AUTOMATYZACJA, ŚRODOWISKO, ENERGIA - Kluczowe wyzwania 2024 roku. Jak je wdrożyć i sfinansować ze środków UE - BIAŁYSTOK

location icon
Hotel Traugutta 3 Romualda Traugutta 3, Białystok
calendar icon
Od 27 lut 10:00 do 27 lut 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Opis

Serdecznie Państwa zapraszamy na regionalne konferencje skierowane do sektora polskich przedsiębiorców.
Podczas spotkań, doświadczeni eksperci omówią i przedstawią Państwu z jakimi wyzwaniami, ale i możliwościami będziemy się mogli spotkać w najbliższych miesiącach i w rozpoczynającym się 2024 roku. Dodatkowo podpowiemy jak w dobie dynamicznych zmian oraz makroekonomicznych zawirowań wykorzystać nowe programy pomocowe dla firm. Zaprezentujemy dostępne technologie pozwalające automatyzować, digitalizować i optymalizować procesy w przedsiębiorstwie ułatwiając tym samym stabilny rozwój biznesu.


Uwaga: ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
PrelegenciDaniel Pawelec
ADM Group

Współzałożyciel i prezes zarządu ADM Consulting Group S.A. Z doradztwem biznesowym oraz funduszami europejskimi związany od 2004r. Ekspert w zakresie funduszy strukturalnych Unii Europejskiej oraz w zakresie kwalifikacji MŚP w złożonych strukturach właścicielskich spółek. Współpracuje z partnerami naukowymi i technologicznymi w zakresie badań przemysłowych, rozwojowych oraz ich implementacji w środowisku przemysłowym. Koordynował liczne projekty inwestycyjne i badawczo rozwojowe w m.in. branżach energetycznych, stalowych, motoryzacyjnych i meblarskich.Adrian Skrocki
ADM Group

Współzałożyciel i wiceprezes zarządu ADM Consulting Group S.A. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w firmach doradczych i finansowych, specjalizujący się w zakresie pozyskiwania zewnętrznego finansowania inwestycji. Od 2002 roku zaangażowany w realizację projektów współfinansowanych m.in. środkami UE. Specjalizuje się w projektach związanych z badaniami i rozwojem, innowacjami, technologiami ekologicznymi oraz ICT. Opiniował, tworzył i nadzorował projekty m.in. dla: Politechniki Warszawskiej, Miasta Siedlce, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, laboratoriów badawczych oraz najbardziej innowacyjnych polskich firm.


Dr Marcin Mazurek
mBank

Główny Ekonomista i analityk mBanku z wieloletnim doświadczeniem w prognozowaniu cykli gospodarczych. Zwycięzca i laureat licznych konkursów prognostycznych. Od ponad 10 lat blisko związany z rynkami finansowymi, zwłaszcza rynkiem walutowym i rynkiem skarbowych papierów wartościowych.


Anna Zdyb
mBank

Ekonomistka z 13 letnim doświadczeniem w zakresie funkcjonowania sektora rolno-spożywczego. Posiada międzynarodową praktykę związaną z giełdami towarowymi i analizami rynków surowcowych. Absolwentka studiów doktoranckich w SGH w Warszawie. Kierownik projektów naukowych poświęconych gospodarce obiegu zamkniętego oraz zagadnieniom związanym z zagospodarowaniem odpadów żywności. W mBanku jest ekspertem ds. sektora Food & Agro.


Agata Klińska Borek
mBank

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu i rozliczaniu środków publicznych dla przedsiębiorstw na realizację projektów B+R oraz inwestycyjnych dotyczących wdrażania innowacji m.inn. w ramach POIR, POIG, RPO. W mBanku pełni rolę eksperta ds. funduszy europejskich i odpowiada za wdrażanie kredytów finansowanych z udziałem środków unijnych w obszarze bankowości korporacyjnej. Uczestniczy w pracach grupy roboczej ZBP ds. kredytu technologicznego i ekologicznego w ramach FENG.

Ilona Domańska
mBank

Specjalistka ds. Unii Europejskiej w obszarze finansowania projektów ze środków publicznych. W mBanku odpowiada za wdrażanie kredytów finansowanych z udziałem środków unijnych w obszarze bankowości korporacyjnej, w tym analizę i ocenę projektów. Przed dołączeniem do mBanku pracowała w Banku Gospodarstwa Krajowego i była odpowiedzialna za ocenę wniosków o dofinansowanie dla kredytu technologicznego.


Grzegorz Klimczyk
Orange Polska S.A.

Menedżer z ponad 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży, kontrolingu i marketingu które zdobywał w obszarze nowych technologii oraz sprzedaży konsultacyjnej. Praktyk transformacji cyfrowych przedsiębiorstw oraz konsultingu technologicznego. Ekspert z dziedziny sprzedaży konsultacyjnej. Obecnie w Orange Polska uczestniczy w strategicznym projekcie budowania rynku Internetu Rzeczy (IoT) oraz kontynuuje swoją przygodę z innowacjami.OrganizatorPartnerzy

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc