Duch lasu - przygoda dla małych i dużych dzieci / Wianki w Turnickim. Przygoda nr. 5

location icon
Wianki w Turnickim Rybotycze
calendar icon
Od 22 cze 11:00 do 22 cze 11:00

Przygoda dla dzieci "Duch lasu" to magiczna wyprawa pełna tajemnic i odkryć, idealna dla młodszych poszukiwaczy przygód. W tym roku, dzieciaki ruszą na ekscytującą wędrówkę po lesie, śladami Leszego - tajemniczego ducha lasu, który opiekuje się wszystkim, co żyje pod jego zielonym dachem. Celem naszej wyprawy będzie odnalezienie legendarnego kwiatu paproci, którego zakwitanie ma miejsce tylko raz w roku, w czasie najkrótszej nocy.

Uczestnicy będą mieli okazję wkroczyć do niewidzialnego świata, gdzie będą mogli chodzić na czterech łapach, wspinać się na drzewa, wydawać niezwykłe dźwięki i tańczyć taniec wielkich drzew. Ta przygoda będzie wymagać odwagi, zręczności i dużo energii, dlatego nie zapomnijcie zabrać wody, kanapek i przedmiotu, który przynosi szczęście.

Rodzice również mogą dołączyć do przygody, ale tylko pod warunkiem, że potraktują magię z należytą powagą i pozwolą się porwać tej niezwykłej przygodzie razem z dziećmi.

Przygoda "Duch lasu" to nie tylko wspaniała zabawa, ale również nauka przez doświadczenie, która uczy dzieci szacunku do natury i otaczającego nas świata. Zapraszamy wszystkich młodych odkrywców i poszukiwaczy przygód, aby dołączyli do nas i pomogli odnaleźć tajemniczy kwiat paproci! Przygoda ma trudność 2 na 5 i jest otwarta dla 50 uczestników.

Ahoj przygodo!

Uwaga - ważna informacja: Wszystkie przygody startują w sobotni poranek, między 8 a 11:00. Dokładne godziny startu przygód zostaną zaprezentowane wkrótce. Nie ma możliwości jednoczesnego uczestnictwa w więcej niż jednej przygodzie. Jak zatem najlepiej skomponować swój dzień na Wiankach? Zapisz się na jedną z 7 przygód, a w wolnym czasie możesz skorzystać z licznych spotkań autorskich i warsztatów. Szczegółowy program ogłosimy po 20 maja. W razie pytań prosimy o wiadomość mail: [email protected]

______

Więcej o wiankach: https://niewidzialnypark.pl/wianki

Robimy ten festiwal razem. Oto 2 pomysły jak możesz pomóc w organizacji Wianków:

1) Dołącz do grona patronów i odbierz koszulkę festiwalową: https://zrzutka.pl/vjkzb5

2) Kup pocztówkę, koszulkę lub bluzę w naszym sklepiku: https://sklepik.niewidzialnypark.pl/

______

Więcej o wiankach: https://niewidzialnypark.pl/wianki

Oto 3 pomysły jak możesz pomóc w organizacji Wianków:

1) Dołącz do grona patronów: https://zrzutka.pl/vjkzb5

2) Kup bilet dobrowolny na festiwal: https://zrzutka.pl/f2wy9h

3) Kup pocztówkę, koszulkę lub bluzę w naszym sklepiku: https://sklepik.niewidzialnypark.pl/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Nie musisz drukować tego biletu.
Jeżeli nie możesz przyjechać - napisz do nas na [email protected]
Bilet do przygody

Nie musisz drukować tego biletu.
Jeżeli nie możesz przyjechać - napisz do nas na [email protected]

Wyprzedane Brak wolnych miejsc