DataArt Winter IT Camp - zimowy kurs o karierze nie tylko w IT

location icon
ONLINE
calendar icon
Od 12 lut 15:00 do 18 lut 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Brak planów na przerwę zimową? A może po prostu chcesz produktywnie spędzić czas? Jeśli tak, to DataAt Winter IT Camp jest właśnie dla Ciebie!

Winter IT Camp to cykl webinarów i warsztatów online organizowany przez firmę DataArt, który startuje już w lutym. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowych technologii, poćwiczyć swój angielski lub rozwijać swoją zawodową ścieżkę.

Zajęcia rozpoczynają się 12 lutego 2024 r., ale żeby wziąć w nich udział konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

>>> ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

Winter IT Camp to dwie ścieżki tematyczne, na które składa się w sumie:

  • 10 webinarów, które odbywają się w dni robocze w godzinach wieczornych,
  • 4 warsztaty online, które odbywają się w piątkowe i sobotnie popołudnia.

Tematyka webinarów jest zróżnicowana i obejmuje zagadnienia z zakresu m.in. analizy rynku pracy, kluczowych kompetencji i aktualnych trendów, sztucznej inteligencji rewolucjonizującej sektor edukacyjny oraz najnowszych trendów w dziedzinie IT. Nie zabraknie praktycznych porad dotyczących skutecznego poszukiwania pierwszej pracy, czy też wskazówek jak dokonać zmian w swoim życiu zawodowym.

Zajęcia będą odbywać się w języku angielskim. Uczestnicy mogą wziąć udział we wszystkich webinarach i warsztatach lub wybrać te, którymi są najbardziej zainteresowani.

>>> SZCZEGÓŁOWY PROGRAM I REJESTRACJA<<<

________________________________________________________________

O DataArt

DataArt zajmuje się inżynierią oprogramowania na skalę globalną. Od 26 lat zespoły składające się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów tworzą rozwiązania technologiczne, które pomagają klientom osiągać cele biznesowe i zdobywać nowe rynki. Najważniejszą wartością w DataArt są ludzie. Tę zasadę stosujemy odpowiadając na potrzeby klientów, niezależnie od skali ich biznesu i stosowanych technologii. Dostosowujemy się do kierunku rozwoju naszych partnerów biznesowych i ewoluujemy wraz z nimi. W DataArt łączymy doskonałość techniczną z wartościami, które kształtują nasz model biznesowy: ciekawością, otwartością, zaufaniem, szczerością i intuicją. Takie podejście pozwala nam dostarczać wartościowe rozwiązania wysokiej jakości i budować partnerskie relacje, na których nasi klienci mogą polegać.

https://www.dataart.team/pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Pamiętaj, żeby zarejestrować się na stronie wydarzenia - https://www.dataart.team/it-camp Uczestnik

Pamiętaj, żeby zarejestrować się na stronie wydarzenia - https://www.dataart.team/it-camp

już niedostępne -