczności IT w Polsce, skupiająca kobiety, które dążą do wzajemnego wspierania się w rozwijaniu kompetencji zawodowych, przygotowaniu do ról liderskich, budowaniu sieci kontaktów oraz zwiększaniu swojej widoczności. Społeczność ta aktywnie wspomaga nawiązywanie wartościowych relacji pomiędzy firmami partnerskimi a kobietami działającymi w sektorze nowych technologii. Ponadto, angażuje się w wspieranie firm w świadomym i konsekwentnym realizowaniu strategii zwiększania różnorodności oraz włączania (D&I).

——

Spotkanie odbędzie się dwutorowo - na platformie Zoom oraz stacjonarnie w siedzibie partnera projektu - w firmie Splunk i będzie rejestrowane. Planujemy także sesję Q&A, która nie będzie nagrywana ani udostępniana, aby zapewnić wszystkim bezpieczną przestrzeń do zadawania pytań. Link do spotkania zostanie wysłany w mailu z potwierdzeniem rejestracji.

Nie przegap tej okazji do zdobycia cennych wskazówek i inspiracji od liderów branży IT. Zarejestruj się już dzisiaj i dołącz do nas na żywo!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Otrzymasz link do spotkania online. Przygotuj się na inspirujące chwile w towarzystwie ekspertek. Bilet ONLINE na webinar

Otrzymasz link do spotkania online. Przygotuj się na inspirujące chwile w towarzystwie ekspertek.

już niedostępne -
Widzimy się w siedzibie firmy Splunk / Kraków :) Dołącz do nas, aby osobiście spotkać się z ekspertkami. Szczegóły otrzymasz po zapisie. Bilet STACJONARNY

Widzimy się w siedzibie firmy Splunk / Kraków :) Dołącz do nas, aby osobiście spotkać się z ekspertkami. Szczegóły otrzymasz po zapisie.

już niedostępne -