SUPer Stolica Przygody - spotkanie otwarte dla warszawiaków i warszawianek

location icon
Port Czerniakowski Warszawa
calendar icon
Od 19 maj 13:30 do 19 maj 16:30
ticket icon
Od 0,00 zł

!!! wydarzenie jest BEZPŁATNE ale OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

Zapraszamy młodych mieszkańców i mieszkanki Warszawy w wieku od 18 do 26 lat do udziału w aktywności na SUPach w Porcie Czerniakowskim!  To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, poznać nowych ludzi i odwiedzić ciekawe miejsce na terenie Warszawy.

Czym jest SUP?

SUP (Stand Up Paddleboarding) czyli wiosłowanie na desce.

Gdzie i kiedy? 

Spotykamy się w niedzielę 19 maja 2024 r. o godz. 13:30 w Porcie Czerniakowskim w Warszawie. (Dokładny adres prześlemy zgłoszonym uczestnikom). 

Spotkanie zaczniemy od wzajemnego poznania się w grupie, a zakończymy wspólnym podsumowaniem ok godz. 16:30. W programie nauka wiosłowania, gry i aktywności i dobra zabawa :) 

Jeśli szukasz wyzwania, przygody i możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Nie wahaj się, weź udział i dołącz do naszej przygody już dziś!

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz do 16 maja do godz. 23.59. [Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.] Potwierdzenie przyjęcia uczestnika zostanie wysłane mailem oraz sms do dnia 17.05.

Co zabrać ze sobą?

  • wygodny strój sportowy 
  • ręcznik 
Co zapewniamy?
  • deskę SUP
  • opiekę instruktora
  • aktywności zespołowe
  • przekąskę

Uczestnicy zobowiązują się do posiadanie obowiązującego ubezpieczenia NNW na czas trwania spotkania.

Co to jest Stolica Przygody?

*"SUPer Stolica Przygody - spotkanie otwarte dla warszawiaków i warszawianek" to kolejne spotkanie w ramach programu Stolica Przygody. Projekt zakłada comiesięczne spotkania młodych dorosłych (osób w wieku 18-26 lat). Tematem przewodnim każdego spotkania będzie aktywność sportowa, którą można uprawiać w Warszawie. Po niej odbędzie się warsztat/dyskusja/ forma podsumowania, na której zdobyte umiejętności i doświadczenie uczestnicy przeniosą do realnego życia i prawdziwych sytuacji, a to wszystko w nurcie outdoor education.

Kto jest organizatorem?

Projekt realizowany jest przez wolontariuszki Fundacji Pracownia Nauki i Przygody. Więcej informacji o organizacji znajduję się na stronie internetowej: https://naukaprzygoda.edu.pl/. Projekt Stolica Przygody finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu Solidarności Europejski Korpus Solidarności.

Polityka przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-esc/index/pri

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania regulaminu spotkania.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zgłoś się!

dostępnych: 2

już niedostępne -