Idź w dzicz - przygoda terenowa / LISTA REZERWOWA / Wianki w Turnickim. Przygoda nr. 6

location icon
Wianki w Turnickim Rybotycze
calendar icon
Od 22 cze 8:00 do 22 cze 8:00
ticket icon
Od 0,00 zł


Wyprawa terenowa "Idź w dzicz" zabiera uczestników w serce Pogórza Przemyskiego, jednego z najdzikszych i najmniej zaludnionych terenów w Polsce. To miejsce, gdzie natura rządzi niepodzielnie, a spotkanie z wilkiem czy jeleniem jest bardziej prawdopodobne niż z innym człowiekiem. Czas na prawdziwe wyzwanie survivalowe, które pozwoli Ci przetestować swoje umiejętności w dziczy.

Podczas tej przygody wyłączysz telefon, a w zamian otrzymasz mapę. Następnie zostaniesz wywieziony wraz z grupą i przewodnikiem do jednego z odległych zakątków puszczy. Podział na cztery grupy po siedem osób każda zmusi Was do współpracy i wykorzystania dostępnych umiejętności, aby bezpiecznie wrócić do Rybotycz.

Celem wyprawy jest nie tylko dotarcie do celu, ale także nauka zaradności, orientacji w terenie i pracy zespołowej. W trakcie wyprawy uczestnicy będą musieli wykorzystać dostępne zasoby oraz swoją wiedzę, aby poradzić sobie w nieprzewidywalnych warunkach terenowych. To doskonała okazja, aby wyjść poza strefę komfortu, rozwijać umiejętności przetrwania i zrozumieć, jak ważne jest poszanowanie i zrozumienie natury.

Wyprawa "Idź w dzicz" to trudność 4 na 5, co czyni ją odpowiednią dla osób, które mają już pewne doświadczenie w działaniach terenowych lub tych, którzy chcą się sprawdzić w poruszaniu się poza szlakiem. Limit miejsc wynosi 28 osób, co gwarantuje indywidualne podejście przewodnika do każdego uczestnika i maksymalne bezpieczeństwo. Przygotuj się na niezapomniane przygody w dzikim sercu Polski!

Uwaga - ważna informacja:
Wszystkie przygody startują w sobotni poranek, między 8 a 11:00. Dokładne godziny startu przygód zostaną zaprezentowane wkrótce. Nie ma możliwości jednoczesnego uczestnictwa w więcej niż jednej przygodzie. Jak zatem najlepiej skomponować swój dzień na Wiankach? Zapisz się na jedną z 7 przygód, a w wolnym czasie możesz skorzystać z licznych spotkań autorskich i warsztatów. Szczegółowy program ogłosimy po 20 maja. W razie pytań prosimy o wiadomość mail: [email protected]

______

Więcej o wiankach: https://niewidzialnypark.pl/wianki

Robimy ten festiwal razem. Oto 2 pomysły jak możesz pomóc w organizacji Wianków:

1) Dołącz do grona patronów i odbierz koszulkę festiwalową: https://zrzutka.pl/vjkzb5

2) Kup pocztówkę, koszulkę lub bluzę w naszym sklepiku: https://sklepik.niewidzialnypark.pl/Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Nie musisz drukować tego biletu.
Jeżeli nie możesz przyjechać - napisz do nas na [email protected]
Bilet do przygody

Nie musisz drukować tego biletu.
Jeżeli nie możesz przyjechać - napisz do nas na [email protected]

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Osiągnęliśmy już limit miejsc - ale możesz się zapisać na listę rezerwową. Prawie zawsze komuś w ostatnich dniach zmieniają się plany, więc spora szansa na dostanie się z listy rezerwowej! Lista rezerwowa

Osiągnęliśmy już limit miejsc - ale możesz się zapisać na listę rezerwową. Prawie zawsze komuś w ostatnich dniach zmieniają się plany, więc spora szansa na dostanie się z listy rezerwowej!

22 Czerwca 2024, 08:00