Marketing IT i Nowe technologie Zarządzanie Przemysł Nauka i Edukacja Kultura i Sztuka Grafika i Sztuki Wizualne Projektowanie

Z myślą o przyszłości… Program badań potrzeb i doświadczeń użytkowników (UX) w pociągach klasy Regio/Intercity || Bydgoskie Dni Projektowe 2022

location icon
Młyny Rothera Mennica 10, Bydgoszcz
calendar icon
Od 14 paź 16:00 do 14 paź 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Dlaczego badanie doświadczeń użytkowników jest istotnym elementem projektowania? Co powoduje, że dane rozwiązanie jest intuicyjne, a pasażerowie wybierają określone usługi?

Budowanie zaufania i trwałych relacji z użytkownikiem, to gromadzenie pozytywnych doświadczeń

w trakcie korzystania z usług lub produktów. Doświadczenia pasażerów kształtują się od momentu zakupu biletu po ostatnie wspomnienia z wakacji. W czasie najbliższych warsztatów opowiemy Wam jak prześledziliśmy cały proces związany z podróżą od podjęcia decyzji o wyjeździe, po zakup biletu, zajęcie miejsca w pociągu do ostatniej chwili spędzonej na przystanku końcowym.

Dlaczego interdyscyplinarność i warsztatowy system pracy pozwala nam wypracowywać niestandardowe rozwiązania. Co z tym wszystkim mają wspólnego klocki i kto w PESA przejechał najwięcej km koleją?

Zapraszamy do naszej projektowej kuchni!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Uczestnictwo na miejscu w Młynach Rothera. Zapisz się - uczestnictwo na miejscu

Uczestnictwo na miejscu w Młynach Rothera.

już niedostępne -
Uczestnictwo online za pomocą platformy Evenea Live. Zapisz się - uczestnictwo online

Uczestnictwo online za pomocą platformy Evenea Live.

już niedostępne -