IT i Nowe technologie Przemysł Nauka i Edukacja Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Sport

HOLISTIC -WELLBEING- BIOHACKING LIVE EVENT POZNAŃ Offline innowacje inspirowane nagrodą NOBLA

location icon
Andersia sala MONTE CARLO parter Plac Andersa 3 61-894 Poznań, Poznań
calendar icon
Od 25 lis 12:00 do 25 lis 12:00
ticket icon
Od 399,75 zł

Wydarzenie specjalne na żywo w
Poznaniu ,Wielkopolska (Polska)
LIVE EVENT POZNAŃ Offline innowacje inspirowane nagrodą NOBLA

Sobota, 25.11.23 // 12:00 - 17:00
...gdy jedne drzwi zamykają się, inne się otwierają...

Serdecznie zapraszamy Państwa i zainteresowane strony na "Specjalne wydarzenie na żywo" w Poznaniu.
To premierowa konferencja stanowi preludium do nowych biotechnologii firmy CENTROPIX ,
skorzystaj z okazji, aby poznać jedno z najnowszych rozwiązań produktowych w branży :
intelligent wellness, wellbeing oraz zagadnienie biohacking.

Dzięki najnowszym, przełomowym produktom dotyczącym zastosowań pola elektromagnetycznego i częstotliwości, a także wielu nowym opatentowanym bioproduktom,
wprowadzamy unikalny, holistyczny poziom "jakości życia".Naszą misją jest przeniesienie dobrostanu psychicznego i fizycznego na wyższy poziom.
I wreszcie: zapewnij każdemu luksus absolutnego dobrego samopoczucia.Na żywo będą obecni doświadczeni prelegenci, a także nasz dyrektor generalny Nik Gleim który przedstawi najnowsze osiągnięcia oraz zagadnienie wraz z ich wykorzystaniem.
Opowie o udziale w niesamowitej produkcji filmu dokumentalnego BIOHACK YOURSELF którego jest częścią.

Data: sobota, 25.11.2023
Godzina: 12.00 - 17.00

Miejsce: ANDERSIA HOTEL & SPA SALA MONTE CARLO
Plac Andersa 3 61-894 Poznań

Język: polski i niemiecki

Cena zawiera: Uczestnictwo w konferencji, tłumaczenie wykładów, gift bag,
napoje podczas przerw, uczestnictwo w części artystyczno-rozrywkowej.
Możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród (dotyczy gości)
Dostęp do bezpłatnej strefy regeneracji molekularnej.

Prelegenci na żywo na miejscu:

Nik Gleim dyrektor generalny i założyciel CENTROPIX Global AG
Nik Gleim jest ekspertem w dziedzinie technologii PEMF z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem.
Karierę zawodową rozpoczął w 1996 roku w Monachium zajmując się sprzedażą sprzętu i oprogramowania
komputerowego oraz wykonywaniem instalacji sieciowych.
W 1999 r. Gleim założył pierwszą rundę produkcyjną produktów PEMF.
W ciągu ponad 25 lat stał się ekspertem w tworzeniu od podstaw nowych produktów
i skutecznym wprowadzaniu ich na rynek światowy.
"Gra na pianinie na każdym klawiszu" jest tym, co czyni jego zawód kompletnym".Chris Klinsky współzałożyciel i szef marketingu CENTROPIX Global AG
Chris Klinsky jest odpowiedzialny za budowę i szkolenie globalnej sieci partnerów handlowych CENTROPIX.
Jest doświadczonym menedżerem sprzedaży z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w zarządzaniu,
kierowaniu i szkoleniu globalnych zespołów liczących do 11 000 sprzedawców.
Rozpoczął karierę jako menedżer sprzedaży w różnych firmach z branży nieruchomości, ubezpieczeń i finansów,
zanim zdobył przyczółek w branży wellness i zdrowotnej.
Chris był także przez dziewięć lat współwłaścicielem zarządzającym dużej firmy doradztwa inwestycyjnego
i partnerem zarządzającym firmy coachingowo-szkoleniowej
ds. sprzedaży przez ponad sześć lat i dokładnie wie, czego potrzeba, aby zbudować międzynarodowy, silny zespół sprzedaży.


Na żywo online specjalnie dla Polski :

Prof. Dr. Wolf A. Kafka
... odkrył i opatentował pierwszy sygnał PEMF już w 1998 roku,

który wspiera naturalne procesy samozachowawcze. Po ponad 21 latach badań naukowych,
w 2020 roku opracował nową technologię - tak zwaną PEMA (Pulsed Electro-Magnetic Activation)
dla CENTROPIX KLOUD. Prof. Kafka jest uważany za wiodący autorytet fizyczny w dziedzinie technologii PEMA lub PEMF.

Prof. dr Wolf A. Kafka (ur. 20 listopada 1939 r. w Niemczech) pracował jako fizyk (dyplom z teoretycznej fizyki atomowej, molekularnej i magnetyzmu (oceny 1,0) oraz neurofizjolog (doktorat summa cum laude, habilitacja i venia legendi) oraz szeroko zakrojoną działalność badawczą w USA (Departament Ministerstwa Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, USDA Filadelfia) przez ponad 30 lat w Instytucie Fizjologii Behawioralnej Maxa Plancka.Jego badania, ostatnio na stanowisku kierowniczym, skupiały się zarówno na molekularnych zasadach wykrywania i różnicowania zapachów, jak i na ich zastosowaniach praktycznych i przemysłowych. Liczne osiągnięcia naukowe, patenty, publikacje (w czasopismach o międzynarodowej renomie), filmy dokumentalne i filmy (m.in. radioaktywność, komunikacja zwierząt, feromony, dwa wyróżnione przez niemiecką Bundesfilmpreis) opierają się na jego badaniach. Jego działalność dydaktyczna i szkoleniowa na uniwersytecie, w tym egzaminy akademickie, dotyczyła dziedzin fizyki, medycyny, fizjologii i farmacji.Jest członkiem z wyboru kilku znanych towarzystw naukowych, w tym Nowojorskiej Akademii Nauk, Amerykańskiego Stowarzyszenia Postępu Nauk (AAAS) oraz pełnoprawnym członkiem kadry badawczo-dydaktycznej Uniwersytetu Pekińskiego w Pekinie w Chinach (Bioactive związki). Jako główny badacz, wynalazca i twórca koncepcji terapii polem elektromagnetycznym został w 1998 roku wybrany na prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Badań nad Fizjologicznymi Skutkami Pól Elektromagnetycznych w Warunkach Normalnych i Ekstremalnych (Przestrzennych) (EMPHYSPACE). Po przejściu na emeryturę i zamknięciu instytutu badawczego wynalazł i rozwinął różne metody terapii elektromagnetycznej, inicjując tym samym ogólnoświatowe zastosowania terapeutycznego wspomagania procesów regulacji biologicznej. W swoich badaniach skupił się także na udoskonaleniu praktycznego zastosowania metod wykrywania źródeł odorów zwierzęcych i opracował metodę kondycjonowania SOKKS-MPTS. Te ostatnie okazały się akceptowane na całym świecie, łatwe w obsłudze, bezpieczne, trwałe i powtarzalne pomoce szkoleniowe w zakresie wykrywania różnych rodzajów źródeł zapachów, takich jak materiały wybuchowe, narkotyki, zwłoki, osoby zaginione, przyspieszacze pożaru, papierowe pieniądze, szkodniki owadzie, zwierzęta chronione gatunkowo i ich części oraz prawie wszystkie substancje wydzielające związki zapachowe. W 1998 roku został mianowany Przewodniczącym Rady Doradczej ds. Certyfikacji Centrum Nauk Behawioralnych Psów (CSC) Universita' degli Studi di Padova we Włoszech. Za swoje wynalazki i rozwój narzędzi szkoleniowych (SOKKS) usprawniających szkolenie psów tropiących, w 2013 roku został odznaczony Medalem Rochusa Austriackich Sił Zbrojnych. Kafka lubi jazdę na rowerze, samochód, Alpy i bawarskie ogródki piwne.

Prof. Dr. Dr. Fred Harms

Wykładał jako profesor zarządzania opieką zdrowotną
w Mayes College of Healthcare Business and Policy na Uniwersytecie w Filadelfii w USA. Od 2013 r. jest dyrektorem
Instytutu Medycyny Prewencyjnej i Badań nad Usługami Zdrowotnymi wraz z prof. Dorothee Gänshirt na Prywatnym
Uniwersytecie Zygmunta Freuda w Wied- niu. Fred Harms jest autorem około 220 publikacji i rozdziałów książek.
Wygłosił niezliczoną ilość wykładów na kongresach naukowych.

Oprócz licznych zajęć zawodowych i członkostwa, prof. dr dr Fred Harms jest zdecydowanym zwolennikiem KLOUD i integralną częścią Rady Naukowej CENTROPIX.Prof. dr Fred Harms studiował biochemię i medycynę w latach 1986-1996 na Uniwersytecie Witten/Herdecke, Uniwersytecie w Münster, MD Anderson Cancer Center w Houston w Teksasie, USA i Uniwersytecie w Bangkoku, uzyskując tytuł doktora medycyny /Doktorat w zakresie immunologii nowotworów/onkologii. W latach 1997-1999 był wykładowcą Zarządzania Innowacjami w Naukach Przyrodniczych na Politechnice w Darmstadt w Niemczech, a od 2000 do 2004 roku był wykładowcą Zarządzania w Ochronie Zdrowia na Politechnice w Berlinie w Niemczech.W latach 2005-2007 był wykładowcą zarządzania przedsiębiorstwem w opiece zdrowotnej na Uniwersytecie w Hamburgu. W latach 2008-2009 był dyrektorem naukowym ds. zarządzania przedsiębiorstwem farmaceutycznym w Centrum Zarządzania Opieką Zdrowotną na Uniwersytecie w Krems, a w latach 2010-2012 prezesem Centrum. Wykładał jako profesor zarządzania opieką zdrowotną w Mayes College of Healthcare Business and Polityka na Uniwersytecie w Filadelfii, USA. Od 2013 roku wraz z prof. dr Dorothee Gänshirt kieruje Instytutem Medycyny Prewencyjnej i Badań nad Usługami Zdrowotnymi na Prywatnym Uniwersytecie Sigmunda Freuda w Wiedniu. Instytut współpracuje z różnymi europejskimi instytucjami zdrowia w zakresie opracowywania strategii zapobiegania, przestrzegania zaleceń i leczenia chorób przewlekłych oraz oceny potencjalnych korzyści innowacji medycznych dla opieki nad pacjentem. Oprócz działalności uniwersyteckiej w latach 1996-2002 był dyrektorem ds. onkologii i kierownikiem projektu globalnego w Merck KGaA w Darmstadt, odpowiednio w Imclone NY, USA. Był odpowiedzialny za opracowanie Erbitux, chimerycznego przeciwciała monoklonalnego do leczenia raka jelita grubego. W latach 2002-2003 był wiceprezesem Onco Score (Novartis-Venture Basel) i konsultantem Banku Nowotworów Szpitala Uniwersyteckiego w Bazylei, a od 2004 do 2014 członkiem Zarządu Centrum Kompetencyjnego Opieki Zdrowotnej (HC3) w Bazylei i od 2016 założyciel i członek zarządu Beneganic Organic Vitamins w Zurychu. Od 2020 roku jest członkiem Zarządu Beneganic AG w Pfäffikon SZ. W 2020 roku firma Beneganic AG otrzymała nagrodę Innovation Award 2020/2021 jako najlepszy innowator i zdobywca nagrody - Future made in Switzerland za badania w dziedzinie nutraceutyków. W 2019 roku prof. Harms uzyskał akredytację psychoonkologa po odbyciu szkolenia w Instytucie Szkolenia Psychoonkologicznego w Kolonii we współpracy z Niemieckim Towarzystwem Onkologicznym.Fred Harms jest autorem około 220 publikacji, rozdziałów w książkach i wykładów na kongresach naukowych.


Gerhard Moosmayer National Director
Piotr Wysocki Director team Polska
Ekspert PEMFi PEMA

Marzena Mantaj Partner Centropix,
Ekspert w dziedzinie dobrostanu organizacyjnego

goście specjalni
Dla kogo : Każda osoba zainteresowana


Informacje : COMENZAR Sp.z o.o.
Telefon/Whats App: +48 576 013 160


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  VIP z kodem
Wyprzedane 399,00 zł Wyprzedane
  Całodniowy
już niedostępne 399,75 zł -
Wybierz ten bilet jeśli interesujesz się formą współpracy z CENTROPIX GLOBAL AG BIZNES Centropix Całodniowy

Wybierz ten bilet jeśli interesujesz się formą współpracy z CENTROPIX GLOBAL AG

już niedostępne 596,55 zł -