Sensoplastyka na wiosennie

location icon
Fundacja Bonalihu - Galeria Malucha Traugutta 2, Gdynia
calendar icon
Od 20 kwi 10:00 do 20 kwi 10:00
ticket icon
Od 0,00 zł
Fundacja Bomalihu Galeria Malucha - zapraszam do udziału w bezpłatnych zajęciach skierowanych do rodziców z małymi dziećmi. Grupa Zabawowa  - wiosenne warsztaty senosplastyczne  z elementami  motoryki dużej - to spotkania dla małych dzieci i ich rodziców (opiekunów) pod opieką animatorki. To doskonały sposób wspierania rozwoju najmłodszych dzieci. 

W Grupie Zabawowej, w odróżnieniu od innych form opieki nad najmłodszymi, rodzice lub opiekunowie towarzyszą swoim dzieciom podczas zajęć. Służy to nie tylko dobremu samopoczuciu dzieci, ale także pozwala rodzicom rozwijać własne umiejętności wychowawcze i wzmacniać relacje z dziećmi. Rodzice mają szansę odkrywać wartość wspólnej zabawy i jej znaczenie dla rozwoju dziecka.

W Grupie Zabawowej uczestniczą dzieci od około roku do 2,5 lat. Zajęcia są finansowane za środków Fundacji Bomalihu.

ZAJĘCIA ODBEDĄ SIE PRZY MIN. 5 UCZESTNIKACH. BARDZO PROSIMY O INFORMACJĘ W PRZYPADKU ZMIANY PLANÓW I REZYGNACJI - POPRZEZ FB, TEL 535 015 959 LUB NA MAIL [email protected]

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
1 miejsce to rezerwacja dla dziecka i rodzica/opiekuna. Uprzejmie prosimy o informację o ewentualnej rezygnacji z uczestnictwa w zajęciach, dziękujemy. Sensoplastyka na wiosennie

1 miejsce to rezerwacja dla dziecka i rodzica/opiekuna. Uprzejmie prosimy o informację o ewentualnej rezygnacji z uczestnictwa w zajęciach, dziękujemy.

już niedostępne -