Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

AUTENTYCZNY LIDER, CZYLI JAKI? - wakacyjny przystanek STOP menadżera

location icon
Warszawa Warszawa
calendar icon
Od 12 lip 9:00 do 13 lip 17:00
ticket icon
Od 2 100,00 zł

"Trzeba być przede wszystkim autentycznym. Jesteśmy różni i to jest nasza wielka siła" - Henryka Bochniarz

Autentyczność to słowo, które bardzo często pada na naszych warsztatach dla liderów.  Budzi ono gorącą dyskusję bo przecież autentyczność oznacza zdjęcie maski, okazanie emocji, przyznanie się do tego, że czegoś nie wiem, czasem przyznanie do błędu.  Czyli autentyczność wymaga odwagi!

Autentyczny szef jest jednak synonimem szefa, jakiego samemu chciałoby się mieć. Takiego szefa, którego po latach wspomina się, jako tego który naprawdę dodawał skrzydeł. 


A czy Ty wiesz, jakim jesteś szefem?
Czy znasz swoją autentyczną supermoc, która pomoże Ci znaleźć najlepszą dla Ciebie odpowiedź na pytania:

Jak zbudować dobrą relację z członkami swojego zespołu w oparciu o zaufanie i zaangażowanie?

Jak bardziej efektywnie komunikować ze swoim zespołem?

Jak dobrze delegować pracę i dawać informację zwrotną w sposób, który motywuje i wzmacnia więzi w zespole?

Jak pozyskać do współpracy i zatrzymać w zespole talenty?

Jak wspierać rozwój zawodowy członków zespołu, tak aby mogli w pełni wykorzystać swój potencjał, jednocześnie wspierając rozwój zespołu?

Jak w powodzi zadań znaleźć czas na to, co jest rzeczywiście ważne dla Ciebie i rozwoju Twojej kariery?

Jeśli zależy Ci, aby być autentycznym w roli szefa i znaleźć swoją autentyczną supermoc, zapraszamy Cię na dwudniowy warsztat.


ZAKRES TEMATYCZNY:

 • Świadomość naturalnego potencjału - obszary efektu "WOW" i obszary do rozwoju
 • Style poznawcze stojące za mechanizmami podejmowania decyzji i komunikacji - jak ta wiedza pomaga w lepszym wykorzystaniu swojego potencjału i potencjału zespołu?
 • Budowanie zespołu w oparciu o mocne strony jego członków
 • Komunikacja w zespole - jak rozmawiać, wspierając rozwój i zaangażowanie?
 • Delegowanie pracy - jak to robić w sposób najbardziej efektywny i wspierający rozwój członków zespołu?
 • Sztuka udzielania informacji zwrotnej w sposób konstruktywny i budujący dobre relacje
 • Inspirowanie i rozwijanie talentów
 • Procesy grupowe w zespole - co szef powinien wiedzieć, aby wykorzystać je dla dobra zespołu?
 • Konflikt w zespole i zmiana - jak dobrze nimi zarządzać i poradzić sobie z trudnymi emocjami?


WARTOŚCI:

Jednym z głównych punktów programu jest badanie FRIS® - zaawansowane narzędzie rozwojowe oparte na psychologii poznawczej, określające Twoje style myślenia i działania. Umożliwia poznanie własnego sposobu funkcjonowania. Podpowiada, w jakich warunkach czujemy się najbardziej komfortowo, kiedy jesteśmy najbardziej skuteczni, co nas uskrzydla i wprowadza w stan FLOW. Trafnie określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania, określa naturalny, intuicyjny sposób, w jaki postrzegamy oraz przetwarzamy informacje. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje - w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym. Każdy z uczestników otrzyma swój indywidualny raport FRIS®.


Możesz liczyć na:

 • wzmocnienie kompetencji jako skutecznego lidera 
 • możliwość zdiagnozowania swojego potencjału i obszarów do rozwoju 
 • pomoc w wypracowaniu indywidualnego i efektywnego stylu zarządzania zespołem 
 • nabycie umiejętności wychodzenia poza swój punkt widzenia i myślenia oraz doceniania różnorodności 
 • nabycie umiejętności budowania efektywnego zespołu i przeprowadzania go przez zmiany 
 • wzmocnienie samoświadomości i pewności siebie     

Warsztaty poprowadzą:

Ewa Cieślawska

Certyfikowana trenerka FRIS® i FACET5, coach, facylitatorka, trenerka myślenia wizualnego

Posiada wieloletnie doświadczenie branży HR. Współpracuje jako trenerka z EY Academy of Business. Jest absolwentką Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz innowacyjnego programu kreowania i rozwijania liderów i trenerów Leaders are Trainers. W swojej pracy trenera facylitatora pracuję autorską metodologią Momentum Method Beaty Kapcewicz, zawierającą narzędzia z obszaru treningu kompetencji, treningu mentalnego, procesu grupowego i przyspieszonego uczenia. Wprowadza zmianę na poziomie świadomości, postaw, nawyków liderskich i zachowań. Wspiera i motywuję liderów w budowaniu odważnego przywództwa opartego na wrażliwości, zaufaniu i wykorzystaniu naturalnych predyspozycji oraz wspiera organizacje w obszarze rozwoju ludzkiego potencjału, budowania efektywnych zespołów, komunikacji i pobudzania zaangażowania pracowników. W swojej pracy wykorzystuje metodologię i narzędzia diagnostyczne FRIS® i Facet5. Jest także pasjonatką myślenia wizualnego, od lat uczy sketchnotingu i zajmuje się również facylitacją graficzną, które wspierają proces edukacyjny.

Małgorzata Chruściak

Certyfikowana trenerka FRIS®, coach, mentorka, prawniczka

Łączy ponad 25-letnie doświadczenie praktyki adwokackiej w renomowanych międzynarodowych kancelariach z praktyką mentorki i coacha biznesu (studia podyplomowe coaching i mentoring na SWPS, akredytacja przy European Mentoring & Coaching Council) oraz certyfikowanej trenerki FRIS®. Odniosła sukces w życiu zawodowym i wie, co sprawia, że praca jest źródłem radości i satysfakcji. Łączy życie zawodowe i rodzinne, więc doskonale wie także, jak trudno jest zachować zdrową równowagę pomiędzy tymi dwiema sferami życia bez uszczerbku dla żadnej z nich. Z własnego doświadczenia rozumie, z czym zmagają się liderzy w trudnych czasach wciąż zwiększającej się konkurencji i presji na wynik, a jednocześnie coraz większej nieprzewidywalności i zmienności realiów biznesowych. Przez wiele lat była uznawana za czołową ekspertkę z zakresu regulacji rynku finansowego, co potwierdzają coroczne rekomendacje w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rankingach prawniczych. Miesięcznik Forbes Women wymienił ją w 2021 r. w zaszczytnym gronie 25 prawniczek wspierających biznes. W trakcie swojej kariery zawodowej współpracowała z najbardziej renomowanymi instytucjami finansowymi i kancelariami prawnymi, w tym ok. 10 lat na stanowisku partnera odpowiedzialnego za rozwój praktyki bankowej w warszawskim biurze międzynarodowej kancelarii Cameron McKenna (CMS). Obecnie pełni funkcję Niezależnego Członka Rady Nadzorczej BNP Paribas Polska S.A.


Miejsce szkolenia - Warszawa, dokładny adres zostanie podany na początku lipca.

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer 666 350 718 lub wyślij mail na adres [email protected] - odpowiemy chętnie na wszystkie pytania.

http://www.addicotrainers.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet normalny
już niedostępne 2 100,00 zł -