RowerON 2024

location icon
calendar icon
Od 8 cze 0:00 do 27 paź 0:00
ticket icon
Od 0,00 zł
AKTUALIZACJA 9.05 godz. 13.00
Jeśli komuś zależy na jeżdżeniu w RowerON 2024, otwarliśmy ponownie transzę OPEN bez pakietów startowych i będzie ona aktywna do 17 maja do godz. 23.59. 
Powodzenia! To ostatnia szansa by się zarejestrować w tym roku!
---------------------------------------------

AKTUALNY HARMONOGRAM ROWERON 2024:
👉 28 maja - 7 czerwca ( UWAGA ZMIANA TERMINU) - odbiór bezpłatnych i płatnych pakietów startowych z koszulkami przez uczestników w wybranych podczas rejestracji punktach odbioru

👉 8 czerwca - oficjalny start RowerON 2024 - event - Racibórz, Park Roth, godz. 11.00-14.00

👉 8 czerwca - 27 października - realizacja wyzwania przez uczestników - przejechanie minimum 5 z 16 tras zaproponowanych przez Organizatora (w trakcie trwania projektu dodatkowo trzy specjalne czelendże, "konkurs koszulkowy" oraz dodatkowe eventy z nagrodami od sponsorów)

👉 28 - 31 października - wysyłanie do Organizatora podsumowania wyzwania (tj. zdjęć z tras) przez uczestników celem przyznania unikatowych medali, oraz zgłoszeń w "konkursie koszulkowym"

👉 7 listopada - relacja LIVE z zakończenia RowerON 2024 i wytypowanie zwycięzców nagród w "konkursie koszulkowym" i wśród Mistrzów RowerON-u

👉 2 - 31 grudnia - odbiór medali w punktach odbioru


AKTUALIZACJA 29.04. godz.20.00

Trwa transza OPEN bez pakietów startowych lub z z koszulką (bez pakietu!). Transza potrwa od 27 kwietnia od godz. 12.00 do 4 maja do godz. 23.59! 

W tej transzy została możliwość zakupu 17 ostatnich pakietów płatnych z koszulką RowerON 2024 pozostałej z transzy standardowej.

Mamy nadzieję, że wszystko jasne.Więcej o tegorocznym RowerON przeczytacie tutaj: https://www.nowiny.pl/nie-przegap/229060-trwa-transza-open-bez-limitu-miejsc-iv-edycja-roweron-u-zbliza-sie-wielkimi-krokami.html

Powodzenia!

AKTUALIZACJA 25.04. godz.13.00 

Jak informowaliśmy wcześniej liczba pakietów bezpłatnych została wyczerpana.Zostało nam jeszcze na ten moment w transzy STANDARD 33 pakietów płatnych z koszulką. Koszulka uprawnia do udziału w konkursie "koszulkowym" z super nagrodami i wspiera leczenie 6-letniej Hania i zespół beckwitha-wiedemanna😍Więc jeśli ważne jest dla Was oprócz zabawy na trasach otrzymanie pakietu startowego to ostatni moment na zapisy z płatnym pakietem startowym z koszulką! Rejestracja potrwa do 26 kwietnia lub do wyczerpania tej puli! 

Natomiast dla tych którzy nie zdążą się zapisać teraz w transzy standardowej będzie jeszcze transza OPEN bez pakietów startowych lub z z koszulką (bez pakietu!). Więc każdy będzie mógł się zapisać nawet jeśli teraz nie zdąży! UWAGA - transza OPEN była przewidziana w terminie 6-17 maja, ale przyśpieszymy ją i rozpoczniemy zaraz po zakończeniu zapisów standardowych od 27 kwietnia od godz. 12.00 do 4 maja do godz. 23.59! Związane jest to z czasem produkcji dla Was koszulek RowerON 2024. 

Mamy nadzieję, że wszystko jasne.Więcej o tegorocznym RowerON przeczytacie tutaj: https://www.nowiny.pl/nie-przegap/229060-zostalo-ostatnich-33-miejsc-w-transzy-standard-iv-edycja-roweron-u-zbliza-sie-wielkimi-krokami.html


AKTUALIZACJA 22.04. godz.11.00

Jak informowaliśmy wcześniej liczba pakietów bezpłatnych została wyczerpana.Zostało nam jeszcze na ten moment w transzy STANDARD 45 pakietów płatnych z koszulką. Koszulka uprawnia do udziału w konkursie "koszulkowym" z super nagrodami i wspiera leczenie 6-letniej Hania i zespół beckwitha-wiedemanna😍Więc jeśli ważne jest dla Was oprócz zabawy na trasach otrzymanie pakietu startowego to ostatni moment na zapisy z płatnym pakietem startowym z koszulką! Rejestracja potrwa do 26 kwietnia lub do wyczerpania tej puli!Natomiast dla tych którzy nie zdążą się zapisać teraz w transzy standardowej będzie jeszcze transza OPEN bez pakietów startowych lub z z koszulką (bez pakietu!). Więc każdy będzie mógł się zapisać nawet jeśli teraz nie zdąży!

UWAGA - transza OPEN jest przewidziana w terminie 6-17 maja, ale prawdopodobnie ją przyśpieszymy i rozpoczniemy zaraz po zakończeniu zapisów standardowych od 27 kwietnia do 4 maja od godz. 12.00!!! Związane jest to z czasem produkcji dla Was koszulek RowerON 2024. Więc bądźcie czujni!!!Mamy nadzieję, że wszystko jasne.Więcej o tegorocznym RowerON przeczytacie tutaj: https://www.nowiny.pl/nie-przegap/229060-zostalo-o...

Powodzenia w zapisach! A my dalej ciężko pracujemy nad tegoroczną organizacją. Pozdrawia ekipa RowerON😍😍😍

AKTUALIZACJA 15.04.2024, godz. 13:36

Kochani Roweronowcy!
Liczba pakietów bezpłatnych została wyczerpana. Aktualnie można jeszcze zamawiać pakiety płatne z koszulką (koszulka uprawnia do udziału w konkursie "koszulkowym" z super nagrodami i wspiera leczenie 6-letniej Hania i zespół beckwitha-wiedemanna :)).

Dla tych którzy nie zdążą się zapisać teraz w transzy standardowej będzie jeszcze transza OPEN (6-17 maja) bez pakietów startowych z płatną koszulką (bez pakietu). Więc każdy będzie mógł się zapisać nawet jeśli teraz nie zdąży!

AKTUALIZACJA 8.04 godz. 0.00
REJESTRACJA STANDARDOWA odbędzie się:
15 - 26 kwietnia - dla wszystkich, którzy przejechali mniej niż 5 tras w 2023 roku i dla nowych uczestników (2 opcje: pakiety startowe bezpłatne lub pakiety płatne z koszulką RowerON 2024)
Liczba pakietów bezpłatnych i płatnych jest ograniczona. Rejestracja standardowa potrwa do wyczerpania liczby pakietów bezpłatnych i płatnych. 

AKTUALIZACJA 30.03 godz. 0.00
Zakończyliśmy PRE-ZAPISY dla zeszłorocznych medalistów.
Kolejny etap rejestracji odbędzie się:
15 - 26 kwietnia (ok. 500 miejsc w zależności od wyników PRE-zapisów) - rejestracja STANDARDOWA dla wszystkich, którzy przejechali mniej niż 5 tras w 2023 roku i dla nowych uczestników (2 opcje: pakiety startowe bezpłatne lub pakiety płatne z koszulką RowerON 2024)
---------------------------------------------------------------------------------
Zapisy do IV edycji RowerON-u w tym roku będą 3-etapowe. Nie przegap!

Mamy dla Was w tym roku 1200 pakietów startowych (bezpłatnych i płatnych) i podzieliliśmy rejestrację na 3 etapy.

Najpierw odbędą się PRE-zapisy (506 miejsc). Zależało nam na tym, by wyróżnić aktywnych rowerzystów, którzy jeżdżą w RowerON po trasach by przeżywać przygody, zdobywać medale, nagrody i tytuły Mistrza RowerON-u. To wszyscy ci, którzy przejechali min. 5 tras i zdobyli medal w 2023 roku. Tych którym, ta sztuka się nie udała w zeszłym roku zachęcamy do jeszcze większego zaangażowania w tym roku, by mogli skorzystać z PRE-zapisów w przyszłym roku. Warto!

Terminy zapisów:

25 - 29 marca (506 miejsc) - PRE-rejestracja TYLKO dla aktywnych uczestników, którzy przejechali w III edycji RowerON 2023 min. 5 tras i zdobyli unikatowy medal (2 opcje: pakiety startowe bezpłatne lub pakiety płatne z charytatywną koszulką RowerON 2024) - informację do aktywnych uczestników jak się zapisać wyślemy drogą mailową 22 marca, dlatego już dziś prosimy wszystkich, którzy zdobyli medal w 2023 roku by sprawdzali skrzynki mailowe!

15 - 26 kwietnia (ok. 500 miejsc w zależności od wyników PRE-zapisów)  - rejestracja STANDARDOWA dla wszystkich, którzy przejechali mniej niż 5 tras w 2023 roku i dla nowych uczestników(2 opcje: pakiety startowe bezpłatne lub pakiety płatne z koszulką RowerON 2024)

6 - 17 maja - rejestracja OPEN (bez limitu miejsc)  (2 opcje: bez bezpłatnych pakietów startowych lub pakiety płatne z koszulką RowerON 2024)

Aktualizacja 21.04.godz. 16.00

UWAGA - transza OPEN jest przewidziana w terminie 6-17 maja, ale prawdopodobnie ją przyśpieszymy i rozpoczniemy zaraz po zakończeniu zapisów standardowych od 27 kwietnia do 4 maja od godz. 12.00! Związane jest to z czasem produkcji dla Was koszulek RowerON 2024. Więc bądźcie czujni!

Liczba miejsc z pakietami startowymi jest ograniczona! Ci którzy, nie załapią się na pakiety będą mogli się zapisać w transzy OPEN bez pakietów startowych, ale oczywiście będą jeździć na tych samych zasadach co pozostali uczestnicy.

Uwaga - w tym roku będą do wyboru:

 1. pakiet bezpłatny (można zamówić na raz max 5 pakietów bezpłatnych np. jako rodzina)
 2. pakiet płatny z koszulką (można zamówić na raz tylko 1 pakiet, ze względu na potrzebę wyboru rozmiaru koszulki)

I od razu podpowiadamy, dlaczego warto kupić pakiet z koszulką. W tym roku ponownie ogłaszamy "konkurs koszulkowy" z super nagrodami, ale nowością jest, że tegoroczny RowerON będzie miał element charytatywny dla 6-letniej Hani z Raciborza, a co najmniej 10% przychodu z koszulek przekażemy na jej leczenie, by za jakiś czas mogła jeździć z nami po trasach RowerON!

Wystarczy więc zakupić koszulkę z pakietem i na min. 5 trasach zrobić sobie zdjęcie w koszulce RowerON 2024, by wziąć udział w dodatkowym super "konkursie koszulkowym" z rewelacyjnymi nagrodami oraz wesprzeć leczenie 6-letniej Hani!

RowerON jeździ w tym roku dla Hani z Raciborza!

W tym roku RowerON będzie miał element charytatywny. Chcemy wspólnie pomóc 6-letniej Hani z Raciborza, która ma wielkie marzenie, by w przyszłości przejechać z nami trasy RowerON. Na razie stan jej zdrowia niestety na to nie pozwala. Zachęcamy całą naszą społeczność rowerową, każdego z Was z osobna, by pomóc w leczeniu Hani, by za jakiś czas mogła samodzielnie wraz z rodzicami eksplorować ścieżki regionu i stać się częścią naszej rowerowej rodziny! Tak można pomóc Hani i jej rodzicom:

 • prosimy o przekazanie 1,5% podatku w zeznaniach podatkowych jeszcze w tym roku i również przyszłych latach na rzecz Hani,
 • kupując tegoroczną koszulkę #RowerON2024 indywidualnie lub podczas zapisów wesprzecie leczenie Hani, ponieważ co najmniej 10% przychodu z koszulek przekażemy właśnie na jej leczenie,
 • można również przekazać dowolną darowiznę na rzecz Hani w każdym momencie

Wszystkie potrzebne dane znajdują się na załączonej poniżej ulotce. Wsiadajcie na koło, przekażmy wsparcie i uśmiech Hani... na wesoło!

Taką unikatową charytatywną koszulkę zamówisz wybierając pakiet płatny i jednoczenie weźmiesz udział w "konkursie koszulkowym" z nagrodami i wesprzesz leczenie 6-letniej Hani z Raciborza!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opis imprezy:

Nie masz pomysłu na lato? Już masz, Wsiadaj na koło, będzie wesoło i ... bezpiecznie😉

Podejmij nasze wyzwanie rowerowe, jak ponad 4000 rowerzystów z naszego regionu przez ostatnie trzy edycje naszego eventu. Nie możesz tego przegapić!

 • Dołącz do akcji i zarejestruj się do wyzwania (są 3 etapy rejestracji)!
 • Otrzymasz bezpłatny pakiet startowy i dołączysz do społeczności rowerowej!
 • Możesz również wybrać pakiet płatny z koszulką i wziąć udział w dodatkowym "konkursie koszulkowym" z super nagrodami oraz wesprzeć leczenie 6-letniej Hani z Raciborza!
 • Wyzwanie rozpoczyna się 8 czerwca i potrwa do 27 października 2024 r.

Na czym polega Twoje tegoroczne wyzwanie? Na trasy ruszysz od 8 czerwca!

 • Przejedź minimum 5 tras w cztery miesiące od 8 czerwca do 27 października i zdobądź unikatowy medal!
 • Dajemy do wyboru 16 tras na terenie 11 powiatów/miast: raciborskiego, wodzisławskiego, gliwickiego, pszczyńskiego, opawskiego (CZ) Rybnika, Żor i Jastrzębia-Zdroju oraz nowego powiatu mikołowskiego, cieszyńskiego i karwińskiego w Czechach.
 • Lubisz rywalizację? Weź udział w specjalnych challenge'ach z dodatkowymi nagrodami - szczegóły w regulaminie
 • Przejedź wszystkie 16 tras, zostań Mistrzem RowerON-u i wygrywaj super nagrody!
 • Jeśli zakupiłeś koszulkę weź udział w dodatkowym "konkursie koszulkowym" z nagrodami (wystarczy że na min. 5 trasach w wyznaczonym punkcie na trasie zrobisz sobie zdjęcie w zakupionej koszulce)
 • Na koniec RowerON-u od 28-31 października za pośrednictwem formularza na stronie www.roweron.pl prześlesz nam swoje zgłoszenie ze zdjęciami z tras celem weryfikacji oraz zgłoszenie do "konkursu koszulkowego"
 • Wystarczy się zarejestrować, odebrać pakiet startowy i wsiadać na koło. Satysfakcja gwarantowana!

Jeśli się zarejestrujesz pakiety startowe będą do odbioru w okresie od 21 maja do 7 czerwca 2024 r w jednym wybranym podczas rejestracji punkcie odbioru. Podczas odbioru musisz okazać bilet otrzymamy podczas rejestracji (wydrukowany lub w formie elektronicznej).  Możesz odebrać pakiet w czyimś imieniu, ale musisz okazać bilet tej osoby przy odbiorze!

Podczas rejestracji wybierz jedno miejsce odbioru pakietu startowego:

 • Racibórz - Wydawnictwo Nowiny, ul. Kościuszki 32a (pn.-pt. godz. 9.00-15.00)
 • Wodzisław Śląski - WCK, ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 17, hol główny/portiernia (pn.-pt. godz. 9.00-15.00)
 • Rybnik - Punkt Informacji Miejskiej Halo!Rybnik, ul. Jana III Sobieskiego 20 (pn.-pt. godz. 10.00-15.00 - UWAGA NOWE SKRÓCONE DNI I GODZINY w TYM ROKU)
 • Jastrzębie-Zdrój - MOSiR, ul. Harcerska 14b, sekretariat (pn.-pt. godz. 8.00-15.00)
 • Żory - Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Folwarecka 10 (pn.-pt. godz. 11.00-17.00)
 • Gliwice - Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej, ul. Kaszubska 28 (pn.-pt. godz. 8.00-17.00)
 • Pszczyna - MOSiR, ul. Basztowa 4, biuro przy hali sportowej, (pn.-pt. godz. 8.00-15.00)
 • Cieszyn - Cieszyńskie Centrum Informacji, ul. Rynek 1 (pn.-sob. godz. 8.00-16.00)
 • Mikołów - Związek Stowarzyszeń Centrum Aktywności, ul. Rynek 2 (pn.- pt. godz. 9:00-18:00, sob. godz. 9:00-13:00)
 • Opava (CZ) - Tydenik Region Opavsko, ul. Horní náměstí 58 (pn.-pt. godz. 9.00-15.00)

Więcej szczegółów znajdziesz też w artykule na portalu Nowiny.pl TUTAJ oraz na stronie www.roweron.pl

RAMOWY HARMONOGRAM RowerON2024:

25 - 29 marca - PRE-rejestracja TYLKO dla aktywnych uczestników, którzy przejechali w III edycji RowerON 2023 min. 5 tras i zdobyli unikatowy medal (2 opcje: pakiety startowe bezpłatne lub pakiety płatne z koszulką RowerON 2024)

15 - 26 kwietnia - rejestracja dla wszystkich pozostałych uczestników (2 opcje: pakiety startowe bezpłatne lub pakiety płatne z koszulką RowerON 2024)

6 - 17 maja - rejestracja OPEN (bez bezpłatnych pakietów startowych lub pakiety płatne zkoszulką RowerON 2024)

7 - 31 maja - prezentacja 16 tras RowerON 2024 (www.roweron.pl i FB RowerON)

UWAGA ZMIANA TERMINU 28 maja - 7 czerwca - odbiór bezpłatnych i płatnych pakietów startowych przez uczestników w wybranych podczas rejestracji punktach odbioru

8 czerwca - oficjalny start RowerON 2024 - event - Racibórz, Park Roth, godz.11.00

8 czerwca - 27 października - realizacja wyzwania przez uczestników - przejechanie minimum 5 z 16 tras zaproponowanych przez Organizatora (w trakcie trwania projektu dodatkowo trzy specjalne czelendże, "konkurs koszulkowy" oraz dodatkowe eventy z nagrodami od sponsorów)

28 - 31 października - wysyłanie do Organizatora podsumowania wyzwania (tj. zdjęć z tras) przez uczestników celem przyznania unikatowych medali, oraz zgłoszeń w "konkursie koszulkowym"

7 listopada - relacja LIVE z zakończenia RowerON 2024 i wytypowanie zwycięzców nagród w "konkursie koszulkowym" i wśród Mistrzów RowerON-u

2 - 31 grudnia - odbiór medali w punktach odbioru

Odwiedź i polub również grupę rowerową RowerON na Facebooku

Szczegółowy REGULAMIN RowerON-u znajdziesz TUTAJ

Więcej szczegółów na stronie www.roweron.pl i na naszej grupie Facebook.

Spraw sobie prezent. Ten unikatowy, odlewany medal może być Twój!

ZAPRASZAMY SPONSORÓW i PARTNERÓW!
Zobaczcie poniżej listę naszych sponsorów i partnerów zeszłorocznej edycji 2024. W tym roku  lista wspierających nas firm i instytucji ciągle rośnie i już niedługo ją opublikujemy. Jeśli masz firmę i również chcesz zostać sponsorem tegorocznej największej imprezy rowerowej w regionie zajrzyj tutaj i napisz do nas na maila [email protected]. Mamy super pakiety sponsorskie dla firm i instytucji!

Zobaczcie również listę naszych sponsorów i partnerów zeszłorocznej edycji 2023

Ekipa RowerON-u pozdrawia :)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  RowerON 2024 - pakiet bezpłatny PRE-ZAPISY

dostępnych: 0

Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc
  RowerON 2024 - pakiet + koszulka RowerON 2024 PRE-ZAPISY

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane 89,90 zł Wyprzedane
  RowerON 2024 - ZAPISY OPEN (bez pakietów startowych)

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc
  RowerON 2024 - pakiet + koszulka RowerON 2024 ZAPISY STANDARD

dostępnych: 3

już niedostępne 89,90 zł -
  RowerON 2024 - pakiet bezpłatny ZAPISY STANDARD

dostępnych: 1

już niedostępne bezpłatny -
  RowerON 2024 - ZAPISY OPEN z koszulką RowerON 2024 (bez pakietu!)

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane 89,90 zł Wyprzedane