PINK HARMONY ZJAZD FBN LADIES CLUB 21-23 CZERWCA 2024

location icon
Pałac Pass Pass 1, 05-870, Pass
calendar icon
Od 21 cze 14:00 do 23 cze 14:00
ticket icon
Od 4 400,00 zł

PIĄTEK 21.06.2024

14:00-15:00 LUNCH

16:00- 18:00 "O POWROCIE DO KORZENI"

Warsztat z Martą Stefańczyk-Ciąpałą. Warsztat otwierający Zjazd FBN Ladies Club 2024

Od 18:00 Miękkie lądowanie w kobiecym gronie. Muzyka, leżaczki i dla chętnych Shisha. Kolacja w ogrodzie (fingerfood).

SOBOTA 22.06.2024

7:00 Joga DLA CHĘTNYCH

Woda. Imbir. Cytryna

od 8:00- 9:30 Śniadanie

10:00- 13:00 "Droga do siebie: "DROGA DO SIEBIE".

Warsztat z dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską.

13:30- 15:30 Lunch z udziałem dr Ewy Woydyłło- Osiatyńskiej

16:00- 18:30 "KOLEKCJONOWANIE MYSLI"

Warsztat z Katarzyną Wąs oraz Anną Orłowską.

20:00 Kolacja w Pałacu

Dress code: STH Pink

NIEDZIELA 23.06.2024

Od 8:00-12:00 śniadanie w rytmie slow

Kiss& Drive Safe

*Panie zainteresowane tego dnia dodatkowymi atrakcjami zapraszamy na wycieczkę do Muzeum Lniarstwa im. Filipa de Girarda należącego do najciekawszych miejsc pielęgnujących lniarskie tradycje Żyrardowa. Decyduje liczba zgłoszeń.

Więcej o programie:

"O POWROCIE DO KORZENI" Warsztat z Martą Stefańczyk-Ciąpałą. Spośród wielu ról jakie mamy przywilej, a czasem niekoniecznie, pełnić każdego dnia, spotkamy się w roli nam najbliższej, fundamentalnej, intymnej, najbardziej osobistej i bez masek. Będąc częścią wyjątkowej społęczności Family Business Network, będziemy doświadczać przestrzeni otwartości, bezpieczeństwa i zaufania między nami. Warszat otwierający.

"DROGA DO SIEBIE". Warszat z wybitną teraupetką dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską. Szczęścia można nauczyć, o trudnych relacjach, o sobie w drodze do dobrostanu, życzliwość i wdzięczność, jak pełniej żyć, jak poradzić sobie z demonami, które dopadają każdą z nas, jak radzić sobie ze stresem, jak zachować duchową młodość i wigor w kazdym wieku itd. Dla wszystkich uczestniczek mamy wyjątkowy prezent czyli dwie książki Autorki. W tym, tylko dla nas dostępna będzie jeszcze przedpremierowo najnowsza książka "Żyć lepiej. O rozwoju osobistym". W księgarniach dopiero o lipca. Warto z nami być.

"KOLEKCJONOWANIE MYSLI" Warszat z Katarzyną Wąs oraz Anną Orłowską. Spotkanie będzie składać się z dwóch części, bardziej teoretycznej i praktycznej. W czasie inspirującego do dalszych działań wprowadzenia poznamy sylwetki trzech wyjątkowych kobiety, kolekcjonerek, które poświęciły swoje życie sztuce - Izabelii Czartoryskiej, Felicji Uniechowskiej i Grażyny Kulczyk. Druga część warsztatowa to spotkanie z artystką wizualną i fotografką Anną Orłowską, która w praktyce artystycznej sięga do historii swojej rodziny, tej przeszłej i całkiem współczesnej, osadza ją w lokalności miejsca, wskazując jednocześnie jej uniwersalność. Uczestniczki spotkania wykonają kolaże - mapy myśli, pragnień, a może marzeń. Zachęcamy do zabrania ze sobą elementów, które mogą stać się fragmentami własnych opowieści - zdjęcia, cytaty z książek, zapiski, ale i kolorowe nitki, tasiemki, wszystko to co niesie ze sobą myśli i wspomnienia. Katarzyna Wąs - doradczyni ds. sztuki. Współpracuje z klientami biznesowymi i indywidualnymi przy projektach z obszaru sztuk wizualnych i tych które sięgają po sztukę jako kreatywne narzędzie komunikacji.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Early Birds
już niedostępne 3 950,00 zł -
  Bilet regularny
już niedostępne 4 400,00 zł -