IT i Nowe technologie Przemysł Polityka i Gospodarka

DDD & EventStorming na luzie - unconference na 2 lata gildii EventStorming w Allegro

location icon
Biuro Allegro - Fabryka Norblina ul. Żelazna 51/53, Warszawa
calendar icon
Od 26 kwi 13:00 do 26 kwi 17:00

Dobrze Was widzieć! Allegro Tech to miejsce, w którym dzielimy się wiedzą, dobrymi praktykami i case study z różnych projektów prowadzonych w naszej firmie. Oprócz artykułów, podcastów i wystąpień na konferencjach organizujemy własne serie meetupów i wydarzeń. Spotkajmy się na jednym z nich! 🤩

👏Tym razem z okazji drugich urodzin gildii EventStormingu zapraszamy Was do udziału w specjalnym wydarzeniu "DDD i EventStorming na luzie". Będziemy gościć wybitnych ekspertów takich jak Sławomir Sobótka, Łukasz Szydło, Jakub Pilimon oraz Mariusz Gil, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. 👏

📍Gildie w Allegro, co dobrze o nich wiedzieć?
Gildie to zrzeszenia wewnątrz Allegro, których celem jest wymiana wiedzy na określone tematy. Gildia EventStormingu to nie tylko EventStorming ale także DDD i architektura oprogramowania - przenoszenie koncepcji z karteczek aż do kodu.

Podczas tego wydarzenia spotkacie zaproszonych ekspertów, osoby spoza Allegro zainteresowane tematami EventStormingu i DDD, ale też osoby należące do naszej gildii lub pracujące w Allegro na co dzień. Wymiana wiedzy, praktyczne podejście i branżowa integracja. Czy urodziny naszej gildii mogłyby być lepsze? 🎊

📍Plan "DDD i EventStorming na luzie"

Plan na to wydarzenie jest prosty: jesteście Wy, są eksperci i nasz gildia EventStormingowa. Na dobry początek nasi goście zaprezentują tematy z obszaru Domain-Driven Design lub EventStormingu, które ostatnio szczególnie ich zaciekawiły. Potem przejdziemy do tematów, które są interesujące dla Was. Tematy możecie zgłaszać na Slido. Wystarczy, że wejdziecie na https://app.sli.do/event/ibhG19cge6HjND7ANZKnyJ (hasło: allegro) i w polu tekstowym wpiszecie temat, który Was nurtuje. Możecie także zagłosować na tematy dodane przez innych dając łapkę w górę.

W czasie wydarzenia podzielimy się na mniejsze grupy i razem z naszymi gośćmi rozpoczniemy dyskusję na zebrane wcześniej tematy.

📍Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

"DDD i EventStorming na luzie" odbędzie się 26 kwietnia 2024 roku (piątek), w sercu Warszawy, w biurze Allegro pod adresem ul. Żelazna 51/53 - w przestrzeniach Fabryki Norblina. Spotkanie zacznie się o 13:00 i potrwa do 17:00 z możliwością przedłużenia.

📍W skrócie:

Kiedy: 26 kwietnia 2024
O której: 13:00 - 17:00 (z możliwością przedłużenia)
Gdzie: Warszawa, ul. Żelazna 51/53 - w biurze Allegro Fabryka Norblina (do zapisanych osób prześlemy szczegóły logistyczne)
O czym: EventStorming i Domain-Driven Design

Z kim: 

Łukasz Szydło - Software Consultant/Architect/Trainer. Programista pasjonat, fan "Software Craftsmanship" i zwinnego podejścia do wytwarzania oprogramowania. Lubi proste rozwiązania skomplikowanych problemów. Na codzień zajmuje się tematami z zakresu architektury aplikacji biznesowych, Domain-Driven Design, Continuous Delivery, technologii Java oraz testowania automatycznego. Prywatnie mąż, ojciec piątki dzieci.

Sławomir Sobótka - Od 16 lat jestem właścicielem firmy szkoleniowo doradczej Bottega IT Minds zrzeszającej 70 ekspertów technicznych. Równolegle współpracuję jako inwestor i CTO z kilkoma startupami: - Cortivision - obrazowanie pracy mózgu w bliskiej podczerwieni i badanie układu nerwowego w stanie nieważkości na międzynarodowej stacji kosmicznej - Augmented Neural Systems - sceny VR wspomagające system hormonalno-odpornościowy w walce z rakiem - Augmented Reality Training Systems - rzeczywistość dopełniona w treningach strzeleckich - Devskiller - automatyzacja rekrutacji i zarządzanie kompetencjami w organizacjach IT. 

Jakub Pilimon - Architekt / programista. Trener w Bottega IT Minds Doradza, projektuje i implementuje architekturę. Po pracy: lubi fizykę i kitesurfing.

Mariusz Gil - Software architect interesujący się złożonymi systemami o wysokiej wartości biznesowej, związany głównie z platformami webowymi. Ex-CTO, konsultant, speaker, trener w Bottega IT Minds, obecnie pracuje jako Head of Software Architecture. Z branżą IT związany od prawie 25 lat. Od lat wykorzystuje EventStorming jako narzędzie do komunikacji pomiędzy zespołami developerskimi i biznesowymi, a także do modelowania oprogramowania w oparciu o techniki DDD, CQRS czy EventSourcing. Prowadzi podcast dla developerów i architektów Better Software Design.

Do zobaczenia w Warszawie! 👋

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wezmę udział
Wyprzedane Brak wolnych miejsc